Paraliż lotnisk. Polska we mgle

Paraliż lotnisk. Polska we mgle Kraków, Poznań, Katowice, Warszawa we mgle. Większość polskich lotnisk sparaliżowana. Wszystkie rejsy z Poznania zostały odwołane. SkyEurope odwołał wszystkie rejsy z Krakowa. Samoloty rejsowe do Krakowa lądują w Rzeszowie, Pradze, Wiedniu i Wrocławiu. Widzialność na pasie w Balicach sięga 100 m. W Katowicach Lufthansa odwołała swoje rejsy, zaś samoloty Wizz Air notują...
28/11/2006 14:39   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katowiczan 2006-11-30 15:39   
katowiczan - Profil katowiczan
tokal tak w rzeszowie około 8 osób z własnej woli wysiadło z samolotu ale zdecydowana większość pozostała.
styro 2006-11-30 14:03   
styro - Profil styro
w sumie chyba 10 samolotow stalo na plycie w RZE - dla zainteresowanych kilka fotek:
zobacz link
gosc_ss 2006-11-29 14:39   
gosc_ss - Profil gosc_ss
jak to fajnie ze polskie lotniska sa zacofane wystarczy ILS klasy 2 lub 3 z naciskiem na 3 i "lecimy"
gosc_tokal 2006-11-29 14:10   
gosc_tokal - Profil gosc_tokal
a ja słyszałem że częśc osób wysiadła i na własną rękę udali się do Katowic
gosc_smole 2006-11-29 13:58   
gosc_smole - Profil gosc_smole
jasne Kraków, Poznań, Katowice, Warszawa ... a o Wroclawiu to ktos ty chyba zapomnial...
katowiczan 2006-11-29 11:13   
katowiczan - Profil katowiczan
Na pewno stał przez 2h wizz z luton do katowic i nie poradzili siobie wcale bo powiedzieli nam że z przyczyn technicznych nie mogą nas wpuścić do terminala! i siedzieliśmy w samolocie :D Oprócz nas stały 2x E170 LOTu jeden B737 LOTu i 2x Ryanair w tym jeden szybko odleciał więc chyba był rzeszowski a drugi jak my odlatywaliśmy to jeszcze stał.
gosc_SAJMO 2006-11-29 10:08   
gosc_SAJMO - Profil gosc_SAJMO
NO NADAL NIEWIEM CZY POLECE BO JEST DUZA MGLA
szumny 2006-11-29 08:29   
szumny - Profil szumny
czy ktoś wie ile Rzeszów przyjął "nie swoich" samolotów ? W jakim czaise i jak sobie poradzili z odprawą bo terminal ciaśniuteńki. A jeśli na to się nałożył jeszcze lot Ryana to mogło być ciekawie.
paolo-79 2006-11-29 02:56   
paolo-79 - Profil paolo-79
spedzic noc na lotnisku w katowicach..to jest dopiero cos...moze kiedys odlecimy...z grupa pasazerow dostalem sie tu z balic,nasz lot odwolano i przejechalismy w srodku nocy do konkurencji,moze zalapiemy sie na poranne loty..ale jazda hehe
stansted 2006-11-29 01:11   
stansted - Profil stansted
Moja żona leciała z 3-letnim synkiem z STN do BZG 26.11. Pilot próbował 10 razy podejść do lądowania.Niestety lub stety zdecydował nie ryzykować i został skierowany do GDN.Po ponad 2 godzinach podstawili jakieś 3 klekoty które około 3 w nocy doczłapały się do Bydgoszczy.Mniej szczęścia mieli Ci którzy lecieli dzień później.Jak widziałem na stronie Ryanaira zostali przekierowani na SXF.Dzisiaj rano po zabiegach konsula wracali do kraju.Kompromitacja tych linii.Nie poraz pierwszy zresztą.
arche 2006-11-29 00:40   
arche - Profil arche
Trzeba pochwalić Ryanair. Udostępnili specjalne linki internetowe do przebukowania odwołanych lotów lub zwrotu ceny biletu.
arche 2006-11-29 00:40   
arche - Profil arche
Trzeba pochwalić Ryanair. Udostępnili specjalne linki internetowe do przebukowania odwołanych lotów lub zwrotu ceny biletu.
katowiczan 2006-11-28 23:52   
katowiczan - Profil katowiczan
mk - nieliczyłbym na to:)
gosc_ss 2006-11-28 23:33   
gosc_ss - Profil gosc_ss
wszyst moge zrozumeic ale czy na prawde nie ma ILS czy innego "badziewia" ktore by w takiej sytuacji umozliwilo ladowanie/start ??? na moje to start chyba moze sie odbyc ze mgle? - w koncu samolot sie rozpedza po pasie i wie kiedy "odlot" a kiedy "hamowac" awaryjnie?
kubik 2006-11-28 23:06   
kubik - Profil kubik
moja znajoma miała lecieć wczoraj z KRK do BRU, ale niestety (stety?) zawieźli ją do KTW bo samolot SKY już tam podobno od niedzieli stał - podobno wiedzieli co się szykuje i awaryjnie jeden przekierowali - czyzby SKY poznał się na KRK i planował lekką dywersyfikację do KTW? ;)
gosc_sbk! 2006-11-28 22:48   
gosc_sbk! - Profil gosc_sbk!
a co sie dzialo na etiudzie... ulala! stalem pod koncem tej smiesznej kolejki w celu przebookowania odwolanego lotu, nagle nastapila ewakuacja terminala, wszyscy przed budynek a pozniej szybki bieg spowrotem, i tu mam powod do dumy - dobieglem jako pierwszy :D !! haha !!
gosc_jurek 2006-11-28 21:42   
gosc_jurek - Profil gosc_jurek
a mnie to tak zastanawia trochę. Dlaczego w tym całym mglanym zamieszaniu jeżeli już samolot lšduje to jest to charter...no może nie zawsze ale chyba częœciej niż liniowce?
gosc_sylwi 2006-11-28 19:57   
gosc_sylwi - Profil gosc_sylwi
moi rodzice jutro o 5 rano majalot z katowic. jest jakas szansa ze wyleca planowo?
paolo-79 2006-11-28 19:00   
paolo-79 - Profil paolo-79
totalny chaos oczywiscie,do stanowiska StarAlliance kolejka chyba z 200 osob,nikt nic nie wie,info przez megafon w ogole bez sensu.Wiecie np.stoi 10 autobusow przed terminalem co dowoza na inne lotniska,zaden z nich nie oznaczony,ludzie totalnie zamotani, a panienka przez megafon do kazdego rejsu ktory ma wyleciec z innego lotniska mowi by pasazerowie zglaszali sie do autobusu...ale zero info do ktorego...troche ich to przeroslo
paolo-79 2006-11-28 18:58   
paolo-79 - Profil paolo-79
wlasnie tkwie w balicach...wesolo tu...wszystkie check iny martwe:)ciekawe gdzie nas wywioza...rzeszow lub katowice
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy