UIA uruchomi loty z Kijowa do Bangkoku

UIA uruchomi loty z Kijowa do Bangkoku Linie lotnicze Ukraine International Airlines planują uruchomienie połączenia z Kijowa do Bangkoku. Pierwszy rejs z ukraińskiego lotniska do Tajlandii został zaplanowany na 20 stycznia 2014 roku.Kijów - Bangkok Loty będą się odbywały trzy razy w tygodniu. Rejs PS 271 będzie startował z Kijowa w każdy poniedziałek, środę oraz sobotę o godzinie 22:30, w Bangkoku spodziewany...
29/07/2013 08:40   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
shorty 2013-07-29 18:31   
shorty - Profil shorty
mi brakuje polaczenia do BKK bezposrenio, teraz jestem w Manili sprawdzałem Qatrar i jest ok, nawet byłem w miescie, wieczorem ok 45 st C:) ale jest sucho wiec bez pocenia się ale uczucie jakbyście otowrzyli piekarnik !!!!!!polecam wam krotki stop over. linie ok tylko nie mój ,alians:. za 40 usd można spedzic 6 godzin w loungu. generalnie ok.
shorty 2013-07-29 18:27   
shorty - Profil shorty
dobry kierunek maja, kiedy LOT tam zacznie latac albo do SIN? dziwne ze każdy wie ze trzeba do HUB-ow latac a LOT ma inna strategie????????nawet LH lata do SIN i BKK obslugujac gorne i dolnea azje . wiec na co czeka LOT, przy 787 plus łapiąc check in z Okecia i polski nazja potencjał , nie wiem na co czekaja??
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy