Koniec lotów z Katowic

Koniec lotów z Katowic 3 czerwca Air France po raz ostatni odleci z lotniska w Katowicach. Francuska linia lotnicza rezygnuje z obsługi połączenia na trasie Katowice - Paryż wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Air France operował na tej trasie od 26 marca 2006 trzy razy dziennie 50-miejscowym samolotem typu Canadair Regional Jet 100. W lutym br. przewoźnik zrezygnował z porannego...
29/04/2007 12:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2007-05-21 15:32   
chris - Profil chris
gosc_Senator: Wynika z tego co napisalem to co napisalem, nie wynika z tego nic o Krakowie bo o Krakowie nie pisalem ...
gosc_Senat 2007-05-21 15:22   
gosc_Senat - Profil gosc_Senat
Wynika z tego, ze prawdziwy potencjal jest jednak niestety tylko w Krakowie. Zaczyna sie festiwal odwolan LOT. Dzisiaj wszystkie polaczenia do MUC sa odwolane. LH jest poirytowana postawa LOT. Loty do MUC sa tez code-share polaczeniami LH i fatalnie to burzy marke LH, ktora nie bedac niczemu winna moze byc postrzega jak nie-LOT w takiej sytuacji. Lepiej, zeby Citiline LH zaczela obslugiwac polaczenie z KTW do MUC bo za chwile nikt LOT-em juz nikt nie poleci bo LOT ciaglymi kasowaniami lotow przestraszy pasazerow.
paolo-79 2007-05-21 14:16   
paolo-79 - Profil paolo-79
bo po co dowalili 3x dziennie CDG?KTW to nie FRA
chris 2007-05-21 14:14   
chris - Profil chris
Takze nowe LOTowskie polaczenie do Turynu nie cieszy sie niestety zbyt duzym powodzeniem ze tak powiem...
a dzisiejszy lot fdo Monachium byl odwolany ... choc ludzi bylo duzo. Brawo Lot oby tak dalej ... :(
chris 2007-05-21 14:11   
chris - Profil chris
Dowiedzialem sie ze Brit Air wycofuje sie z Katowic jednak z powodu slabego zainteresowania lotami. Czesto zdarzaly sie prawie puste loty , nawet poranne czy wieczorne. Wiec najpierw ograniczyli liczbe lotow a teraz koncza dzialalnosc.
humbak 2007-05-11 22:26   
humbak - Profil humbak
gosc_Paweł: Nie bój nic! To AirFrance, zatem Ci bilet przebukuje na inne rejsy swoje lub partnerów z sojuszu, więc polecisz, gdzie trzeba, tylko troszkę inaczej. Jak nie z KTW, to z KRK< skąd latają Alitalia i CSA, partnerzy AF. AF to linia sieciowa i nie robi takich kuku jak Ryanair.
gosc_????? 2007-05-11 21:35   
gosc_????? - Profil gosc_?????
Fajne samoloty ja lecialam Wizz zarąbisty :D
gosc_Pawe 2007-05-04 15:46   
gosc_Pawe - Profil gosc_Pawe
W takim razie mam odwolany lot. Co mam zrobic?
Prosze o pomoc!
bartek 2007-05-04 13:39   
bartek - Profil bartek
Wojtku, chodziło mi oczywiście o płytę dla maszyn cywilnych, a nie dla wojskowych. Taki mały błąd się wkradł :)
mimis 2007-05-04 12:45   
mimis - Profil mimis
Paolo, przy całej mojej irytacji na KRK muszę napisać, że ostatnio wysyłałem żonę z Luton i też taśmy stanęły - i było prawie tak samo jak w KRK (tyle że sterty bagaży były już za ścianą, więc zasłonięte. Ale za to ludzi w tłumie było pewnie jeszcze więcej).
wojtek 2007-05-04 11:49   
wojtek - Profil wojtek
paolo-79: wiem, widziałem. I tak nie zmieni to mojej miłości do tego lotniska :p bartek: jakiej płyty wojskowej?
chris 2007-05-04 11:48   
chris - Profil chris
Forumowicze prosze sie nie dziwic zoltemu Rufusowi. Z jakiegos powodu jest zolty ... a jak widac od czasu wyjazdu do Szwecji pogorszylo mu sie ... .;) Zagadka .. od kogo aie zarazil ? :)
bartek 2007-05-04 11:37   
bartek - Profil bartek
No i wojsko nadal nie chce przekazać terenów pod budowę całkiem nowego terminala i rozbudowę płyty wojskowej. Współczuje pasażerom z KRK :/ Tragedia!
paolo-79 2007-05-04 11:33   
paolo-79 - Profil paolo-79
do wojtka i innych ktorzy kochaja Balice wyciag z artykulu z bocznego paska: ''Mój samolot odleciał bez bagaży! Podobno nie mógł już dłużej czekać w Balicach na ich załadowanie - denerwowała się pasażerka Germanwings, która we wtorek leciała z Krakowa do Kolonii.

W podobnej sytuacji było więcej podróżujących - samoloty latały opóźnione, odprawa pasażerów trwała dwa razy dłużej. - Były chwile, kiedy terminal przypominał wioskę uchodźców, a nie europejskie lotnisko. Przybyło nowych połączeń i system nie wytrzymał - stanęły taśmy do przesyłania bagażu, wiec stanowiska odpraw natychmiast się nimi wypełniły. Turyści robili sobie zdjęcia z wysokimi na trzy metry stertami waliz - relacjonował nam pracownik spółki zarządzającej portem''..to lotnisko to coraz wiekszy wstyd
maciek_krk 2007-05-04 10:55   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Nick Manoudakis został mianowany na stanowisko Chief Financial Officer w SkyEurope. Jako założyciel easyJet, Nick był pierwszym Dyrektorem Finansowym (Finance Director) tej linii od 1995 do końca 1999. Następnie został mianowany na stanowisko Finance Director spółki easyGroup, pełniąc również funkcję CFO w kilku firmach.
paolo-79 2007-05-04 09:01   
paolo-79 - Profil paolo-79
mk:racja,w ES a przede wszystkim w italii rumunow jest cala plaga,wiecej niz polakow na wyspach..tylko w odroznieniu od polakow w UK, rumuni w IT sa niechciani,co pare dni informuje jakies morderstwo popelnia rumun albo albanczyk,a polaczenia z rumunii do es i it beda sie rozwijac do stopnia takiego jak PL-UK bo rumunom tutaj jest wygodniej,ich jezyk jest podobny do wloskiego i hiszpanskiego
kubik 2007-05-03 23:15   
kubik - Profil kubik
a może to robak katka 3.0 ;) trzeba przeskanować forum :D
bartek 2007-05-03 22:39   
bartek - Profil bartek
@Rufus, po lekturze twoich postów można dojść do wniosku że jesteś sfrustrowanym facetem który swoje żale przelewa na tym forum krytykując wszystkich na około. Weź na luz ;-)
rufus 2007-05-03 20:43   
rufus - Profil rufus
Ty, Bartus,ma o czym ty p...szysz? he he he Ja sie urodzilem,ty wypadles mamusi z .....
bartek 2007-05-03 19:54   
bartek - Profil bartek
Rufus: Masz jakieś emocjonalne problemy? Czy taki się po prostu urodziłeś?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy