Philippine Airlines: Z Manili do Londynu

Philippine Airlines: Z Manili do Londynu Linie Philippine Airlines ogłosiły dziś (13.09) uruchomienie w sezonie zimowym 2013/14 połączenia z Manili do Londynu (LHR). Filipiński przewoźnik powraca do Europy po ponad 15 latach przerwy.Rejsy do stolicy Wielkiej Brytanii wystartują 4 listopada tego roku i będą odbywały się 5 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki, soboty oraz niedziele.Manila - Londyn...
13/09/2013 23:39   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_73135 2013-10-05 21:59   
gosc_73135 - Profil gosc_73135
mi kiedyś zamienili lot ze "swojego" na wykonywany należącym do nich LCC (LCC przejął to połączenie). Powiadomili mailem, szybko odpisali na pytanie o jakieś tam kwestie. Nie mniej potem na lotnisku musiałem się upomnieć, że mam wyższy limit bagażu niż w tym ich LCC. ale dwa słowa wystarczyły. Sam lot był już potem ok, z resztą prawie cały przespałem...
gosc_e6464 2013-10-05 20:44   
gosc_e6464 - Profil gosc_e6464
Te linie to jakieś dziadostwo. Bardzo dużo latam, ale z takim dziadostwem się nie spotkałem. Strona ładuje się jak żółw. Od kilkunastu dni chcę sprawdzić moją rezerwację i wciąż wyskakują jakieś errory. Zmienili mi godziny odlotu, ot tak sobie po prostu i chyba mają gdzieś, że nie wyrobię się na następny samolot, mimo że wszystko jest na jednej rezerwacji. Dokładnie czytajcie ich regulamin. Zapoznajcie się z wieloma podobnymi przypadkami przez google. Oni po prostu wysyłają maila i mają wszystko w dupie. Napiszę wkrótce jak zakończyła się ta sprawa. Dodzwonić się tam nie sposób. Coś takiego jak zarządzanie rezerwacją u nich nie działa. Wszystko przez email na który nie otrzymałem odpowiedzi, albo przez telefon na który nie można się dodzwonić. Strach pomyśleć o takiej sytuacji jeśli podróż byłaby za kilka, lub kilkanaście dni. MASAKRA! Lepiej dopłacić do uznanej linii niż potem się stresować. Człowiek się uczy na błędach
shorty 2013-09-16 16:19   
shorty - Profil shorty
to super, bo teraz latałem po ok 24 godziny, przez qatar troche szybciej ale tez długo. jeszcze tylko jakby dołaczyli do jakiegos alinsu:)
gosc_1fba1 2013-09-14 14:47   
gosc_1fba1 - Profil gosc_1fba1
na ich stronie nie ma połączenia do Londynu...
as77 2013-09-14 10:33   
as77 - Profil as77
Fakt, ważne info. Podobno Philippine chcą także latać do Rzymu, Paryza i Madrytu :)
krzysiekl 2013-09-14 10:25   
krzysiekl - Profil krzysiekl
według mnie to jest wielki news.
To powrót bezpośredniego połączenia z Europy. Bilety są już w systemie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy