Łódź - Rzym

Łódź - Rzym Nowe połączenie Centralwings i powrót do Łodzi. Dziś (2.11), punktualnie o godz. 12.00 Iza Bogus, rzecznik Centralwings, taniej linii lotniczej ogłosiła: Mamy nową trasę: Łódź-Rzym. Pierwsze loty zaplanowano na 19 lutego. - Wyloty: we wtorki i soboty o godz. 8:00. Przyloty: w poniedziałki i piątki o 12.45 - dodała. Dystans 1500 kilometrów pasażerowie...
02/11/2006 13:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_raf 2006-11-10 23:57   
gosc_raf - Profil gosc_raf
nie wiem naprawde dlaczego takie polaczenia otwieraja z lodzi,a nie np Gdanska ,gdzie takich polacze wyraznie brakuje,kolejny niewypal centrawings:(
gosc_FL 2006-11-06 15:13   
gosc_FL - Profil gosc_FL
no to się doczekaliśmy :)
gosc_Vince 2006-11-03 16:10   
gosc_Vince - Profil gosc_Vince
No to czekamy na Paryż z Łodzi w przyszłym tygodniu.
kubik 2006-11-02 22:44   
kubik - Profil kubik
C0 dostanie nerwicy i wrzodów ;) FR doda połączenie BGY/CIA-LCJ lub CIA-WRO i posprzątane ;) nikt mu nie będzie dmuchał w kaszę (jego bazy) ;)
gosc_highe 2006-11-02 22:37   
gosc_highe - Profil gosc_highe
ok przyznaje... jesli sie jedzie pociagiem to przy odrobinie szczescia idzie na termini wyladowac po pol godziny... jesli sie to szczescie ma. tyle tylko, ze wiekszosc jednak wybiera metro. A sama podroz z CIA na Anagnina trwa dobre 20 minut.

I nigdy nie twierdzilem, ze jestem specjalista. Po prostu mieszkam w Rzymie i troche sie orientuje w tutejszych realiach komunikacji miejskiej.
emes 2006-11-02 22:06   
emes - Profil emes
Bardzo się cieszę z (nareszcie) jakiegoś połączenia z Łodzi. Czy nie uważacie jednak, że linia Centralwings może nie wytrzymać agresywnej konurencji ze strony (przede wszystkim) Ryanair'a a także Norwegian i Wizza?
gosc_paolo 2006-11-02 20:20   
gosc_paolo - Profil gosc_paolo
specjalisto 'higher_it'...przerabialem to tysiac razy, Ciampino-Ciampino FS 5', Ciampino FS-Roma Termini 15', z przesiadka ok.25 min.z ciampino aeroporto do termini!
katowiczan 2006-11-02 19:22   
katowiczan - Profil katowiczan
Tak się składa, że Ciampino jest bliżej centrum Rzymu niż Fiumicino i na Termini rzeczywiście można w pół godziny dojechać. A co do komentarza rza to to się już stało nudne - przy każdy,m połączeniu to samo, daj sobie już z tym spokój bo to niczego nie wnosi do dyskusji.
gosc_highe 2006-11-02 18:06   
gosc_highe - Profil gosc_highe
Zapewniam, ze LO na FCO powietrza nie wozi. Zreszta jesli C0 porzuci te trase to na pewno zaraz znajdzie sie ktos inny, kto ja wykorzysta. Potencjal jest na pewno duzy!
Ja sie chcialbym tylko zapytac kto tej pani powiedzial, ze z CIA mozna dojechac do centrum miasta w 30 minut srodkami komunikacji miejskiej. No chyba, ze chodzi tu o centrum miasta Ciampino, a nie Rzymu!
aguirre 2006-11-02 17:14   
aguirre - Profil aguirre
Z Warszawy do Łodzi jedzie się teraz pociągiem dłużej niż samolotem do Rzymu. Jeśli Central zlikwiduje loty na CIA to będzie świadczyło o totalnej degrengoladzie kierownictwa. To jest jedyny nie-wyspiarski pewny kierunek (pielgrzymki, atrakcje turystyczne) Centrala. Ale związkowcy z Lotu twierdzą, że przez to Lot wozi na FCO powietrze. Ale cóż, jak odejdzie Central z WAW Norwegian zwiększy częstotliwośc. A co do kolejnego połączenia z Łodzi, to obawiam się, że to będzie raczej Lille niż Paryż (Beauvais ?, Orly?). A najprędzej coś z wyspiarskich lub niemieckich.
gosc_res 2006-11-02 16:34   
gosc_res - Profil gosc_res
a z Kielc kiedy ?? hahaha
gosc_wizzu 2006-11-02 16:33   
gosc_wizzu - Profil gosc_wizzu
ja pamietam ze zawsze bylo: a co z poznaniem?
yannkes 2006-11-02 16:14   
yannkes - Profil yannkes
to zawsze lubie - "a co z rzeszowem?". co nowe polaczenie to ten sam tekst ;) ja nie krzycze "Co z P-niem?" a tez bym chcial miec wiecej polaczen. Tak wiec moze ja Tobie odpowiem - jak otworza polaczenie z Rzeszowa to na pewno Pasazer poda taka informacje... A co do trasy Lodz-Rzym to troche dziwna trasa bo do Wawy blisko, chyba ze z Wawy zkliwkiduja Rzym.
rze 2006-11-02 16:01   
rze - Profil rze
a co z rzeszowem ??
cani 2006-11-02 15:49   
cani - Profil cani
Własnie, także mnie zastanowiło, dokąd z Łodzi w poniedziałki i piatki będzie leciał, hmmm. Przeciez nie pusty do WAW.
PS. Znou jakiś chochlik z Rzeszowa się zapanoszył. Do wszystkich z Rzeszowa, załóżcie spółkę, otwórzcie linię lotniczą i latajcie gdzie dusza zapragnie z tego Rzeszowa. Od razu wyleasingujcie z 10 JumboJetów, bo latać przecież będa pełne. Aż dziwie się, że nie wpadliście na ten pomysł, przecież to żyła złota:)
wojtek 2006-11-02 15:40   
wojtek - Profil wojtek
Pewno będzie jeszcze latał na innej trasie - ogłoszonej wkrótce z łódzkiego lotniska.
gosc_MaK 2006-11-02 15:36   
gosc_MaK - Profil gosc_MaK
Zapwne samoloty wylatuja z Rzymy w piątki i poniedziałki wieczorem, a w Łodzi są nie 12:45 tylko 0:45 we wtorki i soboty. Po czym o 8:00 wracają do rzymu.

MaK
gosc_piter 2006-11-02 15:33   
gosc_piter - Profil gosc_piter
Pytasz co będzie robił w tym czasie? Będzie latał na drugiej trasie z Łodzi, która będzie ogłoszona niedługo. Jaki to kierunek? Hmm... Wieża Eiffla jest piękna...
gosc_K*LAX 2006-11-02 14:42   
gosc_K*LAX - Profil gosc_K*LAX
gosc_alex: syponujesz jakimiś badaniami? Potwierdź proszę że "NAJMNIEJ LUDZI JEST TUTAJ Z OKOLIC ŁODZI", twoim zdaniem więcej jest z Ełku i okolic?
Pomyśl zanim coś napiszesz, u dodatkowo nie krzycz....
gosc_alex 2006-11-02 14:31   
gosc_alex - Profil gosc_alex
BZDURA. MIESZKAM W RZYMIE I NAJMNIEJ LUDZI JEST TUTAJ Z OKOLIC ŁODZI. KTO IM DORADZA NOWE KIERUNKI? RZESZÓW, WROCŁAW, KRAKÓW - TAK. ALE ŁÓDŹ. SAMOLOTY BEDĄ PUSTE. NIC DZIWNEGO, ŻE CENTRALWINS TYLKO TRWONI PIENIĄDZE. WSTYD. LUDZIE CZEKAJĄ NA RZESZÓW JUŻ DWA LATA I NIC. WSTYD. A SAMOLOTY DO RZESZOWA BYŁYBY PEŁNE. KIEPSKI BIZNES.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy