LOT wprowadza płatny wybór miejsc

LOT wprowadza płatny wybór miejsc Linie lotnicze LOT wprowadziły płatny wybór miejsc w samolocie. Za dodatkową opłatą pasażerowie będą mogli teraz zarezerwować swoje ulubione miejsce na pokładzie na wszystkich rejsach naszego narodowego przewoźnika.Za wybór miejsca w samolocie zapłacimy:20 PLN przy lotach trwających mniej niż 2 godziny30 PLN przy lotach trwających ponad 2 godziny60 PLN przy lotach...
14/03/2014 13:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_700dd 2014-03-30 17:42   
gosc_700dd - Profil gosc_700dd
A ja apeluję byście byli dla siebie mili ;-)
gosc_e9bb4 2014-03-30 16:30   
gosc_e9bb4 - Profil gosc_e9bb4
gosc_4206c : byly posty, nie tylko tu, ze to domena typowo polska.
Apeluje nie tylko o czytanie ze zrozumieniem, ale rowniez o mniej pretensjonalizmu i dokladniejsze czytanie tutejszych opini.
gosc_4206c 2014-03-30 15:43   
gosc_4206c - Profil gosc_4206c
@gosc_417f2: Przecież nikt tu nie napisał, że "tylko Polacy narzekają". Apeluję o czytanie ze zrozumieniem.
gosc_417f2 2014-03-30 14:57   
gosc_417f2 - Profil gosc_417f2
To nie jest tak, ze tylko Polacy narzekaja. W Niemczech bardzo czesto widze jak ludzie w internecie jada jak po burej kobyle na LH czy nie zostawiaja suchej nitki na Air Berlin. Czesto jest to krytyka i narzekactwo bardzo niewiarygodna, pretensjonalna i po prostu szukanie dziury w calym. To samo czesto czytam tutaj na temat PLL LOT.
gosc_409e1 2014-03-30 08:43   
gosc_409e1 - Profil gosc_409e1
@piotrek737: Doskonale rozumiem co napisałeś. Jednakże jeśli Ci się coś nie podoba to możesz o tym powiedzieć i to właśnie robisz, mówisz o tym (tzn. piszesz). Ja uważam zupełnie na odwrót, bo moim zdaniem Polacy są bardzo pozytywnie nastawieni na krytykę i wydaje mi się, że w związku z tym krytykują znacznie więcej niż inne nacje. Można byłoby zrobić prosty eksperyment i zliczyć wszystkie negatywne wypowiedzi na temat LOT oraz kilku innych linii zagranicznych na tym forum i porównać wyniki. Liczby nie kłamią. A Ty dalej będziesz pisał, że "nie możesz powiedzieć". Ty piszesz co Ci się nie podoba i inni piszą co Ci się nie podoba, więc nie rozumiem po co to stękanie. Przecież każdy może tu napisać czy mu się coś podoba czy nie. No, chyba, że go modek zablokuje.
piotrek737 2014-03-29 22:38   
piotrek737 - Profil piotrek737
gosc_aecfd: Chyba nie rozumiesz o czym pisałem... Próbowałem jedynie dowiedzieć się czemu Polacy są tak negatywnie nastawieni na krytykę... Nikt mnie nie blokuje przy wrzucaniu postów na forum. Tylko np. nie rozumiem dlaczego jako Polak nie mogę powiedzieć, że np. coś tam mi się nie podoba w np. Locie, Enterze czy Bingo? Uczepiliście się tego, że Polacy tylko narzekają... Poczytajcie sobie fora lotnicze w Niemczech czy USA. Jest dokładnie tak samo. Owszem może nie ma tam takich skrajności jak u nas, ale jak linia wprowadza opłaty też jest akcja.
gosc_aecfd 2014-03-29 22:09   
gosc_aecfd - Profil gosc_aecfd
@ piotrek737: Przecież możesz wyrazić swoją opinię, przecież właśnie to zrobiłeś, tak samo jak wiele osób wcześniej to zrobiło. Zupełnie nie rozumiem dlaczego tworzysz wrażenie jakby ktoś Cię blokował we wrzucaniu postów na forum. Chyba, że modki Cię blokują. Swoją drogą uwaga malina bardzo trafna - Polak chętniej napluje na coś swojego niż to pochwali. Z kolei w niektórych innych krajach jest zupełnie na odwrót.
piotrek737 2014-03-29 14:50   
piotrek737 - Profil piotrek737
malin: Tutaj docieramy do takiej kwestii, w której np. ja jako Polak nie mogę wyrazić negatywnej opinii o czymś polskim? Nie róbmy takiego generalizowania wszystkiego. No bez kitu jeżeli coś się źle dzieje i komuś się to nie podoba, to nie mogę wyrazić niezadowolenia? Akurat nie piszę tutaj w kwestii tych opłat, ale ogólnie... To jest na siłę wciskanie ludziom jakiegoś takiego myślenia, że nawet jak jest byle co i byle jako, to mam się z tego cieszyć i chwalić jak tylko mogę... Chyba nie tędy droga.
malin 2014-03-29 13:35   
malin - Profil malin
Widziałeś kiedyś, żeby Polak powiedział na coś naszego super? Nie ma szans, za to pomarudzić to zawsze chętnie.
krzysiekl 2014-03-29 13:27   
krzysiekl - Profil krzysiekl
powiem tak, te opłaty niby nie są wysokie przy długich trasach), kanapki są tanie jak na samolot, ale opinię przewoźnikowi to robi jednak złą. Chyba, że zaczną się nazywać Tanie Linie LOT, wtedy ludzie innej nieco oferty będą oczekiwać. nagle się okaże że jest super;)
gosc_03198 2014-03-29 11:36   
gosc_03198 - Profil gosc_03198
Lot spade na psy, od wielu lat latam lotem i niestety musze stwierdzic ze robi sie z tej linii DNO. Oplaty za kazda kanapke, oplate za wybor miejsca, pisuardesy sa coraz starsze, bilety coraz drozsze a nasz przewoznik i tak stoi na skajau bankructwa. Moim zdaniem lot spade na psy!!! A szkoda.
gosc_f0cdc 2014-03-26 21:54   
gosc_f0cdc - Profil gosc_f0cdc
dzisiaj kupowałem bilet do Chicago-powiedziano mi , ze jesli chcę wybrać miejsce muszę zapłacic 60,00 , ba jak nie będę siedział gdzie zostanie coś wolmego >>>!!!!
gosc_80e2e 2014-03-22 02:43   
gosc_80e2e - Profil gosc_80e2e
Jak słyszę ,że LOT to narodowy przewoźnik to rzygać się chce. Dlla normalnego Polaka jest ważne aby go nie okradano w imię ratowania tego zdechłego żurawia
wroord 2014-03-20 20:28   
wroord - Profil wroord
Oj co to sie porobilo, Ryanair chce byc linia dla biznesu, a LOT niskokosztowa.
gosc_9b3df 2014-03-20 09:30   
gosc_9b3df - Profil gosc_9b3df
Rezerwowalem bilet 17 marca, nadal bezplatnie moglem wybrac miejsce...
krzysiekl 2014-03-19 22:47   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@gosc_0c8f1
no nie całkiem, w momencie odprawy on-line może już nie być wolnych miejsc, za kilka dni mam lot gdzie jest full i gdybym teraz miał wybierać to zostały same bardzo kiepskie miejsca a lecąc w kilka osób to już w ogóle byłaby masakra wybrać coś ciekawego. Osobiście na długich trasach zawsze wybieram miejsce, zawsze od razu po zakupie biletu.
cris 2014-03-19 22:17   
cris - Profil cris
ZLODZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc_bd380 2014-03-19 17:00   
gosc_bd380 - Profil gosc_bd380
od kiedy ? i czy to sa opłaty w jedną stronę , czy w dwie ? . A co gdy wracam za 4 miesiace ? kedy mam to ponownie płacić za granica w trasie trudno mi o odstęp do internetu ..
gosc_92b7e 2014-03-19 16:24   
gosc_92b7e - Profil gosc_92b7e
Większość linii daje możliwość wyboru miejsca podczas odprawy. Sytuacje, w których pasażer jest skazany albo na płatny wybór, albo na automat dotyczą w sumie nielicznych linii (oczywiście mowa o linia tradycyjnych nie o LCC). Poza tym bez przesady, czy na locie rzędu 2 godzin miejsce jest aż takie strasznie ważne? A nawet jeśli dla kogoś jest to kwestia życia i śmierci to nie powinien mieć problemu z dopłatą.
sauvi 2014-03-19 16:13   
sauvi - Profil sauvi
@gosc_0c8f1: otoz nie, odtad:
- alboprzy odprawie internetowej bedzie przydzielane miejsce z automatu,
- albo miejsce bedzie przydzielane z automatu juz w momencie rezerwacji. Tak np. jest obecnie w IB, nie wiem jaki system wybral LO. Mnie sie zdarzalo w IB wykupywac miejsce z przodu samolotu (majac z automatu przydzielony rzad powyzej 30), z uwagi na bardzo krotka przesiadke i zwiazane z tym ryzyko noclegu w MAD :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy