Płatny bagaż już w Ryanair

Płatny bagaż już w Ryanair Wszyscy pasażerowie korzystający od wczoraj (16.03) z niskokosztowej linii lotniczej Ryanair muszą zapłacić dodatkową opłatę za bagaż rejestrowany, czyli ten, który podróżny nadaje podczas odprawy biletowo-bagażowej. Za każdą sztukę bagażu rejestrowanego pobierana jest na lotnisku opłata w wysokości 7 euro (26 zł). Jeżeli pasażer zdecyduje się na opłacenie bagażu...
17/03/2006 16:56   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Arthu 2006-03-26 12:35   
gosc_Arthu - Profil gosc_Arthu
no wiec ryanair popisal sie bzdura wprowadzajac oplate za bagaz latalem nimi do szczecina z londynu ale jak mam teraz zaplacic 5£ to wole lot belfast berlin i bus z berlina do szczecina moje gratulacje dla tych idiotow
gosc_zwier 2006-03-24 14:01   
gosc_zwier - Profil gosc_zwier
niech mi ktos odpowie 26zl za jedna torbe czy za kilogram??
krisg 2006-03-20 23:25   
krisg - Profil krisg
:) - w zasadzie nie wiem czemu nawet pomyślałem, że Ryan taki dobroduszny i pozwala wziąć sporo rzeczy w tak niskiej cenie ;) (tj. 7 EU za KAŻDĄ walizkę).
katka 2006-03-20 02:15   
katka - Profil katka
mozna wziac wiecej ale powyzej 20 kg.placi sie exstra czyli 8 euro za kg.
katka 2006-03-20 02:13   
katka - Profil katka
mi sie wydaje ze mozna wziac 5 walizek ale ich limit kilogramow nie moze przekroczyc 20 kg.juz sam nie wiem ,co na to inni powiedza?
krisg 2006-03-18 15:19   
krisg - Profil krisg
Ja to widzę raczej w ten sposób: jako, że jako naród jesteśmy znani z zabierania dużych "tobołów" na pokład, to na lotach do/z Polski będą spore opóźnienia. Trzeba będzie przenosić bagaż, który nie mieści się do "nadgłowników" do luków, a to jak wiadomo zajmuje dosyć sporo czasu... A tak poza tym, to można wziąć dowolną ilość bagażu rejestrowanego (np 5 walizek za 5 x 7 Euro)?
Adamus:)) 2006-03-18 13:30   
Adamus:)) - Profil Adamus:))
Jakoś nie przepadam za tą linią :P :)) moim zdaniem to dla niektórych dobra i złe...ale Ryan już nie będzie taki tanii :)) Polacy nawet jak lecą do pracy to zabierają bardzo dużo rzeczy i to system się nie sprawdzi.. Pozdro ;*))
yannkes 2006-03-18 13:05   
yannkes - Profil yannkes
ale najwieksza bzdura jest taka ze po kupnie biletu moge bagaz dokupic jedynie dzwoniac do irlandii bo przez zobacz link tylko przy zmianie trasy... oczywiscie pomijam kwestie dokupienia przed odlotem na lotnisku..
ryan 2006-03-17 17:26   
ryan - Profil ryan
Chcialem tylko dodac iz dotyczy to tylko i wylacznie rezerwacji dokonanych po 16 marca. Jesli ktos zakupil bilet wczesniej obowiazuja go stare przepisy czyli max 15kg bagazu do odprawy + 10kg podrecznego
bogdan 2006-03-17 17:06   
bogdan - Profil bogdan
I bardzo dobrze , moze wreszcie sie rodacy naucza zalatwiana kwesti biletow itp przez internet , a jak nie to niech placa !! Ja przynajmniej bede mniej stal w kolejkach i sie bardzo ciesze !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy