Bilet wreszcie z jedną ceną

Bilet wreszcie z jedną ceną
09/08/2011 23:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kero 2011-08-16 13:21   
kero - Profil kero
To i dobrze, że intencje przynajmniej pomiędzy nami są czyste. Dodam tylko, że w necie jestem naprawdę długo (ponad 10 lat) i trochę się naoglądałem różnych forów czy czatów i wiem jak to wygląda. Dlatego nie dam się wpuścić w jałową dyskusję ale też i nie dam się sprowokować do obelg. Stać mnie na bycie ponad tym co u niektórych jest trudne a nawet niemożliwe. Zdeptać także się nie dam. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim, którzy potrafią uszanować odmienne zdanie.
piotrek737 2011-08-16 12:54   
piotrek737 - Profil piotrek737
Kero: Chyba się nie rozumiemy bo ja Cię nie pouczam i nie przywołuje do porządku tylko napisałem co ja o tym sądzę... Ostatecznie zrobisz jak zechcesz. Poza tym to nie była złośliwość tylko stwierdzenie :) Ogólnie na portalu będziemy starali się unikać tematów gdzie polityka odgrywa ważną rolę bo to wywołuje niepotrzebne i negatywne emocje.
kero 2011-08-16 12:34   
kero - Profil kero
No właśnie - to tylko instrukcja jak powinienem był się wypowiadać. O tym mówi regulamin i nie potrzebne mi są te złośliwości. To wybrańcy mogą pisać co chcą? Czytaj uważnie a nie pouczaj mnie. Bez złośliwości to piszę ale pewnie i tego mi nie wolno.
piotrek737 2011-08-16 12:14   
piotrek737 - Profil piotrek737
Kero: wypowiadać się na tematy pasażerskie możesz do woli i ile chcesz, ale bez wrzucania jakiś insynuacji politycznych bo to powoduje, ze się tu zaraz wywoła jatka. Przecież nikt nic nie ma do Ciebie, że piszesz o biletach, ich cenach czy jeszcze innych sytuacjach które spotykają pasażera...
kero 2011-08-16 12:09   
kero - Profil kero
Oczywiście, że nic nie ma sama tragedia do nieczytelnych cen biletów. To tylko wtręd do zarozumialstwa co niektórych tutaj. Tutaj się posiada monopol na wiedzę i prawo do decydowania o czym się mówi albo nie mówi. Ja jestem ZWYCZAJNYM pasażerem i zawsze kiedy tylko będę miał ochotę zabrać głos to zabiorę bez względu na to ilu wściekłych wszechwiedzących zechce mi odebrać głos. Żal mi wprawdzie zarozumialców ale to nie mój problem, że muszą się tak wić ze swoją wszechwiedzą.
nederland 2011-08-16 11:58   
nederland - Profil nederland
Błagam, nie poruszajmy tematu KS. Gdy słyszę Raport, zaczynam się pocić i bać, a to miejsce, które względnie zachowuje neutralność :)
4tech 2011-08-16 11:48   
4tech - Profil 4tech
a co ma Smoleńsk i katastrofa TU154M do KE i biletów? ( zresztą to przegląd prasy).
kero 2011-08-16 11:34   
kero - Profil kero
Faktycznie - tutaj nie ma żadnych pasażerów lotnictwa tylko niemal sami zjadliwi eksperci od lotnictwa. Dziwne, że katastrofa smoleńska ma tyle jeszcze tajemnic.
aynis 2011-08-16 11:13   
aynis - Profil aynis
A mało to teraz mamy ekspertów od lotnictwa?
marqoos_pl 2011-08-16 11:09   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Bzdurny pseudo-artykuł. Tę krótką notatkę napisał chyba ktoś, kto nigdy nie leciał tanimi liniami albo nigdy takiego biletu nie rezerwował. Jak ktoś nie jest uważny, to może się "naciąć" na różne koszty dodatkowe. Nie jest to jednak wina przewoźnika, że ktoś jest leniwy albo nie umie czytać...
kero 2011-08-16 11:03   
kero - Profil kero
Nikt nigdzie nie powiedział, że jest obowiązek kupowania biletów na loty nawet po 50gr. Można zatem siedzieć w domu na kanapie i głupio nie marnować serwera pasażer.com
humbak 2011-08-13 09:42   
humbak - Profil humbak
W moim odczuciu KE zaczyna zbytnio ingerować. Wygląda mi to na lobbing przewoźników sieciowych, które mają bagaż w cenie.
humbak 2011-08-13 09:40   
humbak - Profil humbak
"Kupujesz bilet za złotówkę na lot z Warszawy do Londynu, ale później okazuje się, że musisz do tego uiścić dodatkowe dopłaty lotniskowe, paliwowe, za bagaż czy odprawę". Jest to półprawda. Za bagaż NIE MUSZĘ. Za odprawę NIE MUSZĘ. Za dopłaty paliwowe NIE MUSZĘ Wizz nie ma takiej dopłaty. Artykuł-propaganda populistyczna, a nie merytoryczne podejście do sprawy. Lepperiada.
usuniety 2011-08-11 18:38   
usuniety - Profil usuniety
popieram ten pomysł
kero 2011-08-10 15:28   
kero - Profil kero
To brzmi nieco jak bajka ale może się ziści? Niechby.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy