Wizz: Większy wybór płatnych miejsc

Wizz: Większy wybór płatnych miejsc Wizz Air zwiększa liczbę miejsc w samolocie, które można zarezerwować za dodatkową opłatą. Pasażerowie będą mogli wybrać jedno z 16 dostępnych miejsc w trzech pierwszych rzędach w każdym samolocie. Usługę Reserved seat można wykupić za 25 PLN, dodatkowo osoby korzystające z miejsc zarezerwowanych mają pierwszeństwo wejścia i wyjścia z pokładu samolotu.- Usługa rezerwacji...
20/02/2014 15:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_70acc 2014-02-27 14:05   
gosc_70acc - Profil gosc_70acc
gosc_d1649 Masz Racje teraz właśnie sprawdzałem ceny biletów w Wizz Air Do Londynu z Katowic i jest jakaś Masakra 350 zł w dwie strony ... Co się dzieje że tak drogo .... Zawsze korzystałem z usuługi płatnego miejsca w Wizzie ale teraz mnie już nie będzie stać na to bo jak dolicze bagaż podręczny to się zamknie cena w 750 zł .. Tanie LOTem wyjdzie.. Dobry pomysł po co płącić za miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi jak można w Toalecie przesiedzieć w komfortowych warunkach cały lot.. :D Taki Private Suite First klas z seperacją od innych :D Też tak leciałem pare razy bo nei da się wysiedzieć w normalnych siedzeniach... Ale jak dostane awans w pracy to może zaczne znowu latać wizzem
gosc_d1649 2014-02-27 10:28   
gosc_d1649 - Profil gosc_d1649
Dajcie spokój panowie... Bilety w Wizzz są coraz droższe popatrzcie na to jak drożeje wszystko z latami .... kiedyś lecieliśmy tylko za 4 zł teraz jest min 60zł miejsca płatne to dopiero kosmos ledwo stać mniena bilet ... ale powiem wam jak lece wizzem to siedze cały czas w toalecie bo jest więcej miejsca na nogi i za darmo taki mój tajny sposób
solokhumbu 2014-02-25 13:04   
solokhumbu - Profil solokhumbu
ogid: wszystko zależy jak i dokąd lecisz. W Wizzie zamiast brać dwa duże podręczne (lecąc w 2 pax) można wziąć dwa małe podr bezpłatnie jeden rejestrowy. Lecąc tam, gdzie duży bagaż jest potrzebny, a na miejscu momżna go podzielić - też opłaca się W6 (np. wyjazd lotniczy w gory, z kijkami, namiotem itp).
Lecąc samemu i nie potrzebując w ogóle bagażu rej - zwykle opłaci się zdrapkolot. Po prostu trzeba przekalkulować :)
banan86 2014-02-25 12:36   
banan86 - Profil banan86
fakt faktem odkad Wizz wprowadzil maly bagaz podreczny nie spotkalem sie z przepychankami na pokladzie-teraz duzo latwiej znalezc miejsce na bagaz
ogid 2014-02-25 11:59   
ogid - Profil ogid
Tak, tylko zobacz na rozmiary "darmowego" małego bagażu w W6 a w FR. Fakt - W6 = 32 kg bagażu rejestrowanego, FR tylko 15 (tańsza opcja), ale po zabraniu bagażu podręcznego w FR w odpowiednią walizeczkę zmieścisz bardzo dużo.
Ubezpieczenie podróżne dostępne na wypadek opóźnienia lotu oferują za niewielką opłatą prawie wszystkie TU.
Skąd moja opinia o "kopiowaniu" ?
Otóż FR miał pierwszy "kolejkę pierwszeństwa" to W6 ctrl c potem ctrl v, niedawno FR najpierw dało kilka rzędów do rezerwacji, teraz wszystko - W6 idzie tymi samymi śladami. Trochę inwencji wystarczy. W "normalnych" low cost np. EI już dawno były numerowane rezerwowane miejsca, nawet Tureckie low ... Pegasus mają taką opcję. Aha, zawsze latałem W6, ostatnio pierwszy raz leciałem FR i nie wiem skąd na forach takie utyskiwania. Na pewno więcej miejsca na nogi, nie chcesz losów lu gazet, to nie kupujesz. I zdaję mi się, że było odrobinę czyściej.
banan86 2014-02-25 09:16   
banan86 - Profil banan86
ogid: nie wszystko w Wizzie jest kopiowane. Tylko Wizz wykazał się taką "inwencją" i stworzył mały bagaż podręczny albo "ubezpieczenie na wypadek opóźnienia".
ogid 2014-02-25 08:40   
ogid - Profil ogid
WIZZ to taki "Polsat latania". Wszystko kopiowane, zero własnego pomysłu. Zamiast od dawna wprowadzić rezerwację miejsc to idą śladami krok po kroku identycznie jak FR.
Słuchaj gosc_079c4 to właśnie tacy malkontenci jak ty wprowadzają zamieszanie !!! Rezerwacja miejsc to najlepsze rozwiązanie, stosowane od dawna w low cost EI i U2. Ostatnio leciałem FR, i wszystko szło dobrze, dopóki półgłówki (inaczej tego nazwać nie można) mając przydzielone miejsce w rzędzie 12 wchodzą tylnym wejściem (bo mniejsza kolejka), natomiast ci z przydzielonym rzędzem 26 wchodzą przednim (bo pierwsi dolecieli). I "zatwardzenie" na środku samolotu. Jak wół na biletach jest : "przednie wejście" lub "tylne wejście" - czytać a nie zasuwać do kolejki jak w PRL - teraz każdy ma miejsce, po co ten pęd.
Jeszcze raz powtórzę, numerowanie miejsc i ich możliwość wcześniejszej rezerwacji (24 zł od PAX-a to nie majątek) jest super, zero bydlęcego pędu, chociaż niektórym to pozostało. A za złotówkę to se komunikacją miejską jeździjcie narzekacze. Samolot na wodę lata ?
gosc_1cd29 2014-02-25 08:38   
gosc_1cd29 - Profil gosc_1cd29
WIZZ to taki Polsat latania. Wszystko kopiowane, zero własnego pomysłu.
Słuchaj gosc_079c4 to właśnie tacy malkontenci jak ty wprowadzają zamieszanie !!! Rezerwacja miejsc to najlepsze rozwiązanie, stosowane od dawna w low cost EI i U2. Ostatnio leciałem FR, i wszystko szło dobrze, dopóki półgłówki (inaczej tego nazwać nie można) mając przydzielone miejsce w rzędzie 12 wchodzą tylnym wejściem (bo mniejsza kolejka), natomiast ci z przydzielonym rzędzem 26 wchodzą przednim (bo pierwsi dolecieli). I "zatwardzenie" na środku samolotu. Jak wół na biletach jest : "przednie wejście" lub "tylne wejście" - czytać a nie zasuwać do kolejki jak w PRL - teraz każdy ma miejsce, po co ten pęd.
Jeszcze raz powtórzę, numerowanie miejsc i ich możliwość wcześniejszej rezerwacji (24 zł od PAX-a to nie majątek) jest super, zero bydlęcego pędu, chociaż niektórym to pozostało. A za złotówkę to se komunikacją miejską jeździjcie narzekacze. Samolot na wodę lata ?
krzysiekl 2014-02-24 13:06   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@gosc_93d78
tak, jak przewoźnik mi zapłaci to będę latał częściej, wielu może nawet zrezygnuje z pracy i będzie tak zarabiać:D
gosc_079c4 2014-02-23 10:33   
gosc_079c4 - Profil gosc_079c4
Ta rezerwacja miejsc jest beznadziejna bo nie są ponumerowane i tak na prawdę kto pierwszy ten lepszy po wykupieniu usługi.Jeżeli będę nie jednym w pierwszych do pierwszeństwa to przypadną mi miejsca głównie w środku nie wspominając o tym że lecąc z kimś możemy razem nie siedzieć w tych 3 pierwszych rzędach -podobnie jak w extra legroom na skrzydle. Lepiej wykupić samo pierwszeństwo i siąść gdzie się chce. Co tak na prawdę dają miejsca w rzędach 2 i 3 przecież tam nie ma nawet więcej przestrzeni na nogi.Nabijanie ludzi w butelkę wmawiając im ze to konfort i tyle
gosc_30b95 2014-02-21 14:14   
gosc_30b95 - Profil gosc_30b95
gosc_6b86f - jeden z najglupszych postow jakie tu ostatnio czytalem.
sauvi 2014-02-21 13:52   
sauvi - Profil sauvi
@gosc_6b86f: a na korzystanie z Internetu Cie stac ? To tez na ogol drozsze niz 4 zl.
malin 2014-02-21 08:50   
malin - Profil malin
"wolę pkp wizz jest za drogi to nie jest tanio" - o matko, ludzie, skąd Wy się bierzecie??? PKP pojedziecie z Poznania do Londynu Luton? Albo do Barcelony? Zdrowia życzę!
gosc_c6d9a 2014-02-20 21:14   
gosc_c6d9a - Profil gosc_c6d9a
Proponuję opłatę za korzystanie z toalety w pierwszej kolejności, myślę że 10 złotych wystarczy
gosc_d2700 2014-02-20 19:55   
gosc_d2700 - Profil gosc_d2700
Uwielbiam komentarze o biletach za 4, 60 czy 150 PLN. Komentują pewnie te paxy, którym bagaż kabinowy wystaje z sizera na 3cm.
marekd 2014-02-20 19:43   
marekd - Profil marekd
Jak dobrze pójdzie sprzedaż to może rozszerzą na czwarty rząd a potem następne.
gosc_587d9 2014-02-20 19:08   
gosc_587d9 - Profil gosc_587d9
Nikt nie będzie płakał po tych,którzy twierdzą, że 150zł to majątek jak za bilet lotniczy. Niech lepiej zostaną w domu. Hmmm ale utrzymanie domu też kosztuje więc może niech wyprowadzą się lasu.
gosc_93d78 2014-02-20 18:05   
gosc_93d78 - Profil gosc_93d78
niektorzy chyba oczekuja, ze przewoznik im zaplaci, to wtedy moze racza posadzic w ich samolotach swoje 4litery.
pullinek 2014-02-20 17:19   
pullinek - Profil pullinek
150zł za bilet to dużo? Nie ma bilet po 60zł i jest lament? Może napiszcie do władz linii by zabrali was charytatywnie. Bo jak macie takie oczekiwania cenowe, to proponuję pieszo lub rowerem, bo nawet Polski Bis będzie dla Was za drogi
dareck 2014-02-20 17:08   
dareck - Profil dareck
gosc_6b86f: Wybierz się najlepiej pieszo, wydasz jeszcze mniej. A wykup miejsca to OPCJA, podobnie jak bagaż nadawany albo posiłek na pokładzie...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy