Biura odwołują wyjazdy do Egiptu

Biura odwołują wyjazdy do Egiptu ​Wezyr Holidays, Itaka, Rainbow Tours i Neckermann zawiesiły do końca października tego roku wyjazdy do Hurghady i Szarm el-Szejk. Biuro Wezyr Holidays poinformowało, że turyści, którzy wykupili wczasy w kurortach, mogą anulować rezerwację i otrzymać zwrot pieniędzy.Wezyr Holidays, Itaka i Neckermann są kolejnymi biurami, które w ostatnim czasie odwołały wyjazdy do...
21/08/2013 17:16   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_ba723 2013-08-24 16:15   
gosc_ba723 - Profil gosc_ba723
ja w ostatniej chwili zrezygnowałam z Egiptu, szykowałam się na ten wyjazd cały rok, szkoda, ale co robić. Zresztą to chyba nie jest okej, leżeć w kurorcie podczas gdy w kraju się tłuką... W zamian znalazłam w alfie wycieczkę do Tunezji, dobrze, że ją od razu wykupiłam. Chyba dobrze, bo teraz wszyscy rzucają się na Turcje i Tunezję, więc ceny mogą wzrosnąć. tak mi się wydaję.
gosc_ebda4 2013-08-22 17:14   
gosc_ebda4 - Profil gosc_ebda4
adamlubin - 400 lat temu? Kiedy to arabscy muzułmanie podbili Egipt? Pomyliłeś się o prawie 1000 lat. inna sprawa, że gdyby nie ropa to dziś te kraje byłyby najbiedniejsze na świecie ...
korrado 2013-08-22 15:20   
korrado - Profil korrado
gosc_affab: najwyraźniej masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu. A skoro go nie rozumiesz, to daruj sobie jego komentowanie.
adamlubin 2013-08-22 14:59   
adamlubin - Profil adamlubin
A pomysleć że koptysci przyjeli 400 lat temu do siebie garstke przesladowanych wyznawców Islamu... dzis płaca wysoka cene - to samo bedzie z Europą, ale szybciej niz myslimy. Polecam Samuel.S.Hundington "Zderzenie cywilizacji" jakże trafny opis . Jaki i...ta myslał że w islamie jest demokracja... Spadki w poratach regionalnych ciąg dalszy.
krzysiekl 2013-08-22 14:41   
krzysiekl - Profil krzysiekl
u nas to raczej jest wybór między państwem wyznaniowym w jednego władcę na T albo władcę na K ;)
a tam nie tyle problem jest z państwem wyznaniowym ile dyskryminowaniem mniejszości i to akurat m.in. chrześcijan. Swoją drogą nawet władca Arabii Saudyjskiej nazwał protestujących i Muslim Brotherhood terrorystami. to też OT.
Co do demokracji w krajach arabskich...tam się to jakby nie sprawdza, oni nie lubią tego...najlepiej jakiś ustrój z dziedziczeniem..;) np. UAE...tylko niewiele krajów np. Iran próbuje stosować wybory. a u nas jest demokracja? Wszyscy właściwie przekraczamy ograniczenia prędkości, ale jakoś nikt ich nie zniesie, finansujemy policję która wręcza mandaty za przekroczenie pustej ulicy o północy w złym miejscu, znów narzekamy, ale przepis zostaje bez zmian. Gdzie tu demokracja?;)
zobacz link
wojtek 2013-08-22 14:22   
wojtek - Profil wojtek
Ja bym powiedział, że tak się właśnie kończą próby tworzenia państwa wyznaniowego. Oby u nas kiedyś czegoś takiego nie było bo jak pokazują sondaże wyborcze, czarne chmury zbierają się nad Polską... To tyle politycznego OT :)
mietek 2013-08-22 14:11   
mietek - Profil mietek
No niestety sprawdza się teoria, że kraje arabskie nie są gotowe na demokrację...jak ich nikt nie trzyma za mordę to nie potrafią się dogadać.
gosc_62da1 2013-08-22 07:46   
gosc_62da1 - Profil gosc_62da1
Kasjanek, w KTW te spadki będą mniejsze, ponieważ czartery są bardziej zdywersyfikowane, bardziej odczują spadki pozostałe porty regionalne.
gosc_4181f 2013-08-21 20:49   
gosc_4181f - Profil gosc_4181f
Niestety, ale religia niektórym ludziom przewraca w głowach
usuniety 2013-08-21 20:19   
usuniety - Profil usuniety
gosc_affab, masakra znowu koles z kompleksem niemieckim :P Czlowieku czy ty rozumiesz o co mi w poscie chodzilo? Jakos widze ze copilot to pojal, ale ty masz problemy jakies.
copilot 2013-08-21 19:56   
copilot - Profil copilot
no i niech do siebie strzelają. skoro są debilami i nie potrafią zadbać o swoje to ich strata.
gosc_affab 2013-08-21 18:40   
gosc_affab - Profil gosc_affab
kasjanek: no bardzo mądre rzeczy wypisujesz. A jakie postępowe i tolerancyjne. Kiedy dostaniesz tytuł profesora w zakresie wszechwiedzy ze specjalnością wymądrzania się? A swoją drogą współczuję ci, skoro masz problemy z inną religią niż twoja. Co ciekawe, w innych wątkach chełpisz się wielokulturowością Berlina, a jakoś sam jak widać jesteś raczej ksenofobem.
usuniety 2013-08-21 17:37   
usuniety - Profil usuniety
Dwie mysli: W Katowicach beda znowu spadki :p ; A Egipcjanie niech sie dalej ze soba bija, to na pewno ich gospodarka i branza turystyczna na pewno bedzie sie miala lepiej. Podobnie wiele innych panstw, bija sie od lat nie wiadomo o co, w imie religii bardzo czesto, zamiast rozwijac swoj kraj, a maja piekne tereny, zabytki, kulture i mogliby sie wspaniale promowac. Ale po co, skoro wazniejsze wykrzykiwanie Allach akbar czy jakos tak
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy