Szczecin - Dublin

Szczecin - Dublin Tanie linie lotnicze Centralwings rozpoczynają loty z kolejnego portu regionalnego. Już za trzy miesiące bezpośrednio ze Szczecina będzie można polecieć do Dublina. Sprzedaż biletów na tę trasę rozpocznie się 14 listopada 2006 r. o godz. 12.00. Połączenie do Dublina jest pierwszym w historii Centralwings połączeniem z lotniska w Szczecinie. Uruchomieniem tej trasy...
14/11/2006 12:16   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_akr 2006-11-20 15:37   
gosc_akr - Profil gosc_akr
a co z rzeszowem?? dalej cisza.... i nic
gosc_air g 2006-11-16 22:32   
gosc_air g - Profil gosc_air g
cokolwiek centaral by nie zrobil to zaraz pojawiaja sie komentarze- ciekawe kiedy padanie ?? komus na tym zalezy?czy to zle,ze polski przewoznik pozwala ludziom latac zamiast jezdzic autobusami? serio, czasami was nie rozumiem....btw: central ma sie dobrze :]
rze 2006-11-16 21:13   
rze - Profil rze
fajnie ze szczecin dorobil sie kolejnego polaczenia:)
poprostu rzeszow ma za male lobby i przebicie co do nowych lini i kierunkow :( z tym sie nie oszukujmy,
gosc_Karla 2006-11-16 18:21   
gosc_Karla - Profil gosc_Karla
Do podroznego: Chociaz Mediator jest uczylony na miasto Rzeszow ja tez bezskutecznie czekam na jakiekolwiek polaczenia z tego miasta. Ktos skutecznie blokuje te polaczenia.
Cezary 2006-11-16 17:43   
Cezary - Profil Cezary
Z tego co przeczytałem na oficjalnej stronie Centalwings w niektórych miastach polskich, z których latają za okazaniem biletu jest spory rabat za parking. Parking w Szczecinie-Goleniowie nie jest stosunkowo drogi ale ma parking długoterminowy na, który jakby jeszcze był rabat to byłaby rewelacja.
gosc_podro 2006-11-16 16:49   
gosc_podro - Profil gosc_podro
tylko jeszcze rzeszów nie ma polaczenia centralwingsa!
pora to zmienic!!
roberto 2006-11-15 13:11   
roberto - Profil roberto
Cezary, wiem ze FRA bylby lepszy, ale o wiele wiecej duzo wiekszych miast czeka na takie polaczenia i doczekac sie nie moze z powodu braku slotow, a tutaj dochodzi problem z wewnatrzna umowa lot-lufa (szczegolow nikt nie zna). Jedno polaczenie dziennie nie ma wielkiego sensu, byc moze lufa liczyla ze jesli wieczorne sie rozwinie wkrotce dojdzie poranne. Niestety tak to juz jest ze do bardziej ryzykownych i mniej znaczach portow nie daje sie polaczen w najlepszych godzinach bo zwykle nie ma na nie slotow. Mysle ze nie ma zadnych szans na Lufe do Frankfurtu, jesli juz to polacznie otworzy lot. Gdyby lufa mogla otwierac wiecej polaczen do polski z fra to z pewnoscia otworzylaby krakow, gdansk, wroclaw i poznan gdzie popyt jest pewny i sa juz polaczenia operowane przez lot na ktorych nikt na oblozenie zapewnia zyski i to spore.
Cezary 2006-11-15 12:57   
Cezary - Profil Cezary
tos: SAS miał wygórowane ceny a do Kopenhagi ze Szczecina pływają promy. Nie miał obłożenia to sie wycofali.
roberto: LOT próbował połaczenia do Monachium ale o beznadziejnej porze i nie było możliwości kupienia łączonego biletu za rozsądną cenę gdzieś dalej z Monachium Lufthansą.
Jeśli w przyszłości Lufthansa jednak zdecyduje się na połączenie to Frankfurt byłby lepszy bo daje więcej możliwości połączeń niz Munich.
Tymczasem jesteśmy właściwie skazani na LOT. Przynajmniej jeśli chodzi o tzw linie tradycyjne.
kubik 2006-11-15 12:39   
kubik - Profil kubik
cytat z szczecińskiej GW: 'Jest nadzieja, że w przyszłym roku zostanie uruchomione kolejne międzynarodowe połączenie ze Szczecina. Tym razem na linii do Norwegii. - Od kilku miesięcy negocjujemy z jednym z tamtejszych przewoźników - zdradza Domagalski.' - czyżby norwegian planował atak na SZZ? ;)
gosc_seba 2006-11-15 11:20   
gosc_seba - Profil gosc_seba
a central a jakies nowe samoloty?
tos 2006-11-15 09:28   
tos - Profil tos
SAS kilka razy otwieral polaczenie z Kopenhagi do Szczecina, ale dosyc szybko je zamykal. Widzac to LH moze byc niezbyt chetna by tam latac z Frankfurtu, tym bardziej ze obecnie chce bardziej rozwinac swoj hub w Monachium.
kubik 2006-11-15 09:13   
kubik - Profil kubik
tak samo jak do hub'u Ryan'a w STN ;)
roberto 2006-11-15 08:12   
roberto - Profil roberto
Cezary przypuszczam ze takiego polaczenia lufa nie otworzy bo pewnie wynika to z umowy miedzy liniami (jest takie polaczenie z wawy i katowic ktore lot po prostu olal). Jesli juz Lufa zdecyduje sie na Szczecin to otworzy polaczenie do Monachium
1234kuba 2006-11-15 01:57   
1234kuba - Profil 1234kuba
Elfinno! Ależ ze Szczecina masz połączenia do hubu w Warszawie!!!
Cezary 2006-11-14 22:19   
Cezary - Profil Cezary
elfinno: Z tego co wiem Lufthansa niestety z jakichś powodów nie chce otworzyć trasy Szczecin-Frankfurt.
To dla pasażerów z naszego regionu byłoby najdogodniejsze połączenie w świat. Widocznie myślą że mamy blisko do Berlina a to nie do końca jest prawda...
Cezary 2006-11-14 22:11   
Cezary - Profil Cezary
Yannkes: na Schonefeld mam około godziny dłużej niż na Tegel. Poza tym krajanie z naszego regionu do Irlandii pojechali "za chlebem" chyba chętniej przylecą do Szczecina niż Berlina - bo zwyczajnie będą szybciej w domu.
elfinno 2006-11-14 18:34   
elfinno - Profil elfinno
Myśle panie Yannkes że spokojnie trasa się utrzyma. Oby powstało więcej różnorakich tras nie tylko tanich przewoźników. Męczy mnie już wyjeżdżanie na 4-5h przed odlotem do Berlina a tu wystarcz mi max 2h wyjechać ze Szczecina i jestem po 40 minutach na lotnisku. Jak mam lot o 7 rano z Berlina to noc z głowy i za nim dolecę do Kanady to dzień trwa ponad 50h. Mam nadzieje na szybkie otwarcie trasy do jakiegoś hubu. Proponuje Frankfurt lub Amsterdam. Życzę rozowju szczecińskiemu lotnisku. Powodzenia
yannkes 2006-11-14 15:52   
yannkes - Profil yannkes
dla mnie nie tak do konca prosty bo... jezdza busy na trasie Szczecin-Schoenefeld... Poza tym jak dlugo Central bedzie utrzymywal najnizsze ceny? Porownujac teraz ceny Szz-Dublin a Sfx-Dub np. na luty to wiadomo ze Szczecin wychodzi korzystniej ale jak dlugo...? Wiekszosc ludzi wylatujacych do Dublina to jednak rodacy lecacy za chlebem wiec oni nie zostawiaja aut na parkingach przy-lotniskowych...
Cezary 2006-11-14 15:34   
Cezary - Profil Cezary
Yannkes: Sprawdziłem. W najniższych cenach razem z ubezpieczeniem cena biletu powrotnego Szczecin-Dublin wychodzi 273 złote. Do Szczecina-Goleniowa mam 40 minut samochodem a do Berlina co najmniej 2,5 h. Nie mówiąc o nieporównywalnych cenach parkingów lotniskowych. ( u nas za tydzien 70 zł a w Berlinie Tegel najtańszy-długoterminowy to 90 Euro)
Czyli licząc tylko cenę parkingu i benzyny na dojazd do Berlina to bedzie "cirka about" 500 złotych.
Za parking i benzynę na dojazd do Goleniowa zapłacę 150 złotych.
Rachunek więc jest chyba dość prosty....
gosc_Marci 2006-11-14 15:08   
gosc_Marci - Profil gosc_Marci
Niestety znow nie ma nic z Poznania. To jest poprostu zenada. Co prawda dziwne ze Central jeszcze istnieje, podobno maja upasc... wiec nie wiem jakim cudem oni jeszcze istnieja...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy