Lublin: Strona lotniska pod lupą

Lublin: Strona lotniska pod lupą Port lotniczy w Lublinie udostępnił właśnie nową odsłonę swojej strony internetowej. Witryna trafia pod nasza lupę, sprawdzamy jej funkcjonalość i zawartość.Na stronie głównej wita nas wyciągnięta na piasku pani, która zachęcać ma nas do zaplanowania wakacji z Lublina. Zdjęcie niestety nie zostało odpowiednio dopasowane rozmiarem do witryny, przez co sprawia wrażenie bardzo...
11/03/2013 09:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ktgracz 2013-03-13 17:47   
ktgracz - Profil ktgracz
papieża* // jaczro: ze statystyk wynika, że Górnicy (bo kto inny może masowo zawyżać statystki) z KTW już nie tylko na Teneryfę mogą latać, ale i czarter 1x tygodniowo KTW-MRU pusty by nie latał. Gorzej, że to tylko średnia statystyczna (nie ważona lub mediana), no i zarobki w wersji brutto ;)
ktgracz 2013-03-13 17:41   
ktgracz - Profil ktgracz
goluz: czarter (nie LCC, a czarter i na dodatek pojedynczy na zamówienie) do Rzymu, to będzie jak wybiorą nowego Papierza, potem 1-2 (na całą Polskę!) w sezonie pielgrzymkowym i koniec. Ok może jesienią jeszcze puszczą jakiegoś Jeta z drużyną siatkówki czy innej dyscypliny na mecz do Włoch i to by było na tyle. Ruch PL-IT (regularny, czyli takim na którym można zarabiać) to odwiedzanie rodziny w Italii lub młodzi z Italii (Rzym, Mediolan) odwiedzają rodzinę w Polsce PLUS w ciepłych miesiącach trochę turystyki (sorry, ale nie-koniecznie-pielgrzymkowej). Ale jak wierzysz, że ludzie będą tak tydzień-w-tydzień latać (niech by chociaż 1/2 samolotu zapełnili!) do Rzymu pielgrzymować, to spoko masz rację i nikt jej Tobie nie odbierze. Powiem tylko tyle, że taki Ryan szybciej otworzy z Lublina BGY niż Rzym.
goluz 2013-03-13 01:54   
goluz - Profil goluz
Wszystko na to wskazuje. Poczekajmy jednak na oficjalne info.
usuniety 2013-03-12 23:06   
usuniety - Profil usuniety
gosc_f2edc: można wiedzieć skąd takie info czy znowu plotka wyssana z palca?
gosc_f2edc 2013-03-12 22:56   
gosc_f2edc - Profil gosc_f2edc
wkrótce konferencja prasowa wizz air i ogłoszenie połączenia Lublin-Dortumund pozdrawiam
jaczro 2013-03-12 21:04   
jaczro - Profil jaczro
Odnośnie potencjału i "lubelskiej biedy".
zobacz link
goluz 2013-03-12 03:30   
goluz - Profil goluz
@gosc_27943 a skąd miszczu nie zarejestrowany masz takie dane, mówiące o tym,że nie ma potencjału? Dopłacają wszystkie porty regionalne a jakimś cudem wszyscy sie czepili LUZ. Co was tak boli w tym lotnisku? Że na starcie dostało 2x LCC i czartery?Jak dostanie tradycyjną linie to się pewnie pozabijacie w tym kotle. Jakie masz pojęcie o potencjale anonimie? Czekam na otwarcie Radomia, może wtedy wskoczycie na to lotnisko i dacie spokój LUZ, który jak na razie broni się ilością odprawionych PAX na starcie o której miasta porównywalne do Lublina mogły pomarzyć gdy startowały.
gosc_27943 2013-03-12 00:56   
gosc_27943 - Profil gosc_27943
goluz: nie chodzi o wypelnianie samolotu, chodzi o zarabianie na lataniu. Co z tego, ze wypchasz samolot tanim ruchem po brzegi i bedziesz mial strate. Zreszta w LUZ nie ma nawet takiego potencjalu, aby caly samolot wypchac tanim ruchem. Spojrz tez, jakie sa koszty stale istnienia lotniska i te koszty dzielisz nie na 50 operacji dziennie, a zaledwie 1-3 dziennie - stad jak drogie sa to peracje. No i nie masz szans na przewoznikow, ktorzy beda zostawiac pieniadze na lotnisku, masz tylko takich, ktorzy kaza sobie slono placic za to, ze przylatuja do LUZ. Popatrz na koszty dzialania biznesu, a nie tylko emocjonuj sie, ze stworzono lotnisko.
goluz 2013-03-12 00:48   
goluz - Profil goluz
Ciekawy jestem jak pasażer.com oceniłby swoją własną stronę...
goluz 2013-03-11 21:26   
goluz - Profil goluz
gosc_7c057 chłopku a gdzie ja pisałem o Milanie Bergamio czy całych Włoszech hy?!Wyraźnie pisze o połączeniach/ czarterach z LUZ do Rzymu.Co to gimnazja porobiły z dziećmi...
gosc_84b1e 2013-03-11 20:44   
gosc_84b1e - Profil gosc_84b1e
oknem na zachod LUZ z cala pewnoscia nie jest!
goluz 2013-03-11 20:40   
goluz - Profil goluz
Zdziwiłbyś się ile osób na to stać. A właściwie dlaczego tym się tak martwisz?Gdzie był ten szum, o połączeniach na wschód,możesz wskazać?
gosc_7c057 2013-03-11 20:32   
gosc_7c057 - Profil gosc_7c057
@ goluz : Chłopie zastanów się nad tym co piszesz. Do Włoch ( Milan-Bergamo) lata się głównie do pracy. Jedynie Rzym jest kierunkiem stricte turystycznym ( choć też jest tam spora Polonia).
gosc_78b55 2013-03-11 20:17   
gosc_78b55 - Profil gosc_78b55
goluz ile twoim zdaniem osob rocznie stac na pielgrzymke?? zastanowiles sie ? w przewazajacej czesci sa to osoby juz poza wiekeim tzw produkcyjnym...rusz zesz glowa glozuzie! z wielka przyjemnoscia polece za jakis czas do Rzymu czarterem,z tzw pielgrzymka , zeby sprawdzic jak to jest...poki co, przyznac musisz, ze zarzad lotniska nie wykazuje sie dobrymi pomyslami o wdrozeniach ich w zycie nie wspomne...tyle szumu bylo wokol tras na tzw wschod...i co?? zima....
goluz 2013-03-11 19:46   
goluz - Profil goluz
@gosc_56277 ludzie nie jeżdżą w przeważającej części do Włoch do pracy ale na pielgrzymki i wycieczki. Chodzi o to żeby wypełniać samoloty i mieć połączenie czy nie??!
usuniety 2013-03-11 19:25   
usuniety - Profil usuniety
jaris: dla mnie najlepszą stronę internetową w Polskich Portach lotniczych ma obecnie Kraków Airport - wszystko jasne, przejrzyste i prosto zrobione bez żadnych utrudnień. Szczególnie podoba mi się strona gdzie są rozpisane odloty wraz z kodem rejsu , czasem, kiedy samolot jest oczekiwany, pokazane jest który lot jest do której bramki oraz status, gdzie można śledzić na bieżąco.
gosc_56277 2013-03-11 18:51   
gosc_56277 - Profil gosc_56277
goluz czartety do rzymu moga chwycic...wszak innego polaczenia z tam pracujacymi brak..prawda!!!!ale czy o to chodzi????
gosc_87ed5 2013-03-11 16:40   
gosc_87ed5 - Profil gosc_87ed5
Jeszcze jedna sprawa, o której nikt nie wspomniał. Dlaczego nie ma przekierowania ze starego adresu strony na nowy adres?
goluz 2013-03-11 15:46   
goluz - Profil goluz
Oho anonim mnie wywołał, kolejny tchórz. No ale jestem i zdziwię Cię ale mi strona zobacz link i podejście do niej też się nie podoba. Co do połączeń do Rzymu, to skoro Wizz,Ryan ani żadne biuro podróży nie pali się do uruchomienia połączeń do Rzymu z pielgrzymkowego regionu, to tylko pogratulować władzom lotniska,że wpadły na taki pomysł. Śmiał to się będę Ja z Ciebie jak te czartery chwycą i będą latały pełne.
mietek 2013-03-11 14:56   
mietek - Profil mietek
Dziwnie wygląda rozkład na dzień kiedy jest jeden przylot i odlot.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy