Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Nowa strona lotniska w Szczecinie

Port lotniczy w Szczecinie udostępnił nową odsłonę swojej witryny internetowej. Strona szczecińskiego lotniska tradycyjnie już trafia pod naszą lupę - sprawdzimy jej zawartość oraz funkcjonalność.

23/09/2013 13:39
<>

gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e

Bardzo piękna strona lotniska :)
PODOBA MI SIĘ I TO BARDZO :)
24/09/2013 19:19  

gosc_390a0 - Profil
gosc_390a0

Nowa strona zdecydowanie lepsza od starej,bardziej nowoczesna.Ale można przeczytać z niej brutalną prawdę-lotnisko w Szczecinie zostało w statystykach tegorocznych(8 m-cy) wyprzedzone przez Bydgoszcz.Jest to wprawdzie tylko 9 tysięcy,ale zawsze i nie wiadomo,czy Szczecin te stratę nadrobi?
24/09/2013 11:59  

gosc_86ce7 - Profil
gosc_86ce7

No to juz sie nie dziwie dlaczego zwlekali ze statystykami. czerwiec prawie 40 % na minusie, ale sierpien juz lekki plus.
23/09/2013 17:20  

OT: kiedyś miałam fajną sytuację w Rio (GIG). Wysiedliśmy z B737, wszyscy skierowali się w stronę sali przylotów, ale ktoś nie przygotował scieżki wyjścia, wszystkie drzwi były pozamykane, jedne otwarte (z których mieliśmy skorzystać) też zagrodzone listwą. Więc je mineliśmy, a drogi było kawałek do przejścia i staneliśmy przed pustą ścianą. Nie było innego wyjścia jak się wrócić i szukać kogoś z obsługi lotniska jak mamy iść:P Cały samolot tak pielgrzymował ;)
23/09/2013 16:09  

no ale to nie jest małe lotnisko..choć znów tez nie takie duże....
23/09/2013 16:09  

kier - byłeś na tym mini lotnisku? Przecież tam planu nie potrzeba, nie wiem jak byś się starał, to i tak się nie zgubisz i wszystko odnajdziesz.
23/09/2013 15:47  

Ale planu portu to tam nie widziałem
23/09/2013 14:52  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży: