Noc Szalonych Cen

Noc Szalonych Cen Polskie linie lotnicze Centralwings zapowiedziały kolejną edycję promocji Noc Szalonych Cen - już dziś (03.02) od godziny 21.00! Tylko dzisiaj przez 3 godziny, pomiędzy 21.00 a 24.00, bilety Centralwings dostępne będą za 100 zł (cena już z opłatami). Warunki: dowolna trasa wylot: 14.02- 15.03.2006 promocja ważna również na loty w jedną stronę ilość...
03/02/2006 12:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_lucky 2006-02-11 22:07   
gosc_lucky - Profil gosc_lucky
margoss_pl jasne ze promocja ma swoje prawa ale klijent tez ma swoje prawa i jezeli nie jest zaznaczone ze bilety dublin-katowice lub katowice- dublin nie jest wylaczony z promocji to wtedy linia lamie prawa konsumenta za co mozne poniesc slono kare,istnieje cos takiego jak prawo konsumenta
gosc_aggy 2006-02-11 21:08   
gosc_aggy - Profil gosc_aggy
Mysle ze nabijacie ludzi w butelke. Probowalam kilka razy zarezerwowac bilet w promocji Noc Szalonych Cen, a ceny niestety byly normalne. Czy mozecie podac dokladne instrukcje jak zabukowac bilet???!!!
gs 2006-02-06 00:27   
gs - Profil gs
Lysy - jakbys sledzil info, to bys wiedzial, ze Luton bylo zamkniete przez pewien czas, bo jakas awionetka zle wyladowala ;)
lysy81 2006-02-05 23:53   
lysy81 - Profil lysy81
Wizz znow sie popisal 8h 20min spoznienia z Londynu do KTW!!!:(((
gregory 2006-02-05 22:30   
gregory - Profil gregory
Dokładnie, promocja rządzi się swoimi prawami. Ale Centralwings tez raz sie nie zastosował do warunków - w październiku była Lizbona za 199zł tam i z powrotem, rezerwacja sobota-niedziela. A ja juz taki bilet kupilem w piątek po południu, w sb-nd wszystko już było wykupione.
marqoos_pl 2006-02-05 21:11   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Sprawdzałem o 21.01 i do LIS nic nie znalazłem... Jedynie powroty w fajnej cenie... OK, moze innym razem... A co do "nabijania ludzi w butelkę", to sie nie zgadzam - promocja ma swój regulami i jak ktoś chce, to się do niego stosuje i z tego korzysta, jeżeli nie - nikt nie zmusza. A przewoźnik to nie instytucja charytatywna i może sobie w regulaminie zaznaczyć, że np. na trasie KTW-DUB będzie tylko ograniczona ilość (1 lub 2 miejsca) w super cenie... Takie jego prawo...
gosc_ennia 2006-02-05 18:56   
gosc_ennia - Profil gosc_ennia
Noc szalonych cen nie wiem jakich bo ceny z Katowic do Dablina były cały czas takie same a napisali że na wszystkich kierunkach to jest wciskanie kitu jak zwykle Polaków można nabijać w butelkę.
gregory 2006-02-05 10:17   
gregory - Profil gregory
marqoos_pl: z pewnością były miejsca WAW-LIS, ale o 21:01 się już sprzedały. Ja w poprzedniej nocy szalonych cen się właśnie załapałem, trzeba mieć szczęście i szybko klikać.

fanatyk: Wizz tez robi takie promocje, np. loty za 59zl, 77zl, podatki wliczone.
humbak 2006-02-04 17:46   
humbak - Profil humbak
szemo, już nic nie "czeba" robić - ta noc była wczoraj, a nie dziś! Trzeba dobrze się wczytywać w niusy. :o)
gosc_szemo 2006-02-04 16:00   
gosc_szemo - Profil gosc_szemo
zbyt wiele tych informacji nie podajecie nie wiem czy mam o 21 whodzic na strone centralwings czy tutaj na pasazer.com czeba byc zalogowanym ludzie troszke szczegulow niekturzy rezerwujom bilety pierwszy raz przez neta
gosc_szemo 2006-02-04 15:47   
gosc_szemo - Profil gosc_szemo
zbyt duzo o tej nocy szalonych ce informacji to nie ma czeba sie gdzies zalogowac zeby brac udzial bo na stronie centralwings nic nie piszom o tym
humbak 2006-02-04 02:28   
humbak - Profil humbak
I jak przebiegła ta "szalona noc", bo ja akurat szalałem na maratonie filmowym w kinie, a nie na stronie Centralki? Komentarz moderatora: A kogo to obchodzi Stenusie gdzie szalales? I co to wnosi do omawianego watku? Gdzie i z kim szalales mozesz sie pochwalic na kanale towarzyskim w serwisie interia:)
marqoos_pl 2006-02-03 21:29   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A dlaczego nie dali ani jednego miejsca z WAW do LIS w tej cenie??? Buuuuu.... Z Lizbony było sporo w tych terminach, ale żeby dolecieć, to ani pół miejsca promocyjnego... .

A co do charterów z Łodzi do Tunezji, to raczej na pewno będzie to Tunis Air.
gosc_kretc 2006-02-03 21:25   
gosc_kretc - Profil gosc_kretc
o co chodzi z tą promocją. chciałem zarezerwować a ceny normalne????
fanatyk 2006-02-03 20:05   
fanatyk - Profil fanatyk
Hmmm... całkiem ciekawe a wszyscy narzekaja na centrala a np. Wizz nie robi takich promocji .

PS: Latem z Łodzi beda latac chartery do Tunezji / Monastir, czy ktos wie co to za będą linie ???
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy