Wizz wchodzi do Chorwacji

Wizz wchodzi do Chorwacji Wizz Air ogłosił dzisiaj na konferencji prasowej w Zagrzebiu, że 27 marca 2006 roku rozpocznie loty z Zagrzebia do Londynu. Linia jest pierwszym tanim przewoźnikiem, który będzie obsługiwał trasę pomiędzy Wielką Brytanią a Chorwacją. Loty na trasie Zagrzeb - Londyn rozpoczną się 27 marca 2006 roku, początkowo 4 razy w tygodniu. József Váradi, prezes Wizz Air...
10/01/2006 15:16   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_garfi 2006-01-20 16:40   
gosc_garfi - Profil gosc_garfi
do gość Andy: odwołano, ale tym razem bylo to naprawdę podyktowane warunkami pogodowymi w Polsce, ale nie pozostawiono - od razu zaproponowano specjalny, dodatkowy lot następnego dnia
gosc_jtkt 2006-01-14 12:17   
gosc_jtkt - Profil gosc_jtkt
Co do klaskania: wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy zaczęli klaskać (na pewno nie Polacy) w samolocie Icelandair lecącym z Reykiavika do Kopenhagi!! Pogoda była wprost doskonała!!
gosc_Andy 2006-01-13 20:49   
gosc_Andy - Profil gosc_Andy
I znowu dzisiaj 13.01.2006 WIZZair odwolal lot Dortmund - Katowice i jak to w ich zwyczaju zostawili ludzi na pastwe losu.Takie linie nie powinny miec prawa bytu , to co oni wyprawiaja jest smiechu warte.Zycze wam milych lotow!!!!
chris 2006-01-12 14:28   
chris - Profil chris
Czy ktos moze orientuje sie gdzie mozna sprawdzic pogode i warunki do lądowania na lotnisku w Pyrzowicach ?
Chodzi mi o historyczą grudniowa datę. Czy lotnisko przechowuje i udziela takich informacji ? Czy dostepne sa gdzies dane z radaru pogodowego?
chris 2006-01-12 14:25   
chris - Profil chris
gs : osoby piszace anonimowo z natury sa nieobiektywne, a o osobach zarejesrowanych piszacych na tym form od dawna oczywiscie nie mozna powiedziec ze sa obiektywne ale mozna miec przynajmniej pewnosc ze na tym forum byly i maja jakies doswiadczenie w dyskusjach tu prowadzonych. W przypadku anonima pewnosci zadnego nie masz czy jednego dnia gosc_gs nie jest innym gsem ;)
Rozumiem ze moje 400 postow przeczytales i wszystkie sa bla bla ? ...
yannkes 2006-01-12 13:57   
yannkes - Profil yannkes
To moze ja zabiore jeszcze glos - Wizz otwiera polaczenie Gdn,Waw-Prestwick od kwietnia br. Kolejne trasy ciesza bardzo...
gs 2006-01-12 13:33   
gs - Profil gs
Ostatni raz zabiore glos w tej dyskusji.
Chris: to ze ktos napisal (jako zarejestrowany) kilka postow o niczym nie swiadczy i jak sam przyznales, w wersji nierejestrowalnej forum istnialo duzo wczesniej (czym sobie zaprzeczyles, bo skad mozesz wiedziec kto wtedy zabieral glos w dyskusji i kto jest obiektywny ;)). Poza tym ci co napisali ponad 400 postow (w wiekszosci bla bla bla) nie sa automatycznie obiektywni.
tos 2006-01-12 12:17   
tos - Profil tos
Merka, dzien dopiero sie zaczal, nie wiadomo jak sie skonczy. ;)
chris 2006-01-12 11:28   
chris - Profil chris
merka : No to gratuluję w takim razie że wyszłaś z cienia i zaczełaś brać aktywny udział w dyskusji . Niemniej zaczynać od krytyki forum to chyba nie najlepszy pomysł ? Zresztą sama napisałaś że każdy może mieć swoją opinię i ja wyrażać , więc jak ktoś szkaluje biedne linie lotnicze to chyba ma też prawo do tego ...A na forum to jest tak że nie codziennie są ciekawe newsy o otwieraniu nowych połączeń więc czasami trzeba znaleźć wątek zastępczy ... np klaskanie :)
PS
Ponawiam po raz któryś apel do administratora o stworzenie stałego wątku ogólnego, aby nie zaśmiecać innych wątków i nie schodzić z tematu ...
gosc_pawel 2006-01-12 11:15   
gosc_pawel - Profil gosc_pawel
Chorwacja, phi tyle tam ludnosci co w calej Warszawie. I to jest wiadomosc dnia? Kogo to obchodzi, jakas tam Chorwacja? W Europie srodkowej licza sie tylko Polska i Rosja bo sa to najwieksze kraje pod wzgledem ludnosci. Reszta to tylko dodatek.
merka 2006-01-12 11:12   
merka - Profil merka
chris: chcę Ci powiedzieć, że pasazera sledzę prawie od samego poczatku, czytam uważnie wszelkie komentarze i nie wnikam i nie przeprowadzam śledztwa kto i jak dlugo jest na forum, po prostu coś mnie zbulwersowało, skomentowalam... mam prawo wyrazić swoją opinię, pozdrawiam.... i na marginesie do tosa: dzisiaj rownież mam baaaardzo udany dzień ;-)
chris 2006-01-12 10:19   
chris - Profil chris
Stenus : dokladnie tak jest , nie wiem gdzie widzisz gosc_lucky jakies pazury w tym watku ... Ponadto moze zarejestruj sie , Zosi już nie ma więc jest bezpiecznie ;)
humbak 2006-01-12 09:12   
humbak - Profil humbak
krispie: ależ nikt tutaj nie obsmarowywuje, ani nikt "ostro nie wymienia". Mówmy o klaskaniu i Wizzie z jego pomysłami. A swoją drogą, to sądzę, że Wizzowi w to graj - "Dobrze mówią, źle mówią - ważne, że mówią" - zdaje się to jest hasło Wizza. :o)
gosc_lucky 2006-01-12 09:12   
gosc_lucky - Profil gosc_lucky
chris :skad ty mozesz wiedziec kto ile jest na forum i jakie ma doswiaczenia .osobiscie jestem na forum od samego poczatku i nadal jestem nie zarejestrowany swego czasu bylem ale juz mialem dosc dyskusii z pania ZOSIA.jasne ze jest dobrze rozmawiac na temat plusow i minusow lini lotniczych ale dlaczego od razu "skakac z pazurami" chyba zboczylem troche z tematu.ja uwazam ze kazde nowe otwarte polaczenie jest dobre jak nie jest robione kosztem innego polaczenia a w tym przypadku tak sie stalo.
chris 2006-01-12 08:20   
chris - Profil chris
gs : Gdybyś dobrze przeczytał jej profil , zauważyłbyś zapewne że napisała tylko 3 posty i wszystkie w 2006 roku. Dlatego napisałem że nie może dysponować obiektywną opinią. Gdybyś sam był odpowiednio długo na tym forum pamiętałbyś także że forum w wersji nierejestrowanej istniało dużo wcześniej.
krispie : nie przesadzajmy z tym decydowaniem co ma być dyskutowane a co nie na tym forum. Sam jeżeli wypowiadam się negatywnie o których linich lotniczych , a rozumiem że to jest nazywane "obsmarowywaniem'' to używam jedynie faktów i jeżeli linia zasługuje na krytyke to nie widze problemu.
krispie 2006-01-12 06:50   
krispie - Profil krispie
Ja niestety również zauważyłem,że forum ostatnio sprowadza się tylko i wyłącznie albo do ostrej wymiany pomiędzy forumowiczami (najczęsciej nie na temat) albo do obsmarowywania jakiejś tam lini. Chyba nie o to tutaj się rozchodzi??
gs 2006-01-12 00:44   
gs - Profil gs
Chris: jakbys zernal na jej profil bys wiedzial ze jest tylko jeden dzien krocej od Ciebie ;)
Poza tym poniekad przyznaje jej racje :))
chris 2006-01-11 23:46   
chris - Profil chris
merka : Zbyt krótko tu jesteś aby wyrobić sobie obiektywną opinię o tym forum. Jeżeli Cie to nie obchodzi co tu piszemy to nie czytaj po prostu ...
merka 2006-01-11 22:56   
merka - Profil merka
Dzień miałam baaaaaardzo udany ;-)
tos 2006-01-11 22:54   
tos - Profil tos
Merka, mialas dzisiaj zly dzien? Jesli Cie nudza komentarze na forum, to nie musisz ich czytac. Poza tym tutaj akurat uczestnicy w wiekszosci chwala Wizz za otwarcie nowej destynacji. Jesli chcesz zapoznac sie z bardziej krytycznymi komentarzami na temat tej (Twojej?) firmy, sprawdz np. watek o odwolaniu lotow z Katowic do Amsterdamu - o ile dobrze pamietam 20 trasie, z ktorej Wizz nagle zrezygnowal po rozpoczeciu sprzedazy biletow, zostawiajac swoich przyszlych pasazerow na lodzie. Pozdrawiam.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy