Drożeją bilety? Ryanair mówi: Nie!

Drożeją bilety? Ryanair mówi: Nie! Niskokosztowa linia lotnicza Ryanair podwyższyła wysokość opłat dodatkowych pobieranych przy zakupie biletów na swoje trasy z Polski, informują czytelnicy naszego serwisu.Średnio wartość opłat dodatkowych w Ryanair na trasach z Polski wzrosła o 16% i wynoszą one: Bydgoszcz 56 (+7 zł) Gdańsk 52 (+8 zł) Kraków 67 (+3 zł) Łódź 40 (+8 zł) Poznań 56 (+12 zł) ...
29/05/2006 23:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dareck 2006-06-01 12:27   
dareck - Profil dareck
A mi - pasażerowi - jest najzupełniej obojętne, co wchodzi w skład ostatecznej ceny za przelot. Nie wiem też, po co linie lotnicze rozbijają koszt na kilkanaście składników? Ma mnie to przekonać, że przewoźnik niemal nie zarabia? Bzdura! Dla mnie oznacza to tylko stratę czasu w oczekiwaniu na wyliczenie ostatecznej kwoty. Mistrzem świata w utrudnianiu i ściemnianiu jest W!zz, który tuż przed płatnością dorzuca jeszcze kuriozalną opłatę manipulacyjną 'od każdego pasażera i każdego odcinka lotu'. Czy ktoś zna powód, dlaczego tak się dzieje? Czyżby tylko po to, żeby 'w razie czego' jak najmniej zwrócić pasażerowi?
gs 2006-05-31 01:06   
gs - Profil gs
To prawda Adamus ze Ryan rzadko, ale to rzadko ;) odwoluje loty, ale nie always jest na czas ladujac zamiast w Gdansku - w Bydgoszczy czy w Lodzi ;)
Adamus:)) 2006-05-30 21:22   
Adamus:)) - Profil Adamus:))
Nad czym wy tu spekulujecie czy kwota 10 PLN to tak dużo jak Ryan nie zedze tego w opłacie lotniskowej to zrobii to inaczej i tak wyjdzie na swoim lisek chytrusek :P:P ale trzeba powiedziec ze jednak z tanich przewoznikow Ryan jest najpewniejsza linia bo zadko odwoluje loty i always jest na czas :))a jesli chodzi o Krakow to Ryan ma tam niezle oblozenie :)) chociaz lata rano i wieczorem POzdro:*))
gosc_marek 2006-05-30 20:09   
gosc_marek - Profil gosc_marek
Witam, moj poprzednik z rzeszowa juz o tym pisal...., nie wiem, co jak i gdzie, ale oplata lotniskowa w wysokosci 48zl faktycznie juz od bardzo dawna byla na tym poziomie, kilka razy lecialem stad do londynu i pofatygowalem sie nawet wyszukac potwierdzen rezerwacji - juz z ub roku widnieje kwota 48zl, ostatnio ok miesiaca temu kupowalem bilet na czerwiec i tak samo mam 48zl, moge to udowodnic - mam na to kilka potwierdzen rezerwacji....., pozdrawiam
waw-gru 2006-05-30 19:44   
waw-gru - Profil waw-gru
szanujący się dżentelmen nie lata ryanem. czytałem ostatnio stronę ryanair.org .uk , co te pajace z ludźmi wyprawiają...
bavok 2006-05-30 19:02   
bavok - Profil bavok
No to masz racje ze jednym wyjsciem jest RYR, niestety ;)
gosc_gosc 2006-05-30 18:10   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
najdrozszy jest krakow nie poznan, ale tam wszyscy beda chcieli latac mimo wysokich oplat
hej 2006-05-30 16:55   
hej - Profil hej
zgadza sie, mialem na mysli tych ktorzy wpadaja do polski sie zabawic na jeden dzien
gosc_Senat 2006-05-30 16:34   
gosc_Senat - Profil gosc_Senat
Do hej. Podrozuje czesto sluzbowo do Londynu w obie strony Lufthansa z Katowic i pisanie o tym, ze " Ryan jest jedyna linia z poludnia polski ktora mozna wyleciec rano i wrocic na wieczor i chwala im za to"
jest nieporozumieniem. Lufthansa lata do Katowic 4 razy dziennie wiec ilosc kombinacji jest wieksza niz ta, ktora oferuje twoja ulubiona linia lotnicza.
bavok 2006-05-30 16:01   
bavok - Profil bavok
Nie uczepilem sie tylko zadalem pytanie. W poprzednim poscie napisales ze z Polski jest to mozliwe, teraz piszesz ze z Anglii. Wiec sie zdecyduj.Rowniez wez pod uwage ze zadna maszyna W!ZZ, SkyEurope i CLW nie nocuje w londynie, natomiast RYR cala masa, dlatego mozna z Angli przyleciec na caly dzien do Krakowa tylko dzieki Ryr. Natomiast jesli trzymalbys sie pierwszej swojej wersji to z PL do Londynu mozesz poleciec juz o 6:00 W!ZZ z KTW, Sky z KRK bedizesz tam na ok 8:00LT. Natomiast RYR z KRK dopiero na okolo 12LT.
hej 2006-05-30 15:21   
hej - Profil hej
znowu bavok sie mnie uczepil. No to wyobraz sobie ze jests w anglii i chcesz poleciec do Polski na powiedzmy caly dzin - 10 godz. tylko ryanem to zrobisz - wylot o 6: 00 powrot o 21:30. Wytlumacz mi jak to zrobisz wizz
bavok 2006-05-30 15:04   
bavok - Profil bavok
Hej: mozesz rozwinac kwestie ze tylko Rynair jest linia z poludnia Polski dzieki ktorej mozemy rano gdzies sobie poleciec i wrocic rano...Rozumie ze dla Ciebie W!ZZ nie istnieje jak napisales, ale na litosc nie mysl ze kazdy mysli tak jak Ty.
gosc_Cani 2006-05-30 14:41   
gosc_Cani - Profil gosc_Cani
W ten sposób to i ja mogę złożyc deklarację, że przebiegnę sie nago po Nowym Świecie. Opłata paliwowa jest ukryta własnie w opłacie lotniskowej. Powoduje to fkat, że Ryanair nigdy faktycznie nie wprowadzi opłaty paliwowej, tylko będzie podwyższał inne koszty.
To jest tak jak z biletem za złotówkę. Niby są, ale de facto kosztuja kilkadziesiąt albo kilkaset razy więcej:)
gosc_ja 2006-05-30 14:03   
gosc_ja - Profil gosc_ja
RyanAir'owi gratulujemy....mniemania, ze kazdy z nas ma iloraz inteligencji orangutana...

Niestety Panie Kulakowski, Karubin czy O'Leary - tylko Wam sie tak wydaje.
gosc_psg 2006-05-30 13:07   
gosc_psg - Profil gosc_psg
Rura mieknie- co Ryanku?
katka 2006-05-30 11:35   
katka - Profil katka
to nie jest wazne czy nam sie podoba czy nie, tu mowimy o oplatach lotniskowych ktore podrozaly pomimo zapewnien p.T.Kulakowski
hej 2006-05-30 11:28   
hej - Profil hej
powiem tyle - nie podoba wam sie ryan to nie latajcie, mnie nie podoba sie wizzair to nie latam. Ryan jest jedyna linia z poludnia polski ktora mozna wyleciec rano i wrocic na wieczor i chwala im za to
usuniety 2006-05-30 11:16   
usuniety - Profil usuniety
Chmmm. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale Poznan znow najdrozszy. Nie dosc ze nic z tamtad nie chce latac to ceny co chwile ida w gore. Za kilka lat to nawet Zielona Gora bedzie mila wiecej polaczen. Opamietajcie sie Wy tam na gorze!
gosc_do`-k 2006-05-30 09:27   
gosc_do`-k - Profil gosc_do`-k
dokladnie. nie chodzi o wysokosc ale o sposob komunikacji rajana, ktory jest knajacki i infantylny.
gosc_robin 2006-05-30 07:30   
gosc_robin - Profil gosc_robin
Ha, ha, ha! Nie mow hop, zanim nie przeskoczysz. Ryanair tak sie chwalil a tu co?! Wpadka!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy