Poradnik: Wypożycz auto na wakacje

Poradnik: Wypożycz auto na wakacje Takie rozwiązanie docenią przede wszystkim turyści niezależnie organizujący sobie podróż. Wcale nie jest ono drogie.Niejednokrotnie wynajem samochodu na tygodniowy pobyt na wakacjach kosztuje taniej niż dodatkowa opłata za transfer czy taksówki. Wiele firm promuje swoje usługi online, aby łatwo i prosto dotrzeć do turystów i zaoferować im tani samochód na...
06/07/2015 08:46   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_2884a 2015-09-07 14:08   
gość_2884a - Profil gość_2884a
Jeśli chodzi o teren naszego pięknego kraju, to zawsze korzystam ze swojej sprawdzonej wypozyczalni. Nazywa się CarFree. W porównaniu do innych wypożyczalni dostępnych na rynku ma całkiem korzystne ceny. No i zawsze do tej pory byłem zadowolony z samochodu. Nie było żadnych problemów.
usuniety 2015-07-07 21:34   
usuniety - Profil usuniety
gość_42354, tak zgadzam się, dzielenie krajów na cywilizowane jest niepoprawne, dlatego też napisałem "tzw. cywilizowane" i jeśli kogokolwiek uraziłem to przepraszam. Są natomiast kraje, w których uczestnicy ruchu drogowego przestrzegają przepisów i są takie, w których panuje chaos. Uwaga którą napisałem panuje z mojego doświadczenia, kiedyś wypożyczyłem samochód na Bali, gdyż uważałem że po latach życia w Azji będę w stanie tam jeździć. Okazuje się, że byłem w błędzie, na Bali nie ma dobrych dróg, nie ma oznaczenia kierunków, ludzie i zwierzęta na ulicach robią no i co 10 minut byłem zatrzymywany przez policje, która sprawdzała moje prawo jazdy w nadziei, że nie mam ważnego dokumentu i wyciągną ode mnie łapówkę. Ogólnie jazda tam była nieomalże traumatycznym doświadczeniem. ;)
gość_ca5eb 2015-07-07 13:50   
gość_ca5eb - Profil gość_ca5eb
adam7691: Dobrze mówisz- warto wziąć ubezpieczenie; zwłaszcza kiedy się jedzie w miejscach, gdzie są duże szanse na wyskoczenie jakiegoś zwierzaka (głównie lasy), a tym bardziej jak się jedzie nocą. Jadąc dzisiaj w nocy przez Czechy (na szczęście nie wypożyczonym samochodem) w przeciągu 100 km miałem bliskie spotkanie z 4 sarnami, 3 lisami i kilkoma kunami.
gość_42354 2015-07-07 10:18   
gość_42354 - Profil gość_42354
koledzy, czy możecie konkretniej napisać jakie są różnice między "cywilizowanymi" krajami a naszą piękną Polską tudzież innymi?
adam7691 2015-07-07 10:12   
adam7691 - Profil adam7691
korzystałem z wypożyczalni w USA dwukrotnie, naprawdę warto,
w żaden inny sposób nie da się zobaczysz tylu wspaniałych miejsc, chyba że na piechotę,

warunek jest jeden, żeby zapewnić sobie spokój należy wykupić pełne ubezpieczenie, miałem bliskie spotkanie z malutkim jelonkiem, i gdyby nie ubezpieczenie, pewnie raty spłacałbym jeszcze dziś
marqoos_pl 2015-07-07 09:11   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Najgorsze wypożyczalnie są chyba w Polsce! Dzikie zwyczaje u nich panują, a ceny chyba jedne z najwyższych w Europie. Masakra. Teraz się to powoli zmienia z indywidualnymi wypożyczalniami, ale jeszcze jesteśmy lata świetlne za całą Europą.
kamiskl 2015-07-07 09:01   
kamiskl - Profil kamiskl
@gość_52fc6 To możesz sobie pomarzyć bo w amerykańskich wypożyczalniach na próżno szukać Audi.. Prędzej dostaniesz coś bardziej amerykańskiego.
usuniety 2015-07-07 08:25   
usuniety - Profil usuniety
Wypożyczenie samochodu to dobra opcja w tzw. krajach cywilzowanych, natomiast jeżeli ktoś chciałby wynająć sobie samochód w takich miejscach jak Indie lub Indonezja, to tylko zepsuje sobie wakacje.
gość_52fc6 2015-07-06 20:23   
gość_52fc6 - Profil gość_52fc6
Marzy mi sie wypozyczenie Audi i przejechac nia cale Stany Zjednoczone!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy