Etihad tworzy Etihad Aviation Group

Etihad tworzy Etihad Aviation Group Linia Etihad Airways rozpoczęła tworzenie nowej grupy lotniczej - Etihad Aviation Group. O jej powstaniu mówiono w branży już od dłuższego czasu.- Nowa struktura oznacza przejście od jednego podmiotu lotniczego do szerszej grupy globalnego lotnictwa - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu linii Etihad.Członkami Etihad Aviation Group zostaną linie:Aer...
26/04/2014 18:57   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_0aa93 2014-04-29 12:32   
gosc_0aa93 - Profil gosc_0aa93
gosc_9ca46: to kolezanka albo sciemnia, albo byla wyjatkowo "niekompatybilna". Mam za soba kilkanascie lat pracy w Lufthansie i znam warunki pracy jakie tam panuja. Akurat tez urodzilem sie we wspomnianej przez ciebie "wschodniej Europie" i nikt mnie tam nie dyskryminowal. Pozatym wejdz sobie na fora gdzie swoje opinie pisza pracownicy Emirates by sie dowiedziec, ze tamtejsze bajeczne warunki pracy to czesto mit i bajka. W wiekszosci linii warunki pracy jako CC sie niestety pogorszyly, to juz nie to samo co bylo kilkanascie lat temu. W EK funduja pracownikom nawet niezle pranie mozgu. A szczytem musztrowania i gnebienia ludzi jest taka wspaniala linia jak SQ. W porownaniu to LH jest super lajtowa.
krzysiekl 2014-04-29 09:12   
krzysiekl - Profil krzysiekl
tak jak pisałem najwazniejsze by była róznorodność:) to poprawia ofertę i ceny u każdego.
gosc_9ca46 2014-04-29 08:39   
gosc_9ca46 - Profil gosc_9ca46
3 tygodnie temu leciałem Emirates na trasie dubaj - kuwejt i spotkałem stewardesę z Polski, która wcześniej przez 1,5 roku pracowała w Lufie. nie pozostawiła suchej nitki na niemieckim super przewoźniku w kontekście traktowania swoich pracowników pochodzących z Europy wschodniej. poza tym dziwię niektórym wpisom - jeśli LOT padnie to Niemcy będą zacierać rączki jako pierwsi...
gosc_4b091 2014-04-28 23:04   
gosc_4b091 - Profil gosc_4b091
krzysiekl: no i dobrze. A ja akurat odwrotnie. I Ty jestes zadowolony, ja tez, wszystko gra. ;)
krzysiekl 2014-04-28 22:22   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@gosc_aa289
a ja jestem gotowy dopłacić do np. emirates a nie taniej lecieć LH ;)
Nawet mimo tego, że oferta w LH może być dobrej jakości.
gosc_aa289 2014-04-28 17:44   
gosc_aa289 - Profil gosc_aa289
b737800max: mow za siebie kolego. Ja czesto latajac nie sugeruje sie cena i nie wybieram najtanszego gniota. I o wiele wiecej ludzi niz myslisz tez tak robi.
usuniety 2014-04-28 16:51   
usuniety - Profil usuniety
Wszyscy tak mówicie, że nie wsiądziecie na pokład arabskiego samolotu. Tylko jak okaże się, że bilet na trasie przykładowo WAW- BKK lub WAW-NRT przez AUH,DOH lub DXB jest tańszy niż przez uwielbiane przez wielu tutaj europejskie haby typu FRAMUCDUS, to i tak kupicie bilet z przesiadką w DOH, DXB lub w AUH.
krzysiekl 2014-04-28 16:11   
krzysiekl - Profil krzysiekl
według mnie ciężko powiedzieć co dla nas jest lepsze, wspieranie LH czy np. Ethiad:P (Co wyniki choćby z faktu sytuacji LOTLH gdzie LH jest jednocześnie sojusznikiem jak i konkurentem). Jedno jest natomiast pewne, dobra jest konkurencja na rynku, dlatego dobrze, że jedni będą wybierać tych a inni tamtych. Nie przemawia do mnie argument, ze coś jest europejskie więc jest lepsze dla mnie (chodzi o krąg kulturowy? religijny?)
Można owszem powiedzieć, że linie z krajów gdzie są bardzo niskie podatki a nie ma socjalu są złe dla nas, bo preferujemy inny model i chcemy mieć dobry socjal więc chcemy by linie płaciły duże podatki. To jest już jakaś argumentacja.
gosc_c7684 2014-04-28 10:54   
gosc_c7684 - Profil gosc_c7684
Dla mnie te linie z emiratow moga nie istniec. ani mi sie sni nimi latac. LOT, Lufa, SAS, AF, Swiss czy Austrian - zawsze. Ale nie bede i nie zamierzam w przyszlosci wspierac agresywnej i bezczelnej polityki arabskich przewoznikow. Nie jestem ksenofobem, ale mam gdzies polityczna poprawnosc. Jestem europejczykiem i wspieram to co europejskie.
arahja 2014-04-28 10:21   
arahja - Profil arahja
Czyli chętnie polecisz AirBerlin lub Aer Lingus, ale Etihadem już nie. Ok.
krzysiekl 2014-04-28 09:50   
krzysiekl - Profil krzysiekl
a kijem w mrowisko, co to znaczy, że coś jest "nasze"? i dlaczego przewoźnik z UE jest nasz a spoza UE nie nasz?;)
ciekawe też ilu polaków pracuje w liniach z zatoki a ilu np. w LH?
gosc_db408 2014-04-28 08:52   
gosc_db408 - Profil gosc_db408
@serengeti: 100% racji. Preferowanie jednego przewoźnika lotniczego nad innego nie jest ksenofobią. To zwykłe ludzkie preferencje. Ja latam z lotniska Chopina, bo takie są moje preferencje - jest mi tu najbliżej. Nie oznacza to, że gardzę innymi lotniskami w Polsce. Gdy rano idę po bułki do sklepu to wybieram mały spożywczak w odległości 15 metrów, bo takie mam preferencje. Nie oznacza to, że gardzę Karfurami, Oszonami i innymi Biedronkami. Nie ma nic złego w tym, że klient dokonuje wyboru zakupu. To nie PRL z jedną prawidłową opcją. Gdy tylko mogę wybieram LOT, bo to mój, polski przewoźnik. Nie widzę w tym ksenofobii. Przy takim podejściu jakie prezentuje arahja to można przypisac ksenofobię do niemal każdego wyboru konsumenckiego.
borzywoj 2014-04-28 01:03   
borzywoj - Profil borzywoj
arahja: Może Ci się nawet wydawać, że zdanie "Ala ma kota" jest ksenofobiczne, ale nie znaczy to, że takim jest. Nie przenoś swoich małych skrzywień na forum. Ja także wolę Lufę, Lot, KLM czy SAS niż jakieś Etihady.
arahja 2014-04-27 23:02   
arahja - Profil arahja
dla mnie akurat ten konkretny tekst 'wole nasze niż arabskie' brzmi ksenofobicznie. dlatego się dopytuje dlaczego ona tak uważała. @serengeti słowa jakich się używa mają znaczenie co widać po Twoim poście że można inaczej wyrazić swoją opinię bez dwuznaczności. takie moje małe skrzywienie:)
gosc_c1cf9 2014-04-27 22:44   
gosc_c1cf9 - Profil gosc_c1cf9
Nie widze tu tez zadnej ksenofobii. Tez wole wspierac nasze linie z Europy, wole latac nimi niz okrzyczanymi i przereklamowanymi liniami z emiratow arabskich. Nie chce i raczej nie bede z nich korzystal. To nie ma nic wspolnego z ksenofobia.
serengeti 2014-04-27 21:56   
serengeti - Profil serengeti
jaka ksenofobia? "haslo "dobre bo nasze" jest ksenofobiczne? tak jak gosc_3bc6f jako europejczyk rowniez wole linie europejskie ktore uwazam za wlasne i rodzime a nie te z zatoki ktore sa dla mnie obce i z ktorymi sie nie identyfikuje. tyle w tym ksenofobii co w dla Polaka preferowanie latania LOTem niz Lufthansa tylko dlatego ze LOT jest polski.
gosc_ec4f8 2014-04-27 21:43   
gosc_ec4f8 - Profil gosc_ec4f8
@arahja: a Twój komentarz zalatuje pogardą w stosunku do kogoś kto ma inne zdanie niż Ty
arahja 2014-04-27 21:32   
arahja - Profil arahja
@gosc_3bc6f a merytorycznie? bo jak na razie to ksenofobią zalatuje twój komentarz?
gosc_63c9e 2014-04-27 19:39   
gosc_63c9e - Profil gosc_63c9e
Oby jak najszybciej hariko
gosc_68d7b 2014-04-27 19:36   
gosc_68d7b - Profil gosc_68d7b
Na szczescie Unia Europejska chroni przewoznikow z Europy i nie zezwoli na przejecie mniejszych linii.Niech sobie lataja nad Zatoka Perska,Probowali juz zaistniec w Niemczech na szersza skale,lecz dominujaca Lufthansa nie zezwolila na czestsze operowanie,Dotyczy to nie tylko Etihada ale takze Emirates.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy