Prezes LOTu poleciał

Prezes LOTu poleciał Portal Pasazer.com otrzymał oficjalną informację prasową dotyczącą zmian w Zarządzie i Radzie Nadzorczej Polskich Linii Lotniczych LOT. Komunikat Rady Nadzorczej PLL LOT SA Rada Nadzorcza PLL LOT SA na posiedzeniu w dniu 19.12.2005 odwołała z funkcji prezesa Zarządu PLL LOT SA Marka Grabarka oraz z funkcji członków Zarządu Władysława Metelskiego oraz Piotra Dubno....
20/12/2005 09:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
lysy81 2006-01-07 12:21   
lysy81 - Profil lysy81
Polecam dzis robienie fotek samolocikow !!!! jest super przejrzyste powietrze i czyste niebo!!! widze nawet kolory kadlubow samolotow lecacych z i do Balic a to 90km ode mnie!!!pozdrawiam!!!
mateusz 2006-01-07 10:16   
mateusz - Profil mateusz
Straaaaasznie wygodna maszyna :/**** nieudana imitacja Boeinga :/ Komentarz moderatora: Mateusz, troszke kultury!!!
gs 2006-01-07 02:05   
gs - Profil gs
Ja tylko tak a propos Embraera 170 (zeby mnie znow nie oskarzyli o stronniczosc) ;)
Wracalem nowiuska maszyna jak to hej nazwal komucha ;)
Takiej wygody nie ma w 737 ani w zadnej innej ;)
Polecam "nieLOT" :))
krisg 2006-01-06 23:23   
krisg - Profil krisg
chris: Właśnie dlatego się pytałem - może sprzedali więcej niż miejsc mieli w JS więc fru wszystkich do autobusu ;). PS. Lot do WAW jeszcze taki drogi nie jest w porównaniu z IC (a najlepiej z I klasą).
chris 2006-01-06 17:40   
chris - Profil chris
KrisG : Jak widać ani dla ATR ani dla Jetstreama ...Do JS to 20 osób chyba nie wejdzie, a do ATR 20 to nawet nie jes połowa ...
Naiasem mówiąc kolega dzień później leciał JS do KAtowic. Był komplet pasażerów i ... bagaż wszystkich się nie zmieścił ...

lysy81 : ja polecę a nie jestem posłem ;)

hej : Po to aby napiętnować monopolistę ...
lysy81 2006-01-06 16:47   
lysy81 - Profil lysy81
Te loty moglyby byc przewidziane dla EMB 170 albo nawet 737 gdyby nie kosztowaly tyle co lot z LHR do ORD!!!
Kto oprocz poslow i pasazerow tranzytowych poleci za ta kase np z KTW do WAW? ja nie sorki ale kasy szkoda!! i za co za paczka i usmiech stewardessy? NO THANKS!!!
hej 2006-01-06 13:36   
hej - Profil hej
po co marnujemy czas na gadanie o tej linii, szkoda czasu na tego komucha
krisg 2006-01-06 13:07   
krisg - Profil krisg
chris : To byl lot przewidziany dla ATRa czy Jet Streama ;) ?
chris 2006-01-06 12:21   
chris - Profil chris
gosc_mario : Powtórzyłem informację którą otrzymałem z LOTu.
LOT nie posiada swojej informacji, kiedyś siedziała panienka w porcie krajowym przy telefonie teraz już nie PPL jest ich konkurencją , sami odpowiadają za informację której udzielają. Jak widać ich informacja nie pokrywa się ze stanem faktycznym. Lotowi nie zależy mieć własnej dobrej informacji i nie zależy im na tym jeśli ktoś w ich imieniu wprowadza podrożnych w bład.
PS
Co do ostatniej rady to jest ona poniżej krytyki. Powinieneś miec w podpisie dupek_anonimowy_Mario. Proszę bardzo przesiądz sie sam na ten PKS , byleby w kierunku przeciwnym do tej listy dyskusyjnej !
hej 2006-01-06 12:09   
hej - Profil hej
albo nedoLOT. Rzeczywiscie dopisanie "niedo" jest tansze niz nabazgranie centralwings na samolotach LOTu
gosc_Mario 2006-01-06 11:42   
gosc_Mario - Profil gosc_Mario
Chris co za bzdury ?
porty lotnicze to nie konkurent LOTu ! dzwoniłeś na informacje lotniskową a nie do LOTu ! LOT ma swoją informację.
Przesiadź się na PKS to może będzie Ci wygodniej, ha ha ha
lysy81 2006-01-06 11:28   
lysy81 - Profil lysy81
A moze Nasz narodowy przewoznik zmieni nazwe na nieLOT - wystarczy tylko "nie" dopisac koszt zmian niewielki a przynajmniej nikogo oszukiwac nie beda ta nowa nazwa!!!
chris 2006-01-06 09:32   
chris - Profil chris
Prezes poleciał ale ja nie poleciałem ....!
Krótki opis lotu Lotem z dnia 16.12.2005 pokaże wam że nic się w tej firmie nie zmienia na lepsze.
Lot Sztokholm-Warszawa. Samolot przylatuje opóźniony o 30 minut. Kapitan tłumaczy się że to z powodu zaskoczenia spowodowanego tym że w
Warszawie ... spadł śnieg i musieli odlodzić samolot. Opóźnienie rośnie do ponad godziny gdyż w Sztokholmie są problemy z zamknięciem zamarzniętych drzwi ... Po przylocie do Warszawy okazuje się że lot do Katowic jest odwołany. Oficjalnie z powodu warunków pogodowych w Katowicach. Prawda jak zwykle jest inna . Dzwonie na lotnisko do Pyrzowic. Warunki do lądowania są dobre, widoczność ok, lotnisko odśnieżone i przygotowane. Jedynym samolotem który tego dnia nie wylądował w Katowicach był wspomniany lot z Warszawy. W tej sytuacji Lot nie umie zaproponować alternatywnego połączenia. Kraków odlatuje pełny. Podstawiają więc autokar który wiezie nas na Pyrzowice prawie całą noc.
Liczba pasażerów - 20 osób wyjaśnia nam dlaczego lot naprawdę się nie odbył ... ! Stewardesa wręcza nam nic nie mówiac po bułce i jakimś napoju i jedziemy z duszą na ramieniu ( drogi są naprawdę śliskie )
Dodatkowego smaczku dodaje fakt że dzwoniąc na informację Lotu w tym czasie można było otrzymać informację o tym że lot się odbędzie. Gdy spytałem w biurze Lotu zo to k ... ma znaczyć powiedziano mi po cichu że od jakiegoś czasu Lot nie ma własnej informacji telefonicznej. To co można się dowiedzieć przez telefon pochodzi od ich konkurenta - firmy Polskie Porty Lotnicze ...
fanatyk 2005-12-21 11:00   
fanatyk - Profil fanatyk
HURA !!!! poleciał ten czerwony burak ! Teraz LOT ma szanse na lepszego prezesa
marqoos_pl 2005-12-20 21:35   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Stenus: To moja (już kiedys upubliczniona) nazwa Moherian lub MohAir może wejdzie w życie... LOT-MohAir Rydzyk Polish (National) Airlines... Loty Toruń-reszta świata, hehe.
humbak 2005-12-20 21:29   
humbak - Profil humbak
Ja się jednak boję, że kolejny prezes będzie miał w życiorysie nie moskiewską szkołę, ale rydzykową z nadania PiSu. I będzie tak samo świetnie znał się na lotnictwie cywilnym, jak prezes Grabarek....
gosc_Big D 2005-12-20 20:27   
gosc_Big D - Profil gosc_Big D
Pisalem juz o tym wczoraj, I super, ze ten Prezes poleciaal ze swoimi kumplami. Ci ludzie nie mieli zupelnie pojecia o prowadzeniu przedsiebiorstwa lotniczego!!! Treaz moze w koncu zapanuje porzadek. Goodbye Mr. Twister Grabarek!!!
gosc_cezar 2005-12-20 20:11   
gosc_cezar - Profil gosc_cezar
I BARDZO DOBRZE ! Ciekawe czy pozostanie irytujacy rzecznik Chorzewski, ktory odwolywanie lotow zawsze tlumaczy wszystkim (zla pogoda, zla praca portu lotniczego etc)tylko nie bezposrednia wina LOTu !
gosc_Pawel 2005-12-20 16:53   
gosc_Pawel - Profil gosc_Pawel
BRAWO!!! Moze kolejny prezes bedzie mial tylko jeden priorytet: PASAŻER!!! On jest dobrem najwyższym, a nie dojną krową, z której można doic pieniądze, nic wzamian nie dając!!! Mam na myśli ostatnie żenujące oszczędności!!!
marqoos_pl 2005-12-20 13:22   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Hm... Zobaczymy, czy ta zmiana cokolwiek poprawi... Miejmy nadzieję, że jednak tak... Zastanawia mnie jednak również to, czy to będzie zmiana na osobę o odpowiednich kompetencjach, czy kolejny ("kaczy") "przydział stołków" w strategicznej firmie...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy