"Terminal w namiocie" - sprostowanie

PP „Porty Lotnicze” opublikowało wyjaśnienie do, ich zdaniem błędnych informacji "Życia Warszawy". Gazeta podała w dzisiejszym artykule, że władze portu zamiast rozbudować terminal Etiuda, planują postawienie obok niego "gumowego namiotu". PPL chce poprawić pogarszające się warunki odprawy pasażerów w terminalu Etiuda i chce to zrobić etapami, przy...
20/09/2006 17:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kubik 2006-09-22 22:08   
kubik - Profil kubik
heh, jeżeli ma być jak w LBC to nawet całkiem, całkiem ;) ta 'atmosfera' wydobywająca się z budki fast-food'owej ;) zobacz link
Cezary 2006-09-22 21:14   
Cezary - Profil Cezary
ee. tam. To wszystko nic w porównaniu z dawnymi radzieckimi lotniskami. W 1989 roku leciałem Aeroflotem ze Lwowa do Symferopola. Pominę to co się działo w samolocie (np jakiemuś pasażerowi=tubylcowi kury z worka uciekły i biegały po samolocie). Chcę opowiedzieć o tym że wtedy po odprawie we Lwowie przeszliśmy do gatu.
Czyli wyszliśmy z budynku lotniska na świerze powietrze.
To było gliniane klepisko (SERIO !) ogrodzone siatką drucianą.
Po pewnym czasie przyszła gruba baba i otworzyła furtkę w ogrodzeniu i kazała nam iść do samolotu pokazując ręką który to.
Fajnie bylo...
rze 2006-09-22 20:42   
rze - Profil rze
to tymczasowe bedzie trwalo .... z 10 lat polskim tempem :)
gosc_konra 2006-09-21 08:51   
gosc_konra - Profil gosc_konra
Ja tez zrobilem wielkie oczy - w Lubece też jest "wymiot". Ryanair i WizzAir tam lata wiec Natasha K. nie powinna byc zdziwiona. Po odprawie wchodzi sie w piknikowy klimat - drewniana podloga, toalety w kontenerach, kawa i woda za darmo z "przeprosinami za warunki".
NIECH RUSZY MODLIN BEZ UDZIALU PPL!
chris 2006-09-20 22:34   
chris - Profil chris
I tak powiem :) "Życie Warszawy" faktycznie się pomyliło ale tylko w jednym ... nzywając Etiudę terminalem ... PPL ma natomist racje mowiac ze konieczność przygotowania koncepcji i dokumentacji oczywiscie jest czasochłonna ale trzeba bylo o tym myslec 2 lata temu a nie 2 tygodnie...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy