ModlinBus z Łodzi do Modlina

ModlinBus z Łodzi do Modlina Od 17 stycznia autobusy ModlinBus połączą Łódź z lotniskiem w Modlinie. Trasa autobusu to Dworzec Łódź Kaliska - Warszawa Metro Młociny - Lotnisko Warszawa/Modlin.Trasa obsługiwana będzie 3 razy dziennie. Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 grudnia. Bilety będzie można kupić przez internet, na lotnisku lub w autobusie przed odjazdem. Zapłacimy za nie gotówką lub kartą.Czas...
18/12/2013 14:57   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_f065e 2015-07-22 17:18   
gość_f065e - Profil gość_f065e
dziesięc
gosc_92b2f 2014-01-07 19:46   
gosc_92b2f - Profil gosc_92b2f
Jak załatwić przejazd Łódź-Modlin i z powrotem. Bilety lotnicze mam.
gosc_ec645 2013-12-31 20:09   
gosc_ec645 - Profil gosc_ec645
A kto zapłaci za zniżki Ryanair-owi 99% za lądowania!!!!???Niech zajmie się tym prokurator!!!!Przecież lotnisko nie zarabia a traci-nie bankrutuje dzięki dotacjom (płacącym podatki Polaków)-ludzie obudżcie się!!!!
gosc_0ea7e 2013-12-25 16:29   
gosc_0ea7e - Profil gosc_0ea7e
To oznacza koniec łódzkiego lotniska.
wersatis 2013-12-22 00:46   
wersatis - Profil wersatis
* kolejne 20 to mieszkańcy Mazowsza
wersatis 2013-12-22 00:45   
wersatis - Profil wersatis
Dla mnie jest to lotnisko low costowe i tyle. Stołeczność nie gra tutaj żadnej roli. Jest ono zwyczajnie dobrze skomunikowane lotnisko z dobrą siatką połączeń. Samych Warszawiaków wśród pasażerów jest około 20 proc, a kolejne 20 a całą reszta to osoby z innych wojewódz bądz osoby z zagranicy. Wyniki takie mam ze statystyk lotniskowych. Sukcesem Modlina jest bliskość dla pasażerów z Warmi i Mazur, a takżę Podlasia które są lotniczą pustynią. Będe sie uperiał, że WMI nie korzysta aż tyle z stołeczności co WAW. Statystyki pasażerów to pokazują.
prezesik 2013-12-21 23:19   
prezesik - Profil prezesik
@wersatis - tu chodzi co coś innego. Ludzie typu infomodlin podniecają się, że w ich miejscowości jest lotnisko i ono się tak prężnie rozwija, że w statystykach za przyszły rok będzie w pirwszej piątce (jak nie w pierwszej trójce) lotnisk w PL. Ktoś na tym portalu napisał przy innym artykule cenne spostrzeżenie, które trafnie tu pasuje - otóż lotniska w Modlinie (a raczej w Nowym Dworze Mazowieckim) nie należy traktować jak lotniska regionalnego (typu POZ, WRO, GDA, KRK) bo jest to lotnisko stołeczne. Low costowe - ale stołeczne. Bez stolicy Nowy Dwór Mazowiecki i jego otoczenie nie miałyby potencjału nawet na jedno połączenie FR np. do STN, więc takie teksty, że będziemy trzecim czy drugim lotniskiem w Polsce są śmieszne, bo bez Warszawy lotniska cywilnego nie mieliby w ogóle. Każdy region - Trójmiasto, Dolny Śląsk, Małopolska - same wypracowują swój potencjał nie mając forów jakie ma stolica i fani lotniska WAW to rozumieją - i nie porównują się do nich - bo stolica zasadniczo jest tylko jedna. Tylko tacy zawadiacy jak infomodlin są przekonani, że dzięki lotnisku ich pierdziszew stał się pępkiem wszechświata, podczas, gdy jedyne co, to wykorzystał sąsiedztwo największego miasta w Polsce. I przy okazji - z lotniska w Łodzi na dworzec dojedziesz bez przesiadek autobusem 65.
gosc_69ea0 2013-12-21 22:30   
gosc_69ea0 - Profil gosc_69ea0
@gosc_5cb5b to niewiele zmienia gdyż doliczając ten autobus takt pomiedzy polaczeniemi 30 min. w niektórych godzinach do godz. w innych co jest niepoważne.
infomodlin 2013-12-21 21:18   
infomodlin - Profil infomodlin
bundy@ JTS i proponuje tobie skończyć z takimi tekstami
gosc_5cb5b 2013-12-21 18:01   
gosc_5cb5b - Profil gosc_5cb5b
@ wersatis Łódź Kaliska -> Lotnisko jest bezpośrednie połączenie. Dla ułatwienia..jest to linia 65 :-)
wersatis 2013-12-21 00:27   
wersatis - Profil wersatis
@prezesik To, ze ja czy też inne osoby z Mazowsza ekscytują się Modlina w wynika prostej przyczyny. Warszawa była przez długi czas omijana przez FR. Dlatego musieliśmy sie tułać po BZG,LCJ,KTW,KRK aby skorzystać z tanich lotów. Teraz sie to zmieniło. Mamy swój port. Cieszy mnie to iż sie rozwija zwiększając dostępność portu dla potencjalnych pasażerów. W porównaniu z Łódzią my staramy sie ułatwiać dostęp do Modina innym, a nie liczymy na potencjał własnego regionu. Łódź nawet nie dorobiła sie porządnego i bezpośredniego połączenia lotniska z najbliższym punktem przesiadkowym czyli Łodzią Kaliską. Nie pisze o linii 55 bo ona jest raz na godzinę czyli zbyt rzadko. Modlin tylko korzysta z nieporadności swojego konkurenta.
banan86 2013-12-20 13:33   
banan86 - Profil banan86
kiwas czemu nie udostępnisz nam swojego zdjęcia żebyśmy mogli się pośmiać?
prezesik 2013-12-20 00:13   
prezesik - Profil prezesik
@banan86 - trudno o wygodny dojazd z Lodzi do Modlina, bo ten ModlinBus jedzie prawie 3 godziny (jesli nic po drodze sie nie zakorkuje), a pociagiem nie jest szybciej. Co innego z Okęciem - pociąg i autobus 175 są przewidywalne. Analogicznie - czy autobus, który jeździ między Bydgoszczą a lotniskiem GDN jest traktowany jak shuttle bus? Czy ktoś się nim tak podnieca jak infomodlin tym busem do Łodzi? Pisałem wcześniej - ostatnio PKP szwankuje na trasie Łódź-Warszawa a rynek nie znosi próżni - stąd oferta przejazdów się poszerza. Przedłużenie tej linii z Metra Młociny do Modlina to shuttle bus dla Warszawiaków i bardzo zdesperowanych Łodzian, którzy nie chcą/nie mogą lecieć z WAW.
banan86 2013-12-19 22:53   
banan86 - Profil banan86
a co do samego Modlinbusa to napewno przydalby sie wygodny dojazd z Lodzi, tak jak i z innych miast takich jak Olsztyn. Tyle ze to duze ryzyko bo mimo wszystko nie ma az tylu lotow dzennie a z drugiej strony 3 autokary na dzien to.dosc uboga oferta. Ciekawe na ile sa dostosowane do rozkladu lotow. I co w przypadku opoznienia samolotu? bilet na autokar przepada?
banan86 2013-12-19 22:45   
banan86 - Profil banan86
mozecie skonczyc z tym wzajemnym obrazaniem? Modlin jest potrzebny bo Wawa potrzebuje tanszego lotniska. A ze w Modlinie popelniono tyle bledow (przestepstw?) to nie znaczy ze samo lotnisko nalezy zaorac. Patologie sie leczy a nie zabija
bundy 2013-12-19 21:20   
bundy - Profil bundy
infomodlin: do Twojej wiadomości - Łódź mnie nie interesuje tylko mówię co widzę. Niczego mi nie szkoda. Tak, Modlin to kurnik i to kwestia czasu jak cała Polska znów się będzie śmiała. Pamiętaj, mrozy idą :)
infomodlin 2013-12-19 19:44   
infomodlin - Profil infomodlin
bundy@
Modlin to Kurnik :)
spokojnie szkoda tobie że Łódź ma 2-3 loty dziennie i napewno mega dużo zarabiają :) a Modlin wciągu 80dni 300tys. pax
zgodzę się z tobą odnośnie
FR w Modlinie dopłacają i to zapewne dużo.
Pozwolę sobie na uwagę , jeśli nie FR Modlina już by nie było, zarząd to ofermy więc trzeba ich zmienić żeby był ktoś normalny np. zarząd z WAW
infomodlin 2013-12-19 19:39   
infomodlin - Profil infomodlin
sauvi@
nieźle się uśmiałem :)
dzięki :)
infomodlin 2013-12-19 19:38   
infomodlin - Profil infomodlin
prezesik@
dla ciebie nagram film i puszczę emailem zobaczymy czy masz rację.
kupiłem bilet na trasie WMI - WAW - Łódź i z powrotem zapłaciłem 18zł powrót tego samego dnia bilet mam na 23.01.14
Pozdrawiam
bundy 2013-12-19 13:18   
bundy - Profil bundy
A, jeszcze jedno. Proponuję zrobić z każdego miasta Polski połączenie kolejowe, samolotowe, autobusowe itd do Modlina - do naszego pępka świata, do którego dokładane są miliony aby FR mógł sobie tam rządzić i dzielić :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy