Transavia: Z Amsterdamu do Tel Awiwu

Transavia: Z Amsterdamu do Tel Awiwu Linie lotnicze Transavia ogłosiły uruchomienie połączenia z Amsterdamu do Tel Awiwu. Pierwszy rejs do Izraela został zaplanowany na 8 lipca 2013 roku.Amsterdam - Tel Aviv Loty będą się odbywały raz w tygodniu, w poniedziałki. Samolot będzie startował z Amsterdamu o godzinie 1:20 w nocy, w Tel Awiwie spodziewany jest o 6:50. Rejs powrotny z izraelskiego lotniska został...
11/06/2013 13:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_15e1a 2013-06-11 20:13   
gosc_15e1a - Profil gosc_15e1a
Transavia to linia ktorej domena jest bylejakosc.Szkoda ze coraz mniej jest lini ,ktorymi lata sie z przyjemnoscia.Powstaly twory ktore przypominaja lowcosty udajace porzadne linie.Szkoda ze,zanosi sie na to ze lot taki tez bedzie.Takie bylejakosciowe linie to wedlug mnie Vueling,Air Berlin,Aier Lingus, Sas Csa Bulgaria Air Air One i wlasnie Transavia.Czy nie odnosicie wrazenia, ze jakosc uslug schodzi na psy.Ja chce latac dla przyjemnosci niekoniecznie z musu
usuniety 2013-06-11 17:27   
usuniety - Profil usuniety
mietek: mnie też to dziwi. Zauważyłem, że gigant LCC, RYANAIR zanim wykona pierwszy rejs na jakiejś nowej trasie (powiedzmy LUZ - LPL), to zazwyczaj daje sobie od 3 do 6 miesięcy czasu aby ludzie mogli zakupić bilety.
mietek 2013-06-11 16:03   
mietek - Profil mietek
Ogłosili nowe połączenie na niecały miesiąc przed startem?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy