Z Krakowa do Bristolu

Z Krakowa do Bristolu Niskokosztowa linia lotnicza easyJet zapowiedziała dziś (7 marca 2006) uruchomienie nowego połączenia na trasie Kraków - Bristol. Już od 21 lipca br., cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, samoloty easyJet będą obsługiwały loty pomiędzy grodem Kraka a Bristolem. 1-3-5-7 EZY 6204 KRK - BRS wylot 12:05 - przylot 13:45 1-3-5-7 EZY 6203 BRS -...
07/03/2006 15:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
julu12 2006-03-22 15:34   
julu12 - Profil julu12
ostatnio znow do londynu luton jechalem. 2,5 godziny.do bristolu mam tylko 20 min na lotnisko ale stamtad nie mam do poznania. widze ze poznan pozdotanie dluuuugo w tyle.
gosc_xxx 2006-03-21 16:50   
gosc_xxx - Profil gosc_xxx
Z Polski nie ma sensownych połączeń nigdzie na wschód i południe. Znam ludzi, którym się opłaca jechać nawet do Rostocku, żeby polecieć np. Air Berlinem na Kanary. Wychodzi szybko, sprawnie i dość tanio.
gosc_masaj 2006-03-21 15:48   
gosc_masaj - Profil gosc_masaj
Poznan niestety sie nie rozwija pod zgledem lotow - nie rozumiem dlaczego... Na e-maile ostatnio nie odpowiadaja choc bylo inaczej.
Mam nadzieje, ze kiedy w przyszlym roku przylece do Polski, to nie bede musial leciec do Wa-wy tylko bezposrednio do Poznania.
julu12 2006-03-21 15:25   
julu12 - Profil julu12
Do Niemiec lata duzo a co z Berlinem Schoenefeld?w Poznaniu fakt maja gdzies -jak chca to niech lataja.
roberto 2006-03-09 15:25   
roberto - Profil roberto
Oni w Poznaniu preferuja polityke "jak chca niech lataja".. maja gdzies jakiekolwiek starania. Tez jestem wkurzony.
gosc_julu1 2006-03-09 14:54   
gosc_julu1 - Profil gosc_julu1
SZkoda ze Ezy nie do Poznania... coraz bardziej stwierdzam z e Poznan to wies... Zbristolu to tylko do Berlina a stamtad samochodem. Kto zarzadza poznanskim lotniskiem. powinni postarac sie o wiecej lotow. nawet gdy wysyla im sie maile to i tak nie odpisuja-3 miesiac.
hej 2006-03-09 11:41   
hej - Profil hej
zgadza sie - ale polaczen do niemiec juz jest troche - nie zabardzo widze jakies nowe mozliwosci poza zwiekszeniem czestotliwosci. Moze Frankfurt Hahn czy Duesseldorf Weeze - te polaczenia powstana wczesniej czy pozniej.
hej 2006-03-09 11:35   
hej - Profil hej
zgadza sie - ale polaczen do niemiec juz jest troche - nie zabardzo widze jakies nowe mozliwosci poza zwiekszeniem czestotliwosci. Moze Frankfurt Hahn czy Duesseldorf Weeze - te polaczenia powstana wczesniej czy pozniej.
waldek.ac 2006-03-09 01:30   
waldek.ac - Profil waldek.ac
hey! hej , Krakow jest nie tylko popularny w Anglii ,ale rowniez nad Renem, a pierogi w "Chlopskim Jadle"na ul.Sw.Agnieszki ,to sam Ksiaze Karol z Akwizgranu by pozazdroscil Krolowej Bonie. Krakow-Cologne ma juz polaczenie lotnicze( Germanwings ) i tak trzymac...
hej 2006-03-08 17:55   
hej - Profil hej
musze przyznac ze Krakow w Anglii staje sie coraz bardziej popularny - wciaz przepasc miedzy Praga i Budapesztem, ale mamy pewne trzecie miejsce z Europy srodkowo wschodniej.
gs 2006-03-08 16:48   
gs - Profil gs
Widzisz Aguirre - to Ty sie tak zaperzyles, ze ktos ci zwrocil uwage, ze sam nie wiesz teraz co napisales, a wtykajac mi swoje wlasne slowa jako moje zblazniles sie na calej linii - bo ja wlasnie w swoim pierwszym pytaniu zacytowalem Ciebie.
A co do moich postow, to niektore sa na temat i to Ty zrobiles dyskusje personalna w tym watku - bo wystarczylo napisac: tak, moj bald, mialem na mysli to i to, ale uzylem skrotu myslowego... ;):)) EOT
aguirre 2006-03-08 16:18   
aguirre - Profil aguirre
gs: żaden z Twoich postów nie był na temat, więc nie zarzucaj mi OT. jaknapisałem użyłem skrótu mysłowego i skrótów nazw linii lotniczych. I tyle. Ty też to zrobiłeś pytając: "'leciec przez Bruksele i SN i na pewno przez BA' ?? Jakie to lotniska/miasta ??". Zapytałes zatem też, jakie to miasto/lotnisko Bruksela, więc Ci odpowiedziałem. Jeśli więc zarzucasz mi błąd, to sam też go popełniłeś. Jak napisałem wcześniej, kazdy wiedział o co chodzi, a posty mają swoje wymagania, m.in. co do zwięzłości i długości. Mam nadzieję, że nie szukałeś na mapie miast SN i BA ;-). A na wszelki wypadek postaram się wyjaśnić Ci jednoznacznie treść ostatniego zdania mojego posta, która skłoniła Cię do przeksztalcenia wątku w dyskusję personalno-pseudopolonistyczną: KLM nie jest jedyną linią, za pośrednictwem której można było dolecieć do Bristolu. Można to było uczynić liniami SN Brussels Airlines z przesiadką w porcie lotniczym Bruksela Zaventem (BRU) oraz na pewno liniami British Airways, które jak wie kazdy uczestnik tego forum, mają swój hub w Londynie, w porcie lotniczym London Heathrow (LHR). Definitywny EOT z mojej strony z prośbą do moderatora o podjęcie działań zmierzających do zahamowania przekształcenia wątku w dyskusję personalną.
gs 2006-03-08 15:16   
gs - Profil gs
Aguirre: zamiast przyznac sie do popelnionego bledu, nakrecasz niepotrzebny off-topic. Jezeli dalej nie rozumiesz gdzie go popelniles, to przeczytaj jeszcze raz spokojnie to co napisales "A z Polski można było tam lecieć przesiadką też PRZEZ Brukselę i SN i na pewno PRZEZ BA" ;)
Nie mozna nigdzie doleciec PRZEZ SN i PRZEZ BA - ale mozna doleciec tam SN-em i BA - widzisz jakie to proste?? ;) Pozdro
aguirre 2006-03-08 14:57   
aguirre - Profil aguirre
gs: apelujesz o polszczyznę, a wyrażasz się niejasno. Trzeba było dużo złej woli, by nie domyślic się, że lot (operowany) przez BA do Bristolu to lot przez LHR. Pzdr
gs 2006-03-08 13:07   
gs - Profil gs
Aguirre: Co do geografii kraju w ktorym mieszkam, to orientuje sie bardzo dobrze (lotnisko jest w Zaventem) ;)
Mogles napisac krotko: mozna bylo leciec przez Bruksele - SN i przez Londyn - BA - i to by bylo po polsku.
A latanie przez SN i przez BA to troche nie po polsku ;)
Ogolnie stosowane skroty sa dozwolone, bo wszyscy wiedza o jakie linie chodzi - ale sposob wyrazania, juz nie bardzo ;) :)))) Pozdrawiam cieplutko
jaris 2006-03-08 12:16   
jaris - Profil jaris
Bardzo sie ciesze z tej wiadomości i mam tylko nadzieje, ze EasyJet nie poprzestanie tylko na tych połączeniach i rozwinie swoją siatke połączeń z Krakowa bo jest w co inwestować. Super
aguirre 2006-03-08 11:52   
aguirre - Profil aguirre
gs: Bruksela to miasto, stolica Belgii, gdzie na lotnisku Zavetem (skrót BRU) swój hub mają linie SN Brussels Airlines (użyłem skrótu SN). Te linie latały i jeszcze latają do Bristolu. Można było oczywiście napisać, tak jak byś chciał: "można było lecieć z przesiadką w Brukseli, stolicy Belgii, liniami SN Brussels Airlines", ale po co ? Nie wiem co tu niejasnego i niezgodnego z polszczyzną (skrót SN, słowo i)? BA to skrót od British Airways i każdy, kto czyta komentarze na tej stronie wie, że jak BA to przez Londyn, o czym nie musiałem pisać (no chyba, że zdanie "albo z przesiądką w Londynie, na lotnisku Heathrow, liniami British Airways". Można nie pisać skrótów i mysleć, ze to wypracowanie, ale wtedy posty będą tak długie, że nikt nie będzie ich czytał.
hej 2006-03-08 10:55   
hej - Profil hej
5 destynacji z Krakowa to nie jest zle. Jeszcze przydalaby sie Genewa albo Bazylea - te polaczenia sa realne, a KRK jest ze szwajcaria kiepsko skomunikowany - jeden lot na dzien do Zurychu i to dosc drogi.
gs 2006-03-08 01:10   
gs - Profil gs
Aguirre jak mozna bylo 'leciec przez Bruksele i SN i na pewno przez BA' ??
Jakie to lotniska/miasta ?? ;)
PS Ja wiem ze sie czepiam - ale polszczyzny troche pliiiiiizzzz ;):)))
pikus 2006-03-08 00:08   
pikus - Profil pikus
loty na luton z EZY sa bardzo dobrze oblozone - potwierdzil to nawet raport pasazera - takze czekam tutaj na dodatkowy lot - zeby mozna bylo leciec tam i z powrotem do KRK w jeden dzien
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy