Koniec lotów do Reggio di Calabria?

Koniec lotów do Reggio di Calabria? Połączenie włoskich linii lotniczych Consulta z Krakowa do Reggio di Calabria zniknęło z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, co najprawdopodobniej wiąże się z rezygnacją z wyżej wymienionej trasy. Przewoźnik obsługiwał ten kierunek w niedziele od 9 kwietnia br., o czym informowaliśmy na początku kwietnia br. Sebastian Struk
12/06/2006 10:57   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kamil-lotn 2006-06-17 22:24   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Ja słyszałem, że ma być połączenie z Wa-wy do Koszalina.?
Cezary 2006-06-16 02:54   
Cezary - Profil Cezary
.. . teraz na Pomorze Środkowe mozna lecieć do Szczecina lub Gdańska.
Z obydwu lotnisk do Koszalina lub Słupska jest kawał drogi.
Szkoda że tak sie stało.
Dogodne lotnisko to jest takie, na które dojazd trwa najwyżej 60 minut.
Cezary 2006-06-16 02:47   
Cezary - Profil Cezary
Właściwie to jestem zmęczony tym co tu sobie piszemy. Linie lotnicze mają to w nosie.
Kiedyś np było połączenie Warszawa-Słupsk i Warszawa-Koszalin. Był czas że nawet było połączenie 3 razy dziennie.
Niestety to było w dobrych czasach dla polskiego lotnictwa.
Nie przeszkadzało mi nawet że AN-24 trząsł się w locie i komfort był porównywalny z kiepskim autobusem.
ALE POŁĄCZENIE BYŁO !!!
A teraz kicha.
hej 2006-06-15 14:28   
hej - Profil hej
to polaczenie bylo gorzej rozreklamowane niz directfly wiec co sie dziwic ale destynacja byla ciekawa
kamil-lotn 2006-06-15 13:26   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
Aha dzięki:)
wojtek 2006-06-14 22:06   
wojtek - Profil wojtek
B737-500
kamil-lotn 2006-06-14 17:44   
kamil-lotn - Profil kamil-lotn
A wiecie może jakimi samolotami te połączenie było wykonywane?
airliner 2006-06-14 09:07   
airliner - Profil airliner
latali,latali... ale rownie szybko z zaskoczenia (nawet dla lotniska) rozpoczeli loty i rownie szybko je zakonczyli
humbak 2006-06-14 04:39   
humbak - Profil humbak
A oni w ogole latali do nas w koncu? Bo nawet jakos nie bylo o tym za bardzo mowy... ledwie dwa niusy (zaczeli i ... skonczyli)... Szkoda,z e Pasazer.com nie zrobil fotoreportazu z otwarcia polaczenia - byloby przynajmniej na pamiatke i .. otarcie lez.. ;o)
marqoos_pl 2006-06-13 09:15   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Nie ma się co dziwić, skoro strona była tylko w języku włoskim (nigdy nie udało mi się na angielskiej wersji cokolwiek sprawdzić). Do tego zaro reklamy. Prawie nikt o tym nie wiedział (w biurach podroży również), więc nikt na to nie sprzedawał biletów. Ciekawe, czemu samo się nie chciało to rozkręcić, hehe. bye bye Consulta!
gosc_olo 2006-06-12 16:27   
gosc_olo - Profil gosc_olo
no to sie nalatali - choc szczerze mialbym obawy co do lotu tym przewoznikiem, nic o nim nie wiadomo
gosc_Woy 2006-06-12 14:10   
gosc_Woy - Profil gosc_Woy
Bo jak tam latać, jak nikt nie słyszał o tej linii? Nie było żadnej reklamy, a ceną z kosmosu!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy