Eurolot: Za bilety zapłacimy przelewem

Eurolot: Za bilety zapłacimy przelewem Linie lotnicze Eurolot udostępniły swoim klientom możliwość zapłaty za bilety lotnicze przelewem za pośrednictwem systemu SOFORT Banking. W ramach współpracy SOFORT Banking i Eurolot, międzynarodowe i międzygraniczne płatności mogą być dokonane w Polsce, Niemczech, Austrii i w Holandii.W celu skorzystania z nowej metody płatności, podczas dokonywania rezerwacji biletu...
13/02/2014 14:29   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_2288b 2014-02-17 11:07   
gosc_2288b - Profil gosc_2288b
I po co ten lament i plucie żółcią? Nikt nikogo nie zmusza do dokonywania płatności za pośrednictwem SOFORT. Jest to przecież jedna z opcji dokonania zapłaty za usługę. Nie chcesz Sofortem? Zapłać kartą i nie marudź ;)
gosc_0d2b3 2014-02-15 09:10   
gosc_0d2b3 - Profil gosc_0d2b3
Kazdy przelew jest autoryzowany kodem jednorazowym do ktorego dostep ma tylko wlasciciel konta osobnym kanalem np kod sms wiec ryzyko jest zadne.
gosc_73c2e 2014-02-14 09:54   
gosc_73c2e - Profil gosc_73c2e
Zostałem zmuszony skorzystać z SOFORT przy płatności za wizę usa. NIGDY więcej to czysty przekręt. Trzeba podać LOGIN HASŁO i kod jednorazowy banku !!!!! NA stronie tego "bezpiecznego" systemu. Dowolny ich pracownik może wynieść całą twoją kasę i NIC cię przed tym nie chroni. Bezpieczeństwo ???? Jeden wielki LOL.
gosc_6f808 2014-02-13 19:43   
gosc_6f808 - Profil gosc_6f808
Duzo podrozuje i te rozwiazanie widzialem juz w wielu liniach lotniczych miedzy innymi w lufthansie i swiss , widocznie sie sprawdza. Dla mnie kazde rozwiazanie ktore nie wymaga rejestracji jest dobre.
gosc_673bd 2014-02-13 18:05   
gosc_673bd - Profil gosc_673bd
Ludzie - bzdury piszecie! Sofort jest tylko pośrednikiem technicznym, ktróy przy logowaniu i tak wymaga jednorazowego hasła. Nie rozumiem tego straszenia - we włoszech, austrii i niemczech jakoś nie ma problemu, ze wspolpracuja np z Reiffasen i nikt tam nie płacze. Moim zdaniem banki po prostu boja sie, że jest niezalezne rozwizanie, ktorego banki nie sa w stanie same wypracować. I już - nie ma się czego bać. Zreszta świadczy o tym fakt, że takie firmy jak Eurolot właśnie przechodzą na Sofort - jest tańszy, lepszy i tak samo bezpieczny jak w przypadku każdego banku.
gosc_3b0d5 2014-02-13 17:22   
gosc_3b0d5 - Profil gosc_3b0d5
A ja zaplacilem i nie bylo zadnych problemow poza tym z tego co widzialem pieniadze sa przelewane bezposrednio do Eurolotu.
gosc_540b9 2014-02-13 17:22   
gosc_540b9 - Profil gosc_540b9
Ten cały Sofort to jest jakiś skandal. Pracuję w banku i swoim klientom po pierwsze stanowczo odradzam korzystanie z tego systemu a po drugie informuję, że (tak to zauważył irkolo) podanie swoich danych do logowania osobie trzeciej jest poważnym złamaniem regulaminu. Jakim cudem jakakolwiek poważna firma chce współpracować z instytucją, która wyłudza informacje, których zbieranie po prostu jest nieprzyzwoite. Wstyd Eurolocie!!! Wstyd Ambasado USA!!! (ambasada USA też korzysta z tego rozwiązania, ale totalnie idiotycznie nie honoruje wystawianych przez banki zgodnie z polskim prawem potwierdzeń dokonania płatności w formie pdf.)
gosc_17e15 2014-02-13 17:05   
gosc_17e15 - Profil gosc_17e15
Trafiłem na stronę Sofort AG z zamiarem wykonania przelewu internetowego podczas zakupów na stronie pewnej firmy. Widząc formularz firmy trzeciej, do którego mam wpisywać moje dane logowania oczywiście od razu zrezygnowałem. Żadne TÜVy mnie nie przekonają. Zalecam ostrożność innym.
lrdmaras 2014-02-13 16:02   
lrdmaras - Profil lrdmaras
"Eurolot: Za bilety zapłacimy przelewem" WOW! 8-O
malin 2014-02-13 15:06   
malin - Profil malin
To są niezłe jaja, że podajesz trzeciej firmy swoje loginy i hasła do banku i jeszcze potem im sms wysyłasz. Toż to phishing w czystej postaci!
irkolo 2014-02-13 14:49   
irkolo - Profil irkolo
Problem z płatnościami Sofort.


Żaden bank nie współpracuje z Sofort, a wręcz przeciwnie - banki przestrzegają przed udostępnianiem osobom trzecim danych autoryzacyjnych do bankowości elektronicznej. Takie postępowanie wiąże się ze złamaniem regulaminu banku i utratą gwarancji bankowych, dlatego dokonywanie płatności przez Sofort podejmujemy wyłącznie na własne ryzyko.
zobacz link
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy