Lufthansa: Karsten Benz

Lufthansa: Karsten Benz O planach Lufthansy dla portów regionalnych w Polsce, o możliwości otwarcia drugiego hubu Star Alliance w Polsce oraz konkurencji z Emirates rozmawiamy z Karstenem Benz - wiceprezesem ds. sprzedaży i obsługi Lufthansy w Europie. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. Dr Karsten Benz - wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi Lufthansy w Europie, ma 43 lata. Benz...
11/07/2007 21:32   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2007-07-17 00:19   
humbak - Profil humbak
Cezary: A mam się wypowiedzieć "w temacie"? :o)
paolo-79 2007-07-14 02:03   
paolo-79 - Profil paolo-79
drogi Panie Cezary..czasem z braku innego miejsca dyskutujemy na inne tematy z sektora...skad ten przekas 'piekny paolo'??
Cezary 2007-07-14 01:46   
Cezary - Profil Cezary
Bardzo przepraszam ale stenus, piekny paolo i inni nie wypowiadali sie specjalnie w temacie. Tematem byla wypowiedz Pana K.Benz,
Jednym z nielicznych byl Mimis.
Co z rozwojem polskich lotnisk ?
Co z Warszawa jako hubem ?
Pan Cybulak taki wywiad moglby sobie darowac !
humbak 2007-07-13 13:27   
humbak - Profil humbak
Mimisiu: FR i LH słyną z tego, że ich wypowiedzi są najbardziej "blablabla".
mimis 2007-07-13 13:25   
mimis - Profil mimis
Stenusie, ja wiem że wiedział o czym MOŻE powiedzieć, i wiem że zna się na rzeczy (inaczej nie byłby wiceprezesem w LH) - ale sprawiał takie wrażenie że nie bardzo wie o czym mówi. Uważam, że tym razem dziennikarz nie był syty - bo to było właśnie takie PR-owe "bla bla...".
maxx 2007-07-13 13:20   
maxx - Profil maxx
paolo, stenus: Si, to drugie :) o malpense mi chodziło, zdaje się daleko. Ale np. takie CGN nieważne gdzie jest, skoro pociąg dojeżdża. W Madrycie Barajas jest całkiem daleko, ale jest metro - i lotnisko jest psychologicznie bardziej dostępne, niż Portela w Lizbonie, gdzie się jedzie autobusem. Chociaż blisko. // No stara krajówka, czyli ta, co sobie stoi... tak jak Etiudka sobie stoi... w końcu terminal to zwykła hala, w tydzień można postawić z blachy. Oj zamieszałem. Muszę zacząć zbierać karty pokładowe, to uporządkuje mi umysł :)
humbak 2007-07-13 13:18   
humbak - Profil humbak
Mimisiu: Jasądzę, że doskonale wiedział o czym mówi... Jest świetnym PRowcem i wie ile może powiedzieć, żeby dziennikarz był syty, a samemu nie zdradzić konkurencji tego, co nie powinna wiedzieć zawczasu.
mimis 2007-07-13 12:56   
mimis - Profil mimis
Niestety pan Benz nic poza ogólnikowymi frazesami (jak to Lufthansa uważnie patrzy na polski strategiczny rynek i jest gotowa na przyjęcie, ba, wręcz cieszy się z konkurencji) nie powiedział. Tak jakby nie wiedział o czym mówi... Rozczarowanie.
humbak 2007-07-13 00:20   
humbak - Profil humbak
Ja jestem zaproszony pzrez GTL na "oficjalne" otwarcie Terminala B na 30 lipca. Więc zdam relację.
paolo-79 2007-07-13 00:18   
paolo-79 - Profil paolo-79
maxx:Linate jest 9km od centrum..bavok:niestety niektorzy sie nie ciesza z tego co sie stalo w KTW..a ja juz nie moge sie doczekac kiedy poelce na weekend do PL w jesien i musze ladowac w KTW by to zobaczyc...:)wojtek.na najblizsze lata mozecie sie z tym kurnikiem schowac...
humbak 2007-07-13 00:15   
humbak - Profil humbak
maxx: Linate jest rzut beretem od centrum Mediolanu. Chyba miałeś na myśli Malpensę, a może Bergamo? A w KRK jest jakaś "nowa krajówka", skoro FR ma dostać "starą"?
bavok 2007-07-13 00:05   
bavok - Profil bavok
Nie mam nic do Gdańska, tylko zauważyłem że krytykowane jest lotnisko w KTW przez osoby które tylko i wyłącznie zazdroszczą. Wojtku, lataj sobie z Krakowa mi to nie przeszkadza, nawet wręcz przeciwnie :-)
michuppp 2007-07-12 23:02   
michuppp - Profil michuppp
kto mi wykupi 3 loty?? zwróce kolejnego dnia kase na konto z prowizja bo sysyetm cos mojej karty nie akceptuje:(:(:( to bedzie koło 3zł 50 gr
wojtek 2007-07-12 22:59   
wojtek - Profil wojtek
bavok: widzisz, niekórzy z Krakowa, których lotnisko notabene jest na drugim miejscu nie narzekają, bo poprostu nie warto, a też nie lubią latać z KTW. Więc jak widzisz nie tylko w GDN!
maxx 2007-07-12 22:24   
maxx - Profil maxx
bavok: Co ty masz do tego Gdańska, Lecha Walezy nam zazdrościsz czy co?! Katowice mają atut w postaci kupa ludu dookoła, chyba do 10 mln w zasięgu dojazdu. Jak KTW dostanie szybką kolej z całego Zagłębia prosto do terminala, to będzie wypas, fakt... Nie trzeba budować Arlandy (42 km od miasta), Linate (100km?) czy Gardemoen (80km?), żeby lotnisko miało sens... a dojazd odbije się czkawką wtedy, gdy trzeba będzie konkurować z szybkim pociągiem. GDN też jest na uboczu aglomeracji, ale przy S6 i z widokami na kolej. // Wracając do tematu - linie tak agresywne i dominujące jak Lufthansa czy Ryanair powinny dostawać własny, wydzielony terminal, żeby nie dusić innych linii. Czyli czekamy na super ekskluzywny, skórzano-marmurowy TC, który umożliwi wreszcie stworzenie Huba ;) A FR niech zostanie z bazą w Kraku na starej krajówce.
Cezary 2007-07-12 22:00   
Cezary - Profil Cezary
Nic ciekawego nie usłyszałem w wypowiedzi Pana Karsten Benz. Mam natomiast prośbę do Pana Cybulaka żeby zwrócił uwagę na to że nie wszyscy internauci maja tzw "sztywne łącze". Ten filmik wczytywał mi się pół godziny. Wystarczyłby tekst bo obrazek deszczowego Krakowa jest taki sobie. Zresztą tekst nie zawiera jakichś rewelacji.
bavok 2007-07-12 21:39   
bavok - Profil bavok
To że KTW jest na "wygwizdowie" to jest tylko i wyłącznie wielką zaletą tego lotniska! Obecnie z centrum Katowic pod terminal dojeżdża się w zależności kto jak jeździ :P w 20-25minut. Zobaczymy za 5 - 10 lat gdy inne Polskie miasta będą cierpiały na brak możliwości rozwoju terenów lotniska, a takie KTW będzie się rozwijać bo wokół same łąki i parę metrów od ogrodzenia będzie autostrada A1 :) Zresztą widzę że na KTW narzekają tylko ludzie z GDN bo ciągle są na 4 miejscu pod względem ilości pasażerów, a tak się cieszyliście że w tym roku wskoczycie na 3 miejsce. Dreams...
michuppp 2007-07-12 16:47   
michuppp - Profil michuppp
hehe nie ma sprawy:)
michuppp 2007-07-12 16:46   
michuppp - Profil michuppp
hehe nie ma sprawy:)
humbak 2007-07-12 16:25   
humbak - Profil humbak
michuppp: Dziękuję ... za prowizję. :o))))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy