LOT odlatuje z Pyrzowic

LOT odlatuje z Pyrzowic
03/01/2011 03:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
suavec 2011-01-05 04:00   
suavec - Profil suavec
To jest oddanie pola Lufthansie - założę się, że za chwilę LH otworzy dodatkowy lot MUC-KTW-MUC w miejsce zlikwidowanego.
voyager737 2011-01-03 20:01   
voyager737 - Profil voyager737
Pamiętajmy, że LOT nie jest tylko przewoźnikiem narodowym, ale sieciowym. Czyli w jego interesie leży dowożenie pasażerów do swojego "hubu" jakim jest (niby) Warszawa. Jednak przyznam, że jakoś polityka i tempo nowego prezesa mnie nie przekonują. Jakby Mikosz nadal był w LO w tym roku poznalibyśmy plan wymiany floty oraz siatkę połączeń krajowych po Polsce. Ja wiem, że nowy prezes jet dopiero trzeci miesiąc ale na serio w LO jest tyle do zrobienia, zamiast tworzyć kolejne strategie.
mietek 2011-01-03 10:17   
mietek - Profil mietek
Co do Chicago to nie byłbym taki pewien, bo nie będą mieli czym latać zdaje się? Zwłaszcza po tym jak połączenie do Hanoi wypali, a chyba wszystko na to wskazuje;-)
tomwkr7 2011-01-03 09:54   
tomwkr7 - Profil tomwkr7
Wrócą wrócą zobaczycie. Z KRK też zabrali Ateny, Rzym i Chicago dwa pierwsze już są w systemie a i Chicago wróci jak się obudzą z ręką w nocniku.
mietek 2011-01-03 09:22   
mietek - Profil mietek
I teraz pytanie czy obcinają połączenia, bo nie chcą tylko dowozić paxów dla Lufy i na prawdę chcą, żeby ludzie przesiadali się w WAW, czy po prostu brakuje im samolotów i wybierają mniejsze zło?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy