Startuje Warszawa - Dublin

Startuje Warszawa - Dublin Dziś (12.02) tanie linie lotnicze Ryanair rozpoczynają operować z Warszawy. Zapowiadane połączenie Warszawa - Dublin rozpocznie się inauguracyjnym lotem z warszawskiego Okęcia. Samolot B737-800 przyleci z Dublina o godz. 19.30. Odlot do Irlandi zaplanowano 30 minut później. Jest to 29 uruchomiona trasa przez irlandzkiego przewoźnika w Polsce. Ryanair zapowiedział...
12/02/2007 12:27   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2007-02-15 12:24   
paolo-79 - Profil paolo-79
spikerski? a co to znaczy?:)
humbak 2007-02-15 02:42   
humbak - Profil humbak
paolo-79: dobrze wiedziec, choc ze tak powiem wyglad masz spikerski na fotce (nota bene - fotka jest super artystyczna!). A w ogole to swietny pomysl redakcji na zamieszczanie fotek forumowiczow. Od razu sie lepiej gada, bo dochodzi nowy element i wieksza sympatia do kolegow i kolezanek (ktore sie jeszcze nie ujawnily, tak na marginesie - swoja droga, ciekawe jakby wygladala Katka na fotce...).
paolo-79 2007-02-15 02:13   
paolo-79 - Profil paolo-79
spoko Stenus,mam spodnie:)
humbak 2007-02-15 02:03   
humbak - Profil humbak
paolo-79: a to Ty jeszcze nie spisz? No tak, wcale nie musisz byc w czasie polskim. ;o) Bo ja nie jestem teraz w polskim, ale tez juz ide spac. Ale ja spie w pizamce w odroznieniu od Ciebie, hihihih (chociaz Ty jestes nagusienki cala dobe). Ale jak to mamy czekac na wrazenia Szproteczki z 2. lotu, jak dopiero leci 1. i w dodatku nie wiemy dokad i czym... ? A jest wiele lotnisk, ze sie smiga slalomem. Poza tym, ja dwa tygodnie temu ani razu nie smigalem slalomem na Balicach, a lecialem piatek, sobota, niedziela i poniedzialek. I stad wrazenia mam dobre.
paolo-79 2007-02-15 01:58   
paolo-79 - Profil paolo-79
Eh STenus widzisz jakos nie przepadam za terminalami gdzie trzeba slalomem miedzy ludzmi z bagazem smigac i przeciskiwac sie...Czekamy na wrazenia Szproteczki z 2.lotu:)POzdrawiam i dobranoc:)
humbak 2007-02-15 01:49   
humbak - Profil humbak
paolo-79: ee juz tak nie strasz - Balice nie sa takie zle. Dwa tygodnie temu odlatywalem dwa razy i przylatywalem dwa razy i bylo wszystko sprawnie, milo i w porzadku. Natomiast z opinia o Etiudzie sie zgodze jak nabardziej. Szprotko, a czym lecisz i skad? :o) Moj kumpel lecial wlasnie z balic ze mna pierwszy raz (Rajanem) i .. lyknal bakcyla! :o)
paolo-79 2007-02-15 01:17   
paolo-79 - Profil paolo-79
Szprotko,mam nadzieje ze Twoj pierwszy lot nie zacznie sie na Etiudzie lub w Balicach...Oba terminale przypominaja zapchane targowisko,nie dworzec lotniczy...A milo by bylo gdybys miala mile wspomnienia z 1.lotu...Tego Ci goraco zycze
gosc_szpro 2007-02-14 23:16   
gosc_szpro - Profil gosc_szpro
wybieram sie po raz pierwszy w zyciu w podroz samolotem i jestem przerazona....
gosc_ostry 2007-02-14 09:04   
gosc_ostry - Profil gosc_ostry
gosc_mario: Jesteś śmieszny. Za miejsce na mapce się płaci. Skoro Wizz nie jest zainteresowany reklamą tutaj, to sie nie reklamuje. Proste. Nie ma to żadnego związku z lubieniem czy nielubieniem tej linii. Poza tym jakoś nie wydaje mi się, by Wizz był szczególnie gnębiony. Popatrz na forum. Większość wychwala Wizza pod niebiosa. Chociaż na pewno częste jest tutaj narzekanie. Jak np. przy artykule, który mówi, że Centralwings nie będzie pobierał dodatkowego podatku od podróżnych do Wielkiej Brytanii. W sumie dobra wiadomość, ale każdy nowy post to było narzekanie...
chris 2007-02-14 07:50   
chris - Profil chris
gosc_mario : W jakim ty swiecie zyjesz. Myslisz pewnie ze pasazer jest firma charytatywna ? ;) Mapka jest bannerem reklamowym i placi sie za miejsce na niej.
gosc_mario 2007-02-14 02:41   
gosc_mario - Profil gosc_mario
a ja wtrace sie jeszcze do faworyzowania... zdecydownie moim zdaniem linia WIZZ nie jest lubiana (moze kaska ze reklame a moze i nie) zdziwilo mnie bardzo gry sprawdzilem destynacje na mapce (strona glowna) i z katowic nie bylo zadnego lotu WIZZ, a dlaczego skoro jest dostepnych tyle miast ktore oferuje WIZZ? sa cztery ktore oferuje central i AF. co moderator na to powie? poza tym to portal fajny, A JESLI NIE MA FAWORYZOWANIA TO PROSZE UZUPELNIC TE BRAKI. pzdr 4all Komentarz moderatora: Przypomnę że polaczenia na mapie to: TANIE PRZELOTY POLECANE PRZEZ PORTAL PASAZER.COM, a dokladniej te ktorych linie posiadaja programy partnerskie. A Wizz takiego nie posiada. Ot cała filozofia!
humbak 2007-02-14 00:22   
humbak - Profil humbak
ja lecialem dwa razy z Etiudy i tez juz tego wiecej nie zrobilem...
paolo-79 2007-02-13 21:06   
paolo-79 - Profil paolo-79
sbk!a kto mowi ze latam z etiudy?oczywiscie ze tego nie robie.zrobilem to raz i nigdy wiecej
gosc_sbk! 2007-02-13 20:59   
gosc_sbk! - Profil gosc_sbk!
o miedzynarodowym terminalu jak juz cos...
paolo jak ci sie nie podoba etiuda to nie lataj z niej, lataj z innego lotniska, mi sie ciampino w rzymie nie podoba to latam z fiumicino, proste
gosc_blom 2007-02-13 14:42   
gosc_blom - Profil gosc_blom
fly fly, fly away jak to w piosence jest...
paolo-79 2007-02-13 14:20   
paolo-79 - Profil paolo-79
tanie piwo i dobra kawa.coz to jest za terminal!!123445678kuba:Ty zartujesz,czy serio mowisz?nawet jesli by serwowali najlepsze espresso takie jak na campo de'fiori w rzymie,na etiudzie i tak by mi nie smakowalo...prostota..obozowanie...mowimy o biwaku nad jeziorem czy interkontynentalnym lotnisku?
1234kuba 2007-02-13 13:16   
1234kuba - Profil 1234kuba
paolo - druga zaleta - super kawa, jakiej nie ma gdzie indziej i prostota - wspólne obozowanie z setkami takich jak ja.
waw-gru 2007-02-13 12:50   
waw-gru - Profil waw-gru
paolo - jedna zaleta - browar po 3,50 :) chociaż czasem przy wieczornych lotach ciężko kupić - lodówki puste...
paolo-79 2007-02-13 12:02   
paolo-79 - Profil paolo-79
chyba nawet najbardziej zaciekly milosnik okecia nie da rady wymienic ani jednej zalety etiudy.to jest kompletna porazka,wlasciwie nie rozumiem linii,ktore narazaja swoja reputacje, korzystajac z tego chlewu.bo przy tym chaosie tam nie jest winny ani handling,ani linie,ale PPL,ktory urzadzil etuide nak na 'odp..sie'dla tanich linii.a jak to tam dalej leci,to nikogo nie obchodzi...
marqoos_pl 2007-02-13 11:38   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ja niestety (albo na szczescie) nie mialem przyjemnosci (chyba watpliwej) korzystac z Etiudy :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy