Koniec lotów do Dortmundu i Berlina

Koniec lotów do Dortmundu i Berlina Z nieoficjalnych informacji, które uzyskał serwis Pasazer.com, wynika, iż linie Dauair zrezygnowały z lotów na trasie Warszawa - Dortmund i Warszawa - Berlin. W systemie rezerwacyjnym linii nie ma możliwości rezerwacji biletów na w/w połączenia po 31 grudnia 2005 roku. Rejsy były obsługiwane przez samolot Saab 340B, zabierający na pokład 33 pasażerów. W listopadzie...
26/12/2005 13:34   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
raf 2005-12-29 07:41   
raf - Profil raf
pasjonujaca dyskusja;D Komentarz moderatora: Nieprawdaż?:)
charles 2005-12-28 23:54   
charles - Profil charles
i tu się mylisz gościu ww ! ja ślązak będę latał przez CDG. W niedalekiej przyszłości czeka mnie lot do Nantes, już się nie mogę doczekać lotu z Katowic z przesiadką na Charles'u de Gaulle'u ! Paris, Paris, comme je reve d'y etre deja :P
gosc_ww 2005-12-28 23:27   
gosc_ww - Profil gosc_ww
My Slazacy przez CDG i tak nie bedziemy latac, bedziemy dalej latac lufthansa. Nie chce miec nic wspolnego z Zakiem Czy Rakiem
bartek 2005-12-28 23:09   
bartek - Profil bartek
Moze maja redaktora na wczasach ? :P Komentarz moderatora: ...tak, na Kanarach...
katowiczan 2005-12-28 22:51   
katowiczan - Profil katowiczan
no a czy jedno nie wynika z drugiego? Z resztą nie ważne nadal nie dostałem odpowiedzi na pytanie i chyba jej nie dostane.
katowiczan 2005-12-28 21:42   
katowiczan - Profil katowiczan
Do Moderatora - nie miałem nic złego na myśli... Doceniam waszą pracę bo inaczej nie odwiedzałbym waszego portalu, a moja uwaga pojawiła się tylko dlatego że wszędzie piszecie, że dokładacie wszelkich starań ale mogą pojawić się błedy, a ja chciałem tylko pomóc. Po drugie ja się ani przez chwile nie czepiałem jeśli chodzi o gwiazdkowanie adresu URL, a po 3 nie odpowiedział Pan na moje zasadnicze pytanie "Z jakiego powodu nie ma zamieszczonego tutaj newsa na temat lotu Air France (Brit Air) na trasie KYW - CDG". czy jest to związane z brakiem oficjalnej informacji na ten temat czy z jakiegokolwiek innego powodu. Pozdrawiam bardzo gorąco i dziękuje za pracę włożoną w redagowanie portalu pasażer.com

P.S. skoro nie sprawia wam to przyjemności (prowadzenie portalu) to po co to robicie? Komentarz moderatora: Prosze uwazniej czytac komentarze moderatora. Mowa byla o prowadzeniu forum a nie o prowadzeniu portalu.
kubik 2005-12-28 20:38   
kubik - Profil kubik
zamiast robić szopki dodaliby newsa o nowym połaczeniu...
katowiczan 2005-12-28 19:46   
katowiczan - Profil katowiczan
tak samo na amadeusie :D
bartek 2005-12-28 19:28   
bartek - Profil bartek
Dla mnie cala ta wymiana zdan nt. umieszczania linkow jest jednym wielkim ROTFL'em. Na stronie *** mozna znalezc dzial samoloty i tam zobaczyc ceny i czasy lotow do KTW z CDG.
katowiczan 2005-12-28 18:27   
katowiczan - Profil katowiczan
"ale dlaczego nie można umieścić informacji na ten temat z rozkładem lotów" to mam oczywiście na myśli połączenie KTW - CDG
maro 2005-12-28 18:26   
maro - Profil maro
do Moderatora: owszem, cenzura na forum w przypadku wulgarnych slow oraz obrazliwych okreslen innych forumowiczow jest jak najbardziej dobra i uwazam ze tu robicie bardzo dobrze. przyznaje sie takze do faktu ze nie znalem regulaminu forum pasazer.com na ktorym jest zakaz umieszczania hiperlaczy. rodzi sie tylko pytanie czemu ma ten zakaz sluzyc? wystarczy ze usunie sie .com lub .pl i to juz hiperlaczem nie jest i wtedy co? tez tniemy?. jezeli tak bardzo przestrzegacie swojego regulaminu czemu nie usuniecie nazw wszystkich linii lotniczych z forum, bo wg mnie jest to niezgodne z pkt 4 regulaminu: jest to tresc reklamowa. co do interesu portalu to rozumiem ze macie podpsane umowy o zamieszczanie reklam na Waszym portalu, ale czy np telewizja nie wyemituje negatywnego reporatazu o firmie x tylko daltego ze takze emituje na swojej antenie ich reklamy? czy to ze sky i inni sie reklamuja na pasazer.com to nie ma prawa na forum byc mowy o innej linii? inny przyklad, w majewski show pokazywane sa fragmenty wziete z innych stacji telewizyjnych. mimo ze to ich konkurencja jakos to tvn nie szkodzi wiec czym szkodzi umieszczenie url'a na inna strone ktore wcale nie musi byc Wasza konkurencja? w Polsce jest pelno przepisow ktore sa absurdalne i nie mają zadnego zastosowanie. prosze, nie idzcie ta droga. pozdrawiam Komentarz moderatora: Takie przyjelismy zasady (które mają swoja podstawe) i sie ich trzymamy. Niestety nikt jeszcze nie stworzyl takiego systemu, ktory odpowiadalyby wszystkim. I nie stworzy. Wiec nie utrudniajmy sobie. Uwierzcie, iz prowadzanie takiego forum nie jest rzecza ani prosta ani - szczegolnie ostatnimi czasy - miłą. Takie sa zasady i prosze sie ich trzymac.
Tak jak juz pisalem w poprzednim komentarzu zamiast uzywac hiperłącz mozna napisac "na stronie linii X". I po problemie ktory wzbudza tyle emocji. Pozdrawiam cieplo.
katowiczan 2005-12-28 18:25   
katowiczan - Profil katowiczan
ok Panie Moderatorze nie mam nic przeciwko trzymaniu się regulaminu i jawno widać, że robiemy off-topic bo to nie ma nic wspólnego z odwołaniem lotów z Warszawy do Dortmundu i Berlnia Tempelhof ale dlaczego nie można umieścić informacji na ten temat z rozkładem lotów i nikt nie musiałby szukać tego Bog jeden wie gdzie i nie byłoby off-topicu.
P.S.
Jeśli chodzi o "chcę dolecieć do..." to do Aten WizzAir ogłosił loty z Katowic więc wartoby je było dodać jest też wiele innych błędów jeśli chodzi o połączenia z Katowic no ale nie bede sie czepiał :)
Życzę miłego wieczoru i pozdrawiam Komentarz moderatora: Drogi Katowiczaninie. Pierwsza sprawa - czy problemem jest skonstruowac zdanie : "Na stronie linii X zamiast podawac zobacz link i wszystko bedzie w porzadku i zgodnie z regulaminem. Druga sprawa Wizzair jak i kazda inna linia modyfikuje swoj plan lotow z dnia na dzien nie informujac nikogo o zmianach. Rozklad lotow zamieszczonych w serwisie ma charakter pogladowy, gdyz chcac updatowac go live na nic innego nie mielibysmy czasu. Tak wiec troszke szacunku do naszej pracuy. Jesli masz ochote, drogi uzytkowniku na sledzenie wszystkich zmian w rozkladach lotow przewoznikow i updatowanie ich - zapraszamy do nas. Pozdrawiam goraco.
charles 2005-12-28 17:47   
charles - Profil charles
"To miejsce ma być przyjemnym miejscem do dyskusji na OKRESLONE tematy"

OK, ale co ma do tego podawanie linków :/ Nie sądze, żeby ktoś wyrządzał wielką krzywdę temu foru podając kilka użytecznych linków, dzięki którym sam także mogłem znaleźć nowy rozkład lotów z KTW do CDG, bo niestety informacja o tym nie ukazała się w pasazer.com ! Jeśli jest to forum o lotnictwie, uważam że wręcz wskazane jest podawanie linków o tej tematyce ! Żegnam ozięble ! Komentarz moderatora: Punkt 4 forum. Zegam bardzo cieplo:)
maro 2005-12-28 16:56   
maro - Profil maro
z usuwaniem adresow www z forum to juz troche przesada. moze pasazer.com niech przed kazdym wpisem forumowicza umiesci dopisek: "Uwaga, wypowiedz cenzurowana". welcome back to prl. schodzicie na psy! Komentarz moderatora: Forum nie jest miejscem gdzie można wszystko. Jeśli tak sądziłeś drogi użytkowniku to jesteś w błędzie. Jest to miejsce gdzie obowiązują ściśle określone zasady zawarte w regulaminie tego forum. Dbałość o porządek na forum jak i szacunek pomiędzy użytkownikami a także dobrze rozumiany interes portalu można nazwać cenzurą, PRLem czy zejściem na psy. Drodzy użytkowniku, okazuje się że nie znasz zasad tego forum a zarzucasz nam cenzurę. Skoro teraz "schodzimy na psy", uwierz, iż gdyby nie moderacja tego forum nie miałbyś odpowiedniego zwrotu aby je określić.
Chciałem zaapelować do wszystkich forumowiczówi; do tych stałych i do gości i przypomnieć - forum Pasazera nie jest tablicą gdzie wolno napisać wszystko. Nie po to stworzony został regulamin, aby go łamać. Każdy użytkownik dodający post na to forum akceptuje regulamin, więc zanim ktoś zarzuci cokolwiek moderatorowi, radzę zapoznać się z regulaminem. A jesli użytkownik nie akceptuje regulaminu prosimy NIE ZAMIESZCZAC SWOICH POSTOW na tym forum. To miejsce ma być przyjemnym miejscem do dyskusji na OKRESLONE tematy i pozbawione lamania ustalonych zasad. Podkreslam MA BYC, jesli będzie inaczej forum zostanie zamkniete. Tak wiec decyzja nalezy do Was drodzy forumowicze.
katowiczan 2005-12-28 15:19   
katowiczan - Profil katowiczan
rzeczywiście w onecie można znaleźć to połączenie..ciekawe kiedy pojawi się oficjalna informacja:D
kubik 2005-12-28 15:09   
kubik - Profil kubik
wielki brat czuwa i usuwa adresy ;)
krisg 2005-12-28 15:03   
krisg - Profil krisg
mk: jak chcesz rezerwować już dziś, to wejdź na ***. Tam jest za mniej niż 850 zł z opłatami (585 zł bez) .
kubik 2005-12-28 15:01   
kubik - Profil kubik
tu macie nawet szczegółowy rozkład (dla przykładu od 1 IV do 30 V) ****
charles 2005-12-28 15:00   
charles - Profil charles
tak, tak znalazłem także na wp. Cena niezła jak na Paryż i głowne lotnisko, przyanjmniej 2 razy mniej niż LOT, ale troszke szkoda, ze nie otworzyli połączeń do innych miast, np. do Nantes albo Lyon. Choć liczę, że z CDG będą dogodne transfery i atrakcyjne ceny !
kubik 2005-12-28 14:56   
kubik - Profil kubik
ok, znalazłem, tylko że na onecie jest strasznie wysoka cena, 1028,87 z tax'ami, więc poczekam aż się pojawi na airfrance.pl - nie będzie dodatkowych prowizji dla onetu
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy