Dalekie podróże ze SWISS od 1799 PLN

Dalekie podróże ze SWISS od 1799 PLN Linie lotnicze SWISS przygotowały specjalną ofertę dla pasażerów planujących podróż do Azji, Afryki oraz na Bliski Wschód. W promocji znajdziemy przeloty z Warszawy do:Dubaju od 1799 PLNMaskatu od 2199 PLNPekinu od 2319 PLNSzanghaju od 2309 PLNSingapuru od 2679 PLNJohannesburga od 2899 PLN. Ceny biletów w dwie strony, zawierają podatki oraz opłaty. Promocją objęty jest...
09/08/2013 13:56   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pablakiss 2013-08-13 23:41   
pablakiss - Profil pablakiss
Ja kupilem bilet na 22.09 wrocek/bangkok cena 2400zl.w obie strony pozniej air asia z bankgog do ko lipe a z ko lipe wodne taxi do langkawi ,, nastepnie tigerarways do kualalumpur pozniej singapur i wypad na sumatre i powrot do bkk ,.,ogolnie 3tygodnie lot lufthansa airasa i tigerarways koszt okolo3tysiecy tysiecy.,.,tylko bilety na samolot ,., hotele tez groszowe sprawy
shorty 2013-08-10 15:54   
shorty - Profil shorty
raczej noma
gosc_04f46 2013-08-10 14:15   
gosc_04f46 - Profil gosc_04f46
trucker - jesli mam być szczery, to dałbym sobie na razie spokój z szukaniem biletów na sierpień/wrzesień 2014. Przed Tobą jeszcze sporo promocji różnych linii. Celował bym w SIN lub BKK i stamtąd AirAsia do Malezji. Bądź czujny, myślę, że około października/listopada możesz zacząć śledzić promocje, strony linii, etc.
gosc_c6904 2013-08-10 12:32   
gosc_c6904 - Profil gosc_c6904
i jeszcze dodam: Egypt Air nie znajdziesz na Amadeusie więc bezpośrednio na ich stronie sprawdzaj ceny jak tylko się pojawią. Reszty szukaj na fru.pl w opcji -3 dni, jak znajdziesz dobry bilet poszukaj go ponownie przez skyscanner i tam przekieruj się na opodo.pl. Szukanie -3dni jest wygodne lecz fru bierze prowizje 120zl/os. Skyscanner tego nie robi ! na skyscanerze wystrzegaj się tripsty/airtickets itp gdyż rozliczają bilety w euro i cena w rzeczywiśtości jest wyższa o ok 7% - jedynie opodo rozlicza w PLN
gosc_a21cf 2013-08-10 12:29   
gosc_a21cf - Profil gosc_a21cf
trucker: sierpień/wrzesień to wschodnie wybrzeże. Na zachodnim jest pora deszczowa i wzburzone morze. Tzn: od kwietnia do października np malezyjskie perhentian. Od listopada do maja: lankawi ko lipe. Do kuala Lumpur kupisz z Budapesztu za ok 2200 RT Turkish i Egypt Air jeśli zapolujesz jak najwcześniej. Egypt Air ma przewagę: anulacja tylko za 100$ i możesz zrobić multicity np BUD - KUL - BKK- BUD. Czyli zwiedzasz Perhentiany np Samui/Phangan/Ko Tao. Szybciej natomiast dolecisz Turkish
pcharasz 2013-08-09 22:02   
pcharasz - Profil pcharasz
Dobry pomysł to zapisanie się do newsletterów różnych linii lotniczych, same cię powiadomią o różnych promocjach. Co do Malezji, to dużo taniej jest na ogół dostać się tam przez Tajlandię, najlepiej Bangkok, ew. Phuket jeżeli się uda. A tak w ogóle, to zamiast Langkawi polecałbym wziąć łódkę na drugą stronę granicy z Tajlandią i pobyć np. na Ko Lipe, jest wg. mnie dużo przyjemniej niż na Langkawi, chociaż dojazd nieco dłuższy, bo nie ma lotniska.
trucker 2013-08-09 19:39   
trucker - Profil trucker
Mam pytanie, chce z żoną wybrać się na jakąś malezyjską wyspę np Langkawi lub do stolicy Kualalumpur- przewudywany termin sierpień/wrzesień 2014- gdzie szukac okazji i tanich biletów , są jakieś specjalne portale?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy