Z Krakowa do Bristolu

Z Krakowa do Bristolu Niskokosztowa linia lotnicza easyJet zapowiedziała dziś (7 marca 2006) uruchomienie nowego połączenia na trasie Kraków - Bristol. Już od 21 lipca br., cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, samoloty easyJet będą obsługiwały loty pomiędzy grodem Kraka a Bristolem. 1-3-5-7 EZY 6204 KRK - BRS wylot 12:05 - przylot 13:45 1-3-5-7 EZY 6203 BRS -...
07/03/2006 15:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2006-03-07 23:59   
aguirre - Profil aguirre
Do tego jeszcze z Bristolu, oprócz easy Jeta lataja jeszcze BA Connect, FlyBE, Aer Arann i Air Southwest, no i Ryanair, ale tylko do Irlandii. A z Polski można było tam lecieć przesiadką też przez Brukselę i SN i na pewno przez BA. Plus sporo atrakcji w okolicy.
pikus 2006-03-07 23:07   
pikus - Profil pikus
ale super wiadomosc!!!! po prostu super - tego sie nie spodziewalem - i to tak szybko
marqoos_pl 2006-03-07 21:16   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Bardzo dobra wiadomość. Wygląda na to, że easyJet w końcu się "obudził" i zauważył, że w Krakowie rozwijają się wszystkie linie i na tym zarabiają. Pora i na nich. Połączenie do Bristolu to świetna wiadomość, bo nie było żadnego wygodnego połączenia z Polski (ewentualnie WAW-AMS-BRS KLM'em). To będzie kolejny dobry krok EZY w Polsce. To już piąty kierunek z KRK. Ja właśnie jutro lecę do Berlina easyJet'em i mam nadzieję, że ten optymizm i zadowolenie z linii mi pozostanie, hehe.
aguirre 2006-03-07 18:51   
aguirre - Profil aguirre
roberto, my się nie wkurzamy, my po prostu zazdrościmy, szczególnie easy Jeta. :-( (i wielu innych rzeczy, poza samolotami). Bristol to świetny kierunek, dużo ciekawszy niż Nottingham-East Midlands. Newcastle też nie byłoby głupie. gosc_ja: Lyon to wspaniałe miasto, Normandia i południe Francji też, ale tanie linie opierają się na (podobnie jak lot do USA) na gastarbeiterach i ich rodzinach, a my turyści i wielbiciele lotnictwa na tym korzystamy. We Francji jest zakaz pracy i nagonka na Polaków, więc poza Paryżem i sezonowymi lotami w Alpy nikt tam nie będzie latał, niestety.
gosc_gosc 2006-03-07 16:44   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
nastepne bedzie newcastle
gosc_gosci 2006-03-07 16:32   
gosc_gosci - Profil gosc_gosci
No w końcu!!! Długo oczekiwane połączenie. Jedyne połączenie z Polski do zachodniej południowo-zachodniej Anglii. szkoda, że najtańsze bilety ponad 400zł w dwie strony.
gosc_ja 2006-03-07 16:21   
gosc_ja - Profil gosc_ja
Szkoda tylko, że te tanie linie nie wykorzystują potencjału rynku francuskiego. Z Europy Wschodniej wszystkie samoloty latają tylko do Paryża. A co z bajecznie bogatym Lyonem, czy też Niceą?Inne miasta jak Marsylia czy Nantes są też ważnymi portami lotniczymi, a nikt tam nie lata. Szkoda, bo na pewno kilka ostrożnie wybranych miast we Francji szybko by się zwróciło.
Adamus:)) 2006-03-07 16:13   
Adamus:)) - Profil Adamus:))
To fajnie ze ta linia inwestuje w Krakowie...:)) teraz role sie odwróciły wszyscy z Wawki bedą przyjeżdzali do Krakowa zeby latac taniej...nikt nie bedzie inwestowal w Wawce poniewaz maja strasznie drogie oplaty lotniskowe...:)) Pozatym EazyJet maja fajne malowania samolotow...bardzo mi sie podoba....Pozdro :*))
roberto 2006-03-07 16:06   
roberto - Profil roberto
wawka sie wkurzy ;) Tak jak wkurzyla sie za Neapol ktorego nie maja ;)
katowiczan 2006-03-07 16:00   
katowiczan - Profil katowiczan
no, no. no bardzo ładnie tam to jeszcze z Polski nic nie lata:))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy