Tęczowe inspiracje LOT-u

Tęczowe inspiracje LOT-u Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły w ramach portalu "Inspiracje" nową propozycję przeznaczoną dla osób pragnących spędzić urlop w miejscach przyjaznych środowiskom LGBT. Pod hasłem "Friendly Travel. Odwiedź miejsca w których możesz być sobą" przewoźnik reklamuje wybrane połączenia ze swojej aktualnej siatki rejsów.Na specjalnej stronie będzie można zarezerwować bilety do...
08/05/2014 12:54   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_63864 2014-05-11 20:36   
gosc_63864 - Profil gosc_63864
Brawo LOT. Normalny marketing dla zamożnych: double income, no kids :)
usuniety 2014-05-09 14:56   
usuniety - Profil usuniety
Wydaje się, że LOT w końcu zaczyna zachowywać się jak komercyjna linia i aktywnie szuka nowych grup docelowych klientów. Taki wzrost aktywności marketingu dobrze wróży.
gosc_cc9dd 2014-05-09 14:34   
gosc_cc9dd - Profil gosc_cc9dd
Co za gorący temat. Większe zainteresowanie i więcej jadu niż w tematach o LUZ ;) Ludzie, opamiętajcie się, to portal lotniczy a nie śmietnik...
gosc_7eb7d 2014-05-09 13:48   
gosc_7eb7d - Profil gosc_7eb7d
No widzisz pede - dokładnie tak samo jak ty dopasowujesz do swoich myśli obraz osób LGBT. Identyczna sytuacja.
gosc_04845 2014-05-09 13:43   
gosc_04845 - Profil gosc_04845
temat jak widac "gorqcy" i znowu wychodzi zasciankowosc i Najjasniejsza Pomroczna. Mam gdzies jako heteryk kto obok mnie leci. Super dla LOT, ze robia taka akcje. Ludzie, mamy rok 2014, a nie sredniowiecze! Super akcja, LOT! Masz u mnie big PLUSA!!!!!
gosc_6d201 2014-05-09 13:28   
gosc_6d201 - Profil gosc_6d201
krystek: A mnie denerwuje natarczywosc takich osob jak ty, bo tak samo denerwuje mnie okazywanie publicznie uczuc przez osoby hetero jak i homoseksualne. A calujace sie pary heteroseksualne widze bardzo czesto, homoseksualne jakos nie. Wiec jesli piszesz o swoim problemie to pisz generalnie a nie wybiorczo. Bo wiekszym problemem (jesli mozna mowic o problemie) sa calujace sie badz w dwuzznaczy sposob pokazaujace swoje seksualne emocje pary heteroseksualne niz homoseksualne. Poza tym co ma inspiracja lotu do okzaywania swoich emocji seksualnych?????
stanjpn 2014-05-09 13:14   
stanjpn - Profil stanjpn
@pede fajny masz nick to wypowiadania sie akurat na ten temat :)
mietek 2014-05-09 13:01   
mietek - Profil mietek
gosc_746a8: w sumie to zrozumiałe ale to jest naturalne...
gosc_4627d 2014-05-09 12:22   
gosc_4627d - Profil gosc_4627d
ja tez wyjechalem z polski ze wzgledow cywilizacyjnych. wiadomo, nikt mi krzywdy w polsce nie robił, ale jednak jest ten ciągły stres, ze ktos moze cos na ulicy powiedziec, w nos przywalic. zapewniam was, ze nie jest to przyjemne i mysle, ze ciezko sie postawic w mojej sytuacji komus, kto nie jest homo.
mieszkam w hiszpanii i robie dokladnie to samo, co robilem w polsce. ani sie nie obnosze z tym na ulicy, ani nic. ale czuje sie swobodniej, bez tej ciaglej wewnetrznej spiny i stresu.
byloby milo gdyby ktos to zrozumial :-)
pcharasz 2014-05-09 11:59   
pcharasz - Profil pcharasz
Krystek, niestety, ale ten problem jest bardziej złożony. Miałem okazję poznać parę osób z Polski, które są homoseksualne, w UK. I byłem na początku zaskoczony, ale oni tam wyjechali nie ze względów ekonomicznych, w Polsce mieli dobrą pracę i wcale nie mają lepiej w UK. Wyjechali właśnie ze względów cywilizacyjnych. Po prostu tam nie muszą udawać, że są heteroseksualni. To nie jest problem dla kogoś heteroseksualnego, jak ty czy ja. Ale to jest taki sam problem dla kraju, jak to, że ludzie wyjeżdżają z Polski z powodów ekonomicznych. A naprawdę zdziwiłbyś się dla jak dużego % ludzi to nie względy ekonomiczne były najważniejsze w podjęciu decyzji o zostaniu na emigracji. Dlatego ten problem jest tak samo realny, jak problemy ekonomiczne. I dlatego zgadzam się z krzysiekl, że jeśli można by się do tej kampanii reklamowej przyczepić, to właśnie ze względu na to, że sugeruje, że trzeba wylecieć z Polski żeby być sobą. Nawet jeżeli to prawda, to nie powinni tego tak reklamować. A to, że targetują osoby LGBT - co w tym złego? Czy jeżeli sprzedają bilety na pielgrzymki do Rzymu, to czy osoby niewierzące mają z tego powodu bojkotować LO? Czy jeżeli mają ofertę dla rodzin z dziećmi, to osoby bezdzietne mają LO bojkotować? Oferta dla seniorów - bojkot osób młodych? Dziwna to rzecz.
gosc_60913 2014-05-09 11:47   
gosc_60913 - Profil gosc_60913
krystku, skoro udzielasz sie na forum lotnictwa, to moze wykup sobie jakis lot do zachodnioeuropejskiej stolicy i zobacz jak ludzie moga zyc i ze nikogo nie dziwi para homoseksualistow trzymajaca sie za rece. w polsce i za 20 lat nadal bedzie to szok. smutne.
gosc_db933 2014-05-09 11:46   
gosc_db933 - Profil gosc_db933
Na zachód od Odry taka wiadomość byłaby komentowana w aspekcie marketingowo-ekonomicznym...a tu proszę...my Polacy...pogarda, uprzedzenia, nienawiść... a może zwyczajna wiocha...wszak społeczeństwem chłopskim jesteśmy...
krystek 2014-05-09 11:37   
krystek - Profil krystek
gość_01d42: Nie przypisuj mi proszę czegoś,czego nie pisałem. Nikomu do łóżka nie zaglądam i nie zamierzam tego robić. Ze swoją orientacją problemu nie mam, jestem dumnym heteroseksualistą. Denerwuje mnie natomiast natarczywość środowisk homoseksualnych. Dla większości społeczeństwa , jak również dla mnie całujący się faceci budzą niesmak. Kończę wątek bo to forum o lotnictwie. Kropka.
gosc_79467 2014-05-09 11:27   
gosc_79467 - Profil gosc_79467
gosc_746a8 - zgadzam się w 100%
gosc_01d42 - homoseksualiści związani z lgbt mają problem ze sobą. Wydaje im się, że są dyskryminowani. Sam znam kilku gejów i les. Są to zupełnie normalni ludzie, nie afiszujący się za swoją orientacją. Co nie znaczy, że nie akceptujący jej. Wszystkie osoby homo, które znam twierdzą, że wszystkie organizacje lgbt, parady wolności, zamieszania z tęczami na Placu Zbawiciela itd., bardziej im szkodzą niż pomagają.
gosc_746a8 2014-05-09 11:11   
gosc_746a8 - Profil gosc_746a8
mietek: tak samo nie mam ochoty ogladac laski i faceta lecacego w sline jak i dwoch panów czy pan. To jest problem przyzwoitosci i dobrych manier tylko i wylacznie.
gosc_01d42 2014-05-09 11:08   
gosc_01d42 - Profil gosc_01d42
krystek: dlaczego mowiac o ofercie lotu dla lgbt mowisz o problemach. lgbt nie ma problemu ze swoja orientacja... i jesli lgbt skorzysta z oferty to uwierz ze nawet nie bedziesz swiadomy tego ze kolo ciebie leci gej czy lesbijka. a ludzie sa ze soba zazwyczaj z powodu uczuc, ktore je lacza i wszytkim nalezy sie szacunek niezaleznie od orientacji. A zagladanie im do lozka jest wielkim nietaktem i swiadczy o malostkowosci i zasciankowosci.
gosc_7ce2f 2014-05-09 11:02   
gosc_7ce2f - Profil gosc_7ce2f
Kto robi z nich ofiary... chyba niektorzy piszacy tu. To naturalne ze robi sie oferty dla kazdej grupy spolecznej czy to mysliwi, lekarze, etc... A wiadomo ze ta grupa ma wiecej kasy ktora przeznacza na podroze... Irytuje mnie jak ktos probuje zagladac w prywatne sprawy kazdej grupy spolecznej w tym gejow... czy chce byc z kobieta czy z facetem to moja sprawa i nikomu nic do tego. Gej nikomu krzywdy nie robi a jak komus sie nie podoba no to jego problem i nikt nie bedzie sie leczyl czy dopasowywal do kogos komu to sie nie podoba. Zajmijmy sie swoimi a nie cudzymi sprawami. Poza tym po co od razu przywolywac sprawy seksu... to jest zenujace.
krystek 2014-05-09 10:46   
krystek - Profil krystek
Tak naprawdę środowiskom gejów i lesbijek w naszym kraju żadna krzywda się nie dzieje. Oni sami kreują się na ofiary losu,żeby wzbudzić politowanie w społeczeństwie. Jeśli dla kogoś Polska to zaścianek to niech wyjedzie stąd. Z naszego kraju wyemigrowało ponad 2 mln. ludzi, głównie młodych , zdolnych i nie widzą szans na powrót do kraju. Kolejne 2 mln. jest bez pracy, a kolejne 2 mln. pracuje na umowach śmieciowych - i to są realne nasze współczesne problemy!!!
mietek 2014-05-09 10:36   
mietek - Profil mietek
arahja: luz_no1 miał pewnie na myśli to, że nie zamierza tępić czy "leczyć" homoseksualistów ale że mimo wszystko nie jest to naturalne żeby dwóch facetów leciało w ślinę na ulicy:) I nie każdy ma ochotę to oglądać.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy