Wizz Air na Chopinie do 26 października

Wizz Air na Chopinie do 26 października Linie lotnicze Wizz Air poinformowały o przedłużeniu swojej obecności na lotnisku Chopina do 26 października 2013 roku.W komunikacie przesłanym do naszej redakcji węgierski przewoźnik powiadamia:"Po sześciokrotnym przełożeniu terminu naprawy pasa startowego na lotnisku w Modlinie oraz przy braku jasności kiedy lotnisko zostanie otwarte ponowne, Wizz Air jest zmuszony...
21/02/2013 10:41   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mietek 2013-02-26 08:40   
mietek - Profil mietek
To pewnie chwilowe
luka 2013-02-26 08:26   
luka - Profil luka
Modlin zniknął z mapki Wizzaira :) Teraz z Wawy jest tylko jeden kierunek! :D
gosc_a16a2 2013-02-22 22:06   
gosc_a16a2 - Profil gosc_a16a2
malin: jak modlin ruszy wcześniej, od razu przenoszą się do modlina. Natomiast asekuracyjnie wygodniej jest wrzucić całą siatkę letnią z okęcia aby uniknąc bałaganu, z zastrzeżeniem, że wrócą do modlina wcześniej niż przed koncem października jeżeli lotnisko wcześniej rozpocznie ponowną działalność. Na 90% modlin będzie działać przed 22 czerwca.
malin 2013-02-22 21:00   
malin - Profil malin
Też mnie dziwi, że piszą Okęcie do 26 października, ale czekają na wieści z Modlina. Czyli jakby pas w Modlinie naprawili w czerwcu to będą latać z Okęcia do października czy od razu się przenoszą?
gosc_19da6 2013-02-22 16:53   
gosc_19da6 - Profil gosc_19da6
poki co to na swojej stronei Wizzair informuje o pozostaniu do 30 kwietnia, nie 26 października
gosc_917ff 2013-02-22 10:28   
gosc_917ff - Profil gosc_917ff
Pikol - rozwiń proszę w sposób zrozumiały dla innych swoje wypowiedzi dot. PPL. Kto czerpie z owoców nieswojej pracy? Co godzi w podstawowe zasady sprawiedliwości społecznej? Co rozumiesz przez określenie pseudo-firma, skoro jest to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców na rynku, przynoszący rok w rok ogromne zyski? Boli cię, że tam nie pracujesz, czy co?
mietek 2013-02-22 09:06   
mietek - Profil mietek
Pikol:jakiś konkret napiszesz czy tylko będziesz wypisywał puste hasła?
luka 2013-02-22 09:00   
luka - Profil luka
sam często korzystam z lotnisk low-costowych i ogólnie jestem gotów wiele poświęcić dla lepszej ceny ale to co się dzieję w Modlinie przechodzi wszelkie pojęcie! Jeszcze nigdzie indziej nie byłem traktowany gorzej niż bydło! Byłem w WMI dwa razy: pierwszy i ostatni! Napewno nigdy więcej nie skorzystam z tego lotniska w dającej się przewidzieć przyszłości (no chyba że po gruntownej przebudowie, ale zejdzmy na ziemie). Dlatego jeśli Wizz zdecyduje się stamtąd latać to po prostu mnie, jako pasażera, straci i tyle w tym temacie...
gosc_4b861 2013-02-22 08:04   
gosc_4b861 - Profil gosc_4b861
@luka no może Ciebie stracą, ale statystyki jasno pokazują, że 900tys pasażerów wybrało Modlin. Jeszcze w lipcu wiele osób mówiło,, nie będę tarabanił się jakiejś 35km od Warszawy na jakiejś lotnisko" . Z resztą dojazd np. pociągiem jest dobry i te 35 km to na tle innych low-costowych lotnisk to mało. Jak się okazało sporo z nich porównując ceny, siatkę schowało dumę do kieszeni, zapierali się i wrócili potulnie do Modlina.
gosc_2ad06 2013-02-22 07:57   
gosc_2ad06 - Profil gosc_2ad06
Eksploatacja surowców mineralnych w miejscu przyszłego lotniska ... ? dla Świętokrzyskiego i Południowego Mazowsza RADom jest najekonomiczniejszym rozwiązaniem i należy podjąć współpracę regionalną w organizacji budowy i działalność Portu Lotniczego Radom-Sadków, a jego dofinansowanie tak jak BZG, LCJ, LUZ rozładuje tłok w WMI i WAW.
luka 2013-02-22 07:46   
luka - Profil luka
Nie mogę uwierzyć własnym oczom: Jednocześnie Wizz Air potwierdza powrót działalności operacyjnej na Lotnisko w Modlinie tak szybko jak tylko wznowi ono działalność."

- RÓWNIE SZYBKO STRACĄ PASAŻERÓW TAKICH JAK JA. Większość normalnych ludzi jednak woli wydać te 40 - 50 zł więcej ale lecieć w cywilizowanych warunkach, bez zastanawiania się czy będzie mgła, bez czekania pół godziny na dworze w deszczu i śniegu... już nie mówiąc o dojeździe
luka 2013-02-22 07:44   
luka - Profil luka
b737800max: mylisz się - zbędnym wydatkiem był Modlin! Trzeba było wybudować low-costowe lotnisko Warszawy właśnie w Radomiu i lobbować ten pomysł od samego początku. Tam ciągle jest działające lotnisko wojskowe, nie ma aż tyle mgieł no i sam Radom jakby nie patrzeć jest średnim miastem
gosc_d3231 2013-02-22 00:31   
gosc_d3231 - Profil gosc_d3231
b737800max ma rację.Radom jest w tym wypadku zbędny.Lepszym wyborem byłyby Kielce.
@ gosc_b6589.hehe może i pójdzie, ale da max 3-4 połączenia jak w Lublinie.Robotnicze na Wyspy i skandynawie i może jakiś letni na południe Europy? na więcej się nie nastawiaj. :D PS.Tak jak ktoś pisał Erbud daje sobie 67 dni na zrobienie pasa- zaczynając w połowie marca kończą pod koniec maja.Po załatwieniu wszystkich formalności przed 22 czerwcem Modlin ruszy ponownie! Na szczęście. :D Tak wiem dla fanów Radomia i Łodzi to bardzo smutna wiadomość. ;)
usuniety 2013-02-21 23:30   
usuniety - Profil usuniety
PS. Co do Mazowsza, układ Modlin Okęcie wystarczy na wiele lat do przodu. Według mnie, Radom jest ZBĘDNYM WYDATKIEM.
usuniety 2013-02-21 23:22   
usuniety - Profil usuniety
Ja nie mam nic przeciwko lotnisku w Radomiu, ale wolałbym, żeby było lotnisko w Kielcach. Przynajmniej byłby model: 1 województwo z 1 lotniskiem. Mazowszu nie potrzebne są AŻ 3 lotniska.
gosc_73b87 2013-02-21 22:50   
gosc_73b87 - Profil gosc_73b87
Pikol - podejmując dyskusję próbuj wykorzystywać konkretne argumenty, a nie demagogię na poziomie dojrzewającego gimnazjalisty - nie, bo nie.
gosc_2d0b6 2013-02-21 21:35   
gosc_2d0b6 - Profil gosc_2d0b6
Hahaha niezły jest ten lobbing za Radomiem... kupa śmiechu jak się czyta takie bzdury
pikol 2013-02-21 20:38   
pikol - Profil pikol
ale chopie kocopoły piszesz . PPL - pokomunistyczny spadkobierca razem z przejętym inwentarzem jest chorą , splamioną piętnem PRL-u strukturą , niezdrową pozostałością starego systemu wykorzystującego układy nieformalne do egzystencji - patrz - czerpania korzyści z owoców nieswojej pracy . Godzi to w podstawowe zasady sprawiedliwości społecznej i Twoje sentymenty do tej pseudo-firmy są bezpodstawne .
gosc_71af3 2013-02-21 19:24   
gosc_71af3 - Profil gosc_71af3
pikol - Po raz kolejny apeluję do ciebie, ogarnij się chłopie. Co ma prywatyzacja PPL do sytuacji na polskich lotniskach? PPL zarządza lotniskami w Warszawie i Zielonej Górze i to wszystko. Pozostałe lotniska są spółkami prawa handlowego, które mają swoje zarządy, rady nadzorcze - i to te organy odpowiadają za to jak się w nich dzieje, a nie PPL! Kłaniają się podstawy wiedzy o funkcjonowaniu gospodarki...
pikol 2013-02-21 18:47   
pikol - Profil pikol
wiadomo , że lc wrócą do Modlina . Tylko że po bankructwie lotu jeszcze wzrośnie Modlinowi , bo koszty będą ważniejsze dla linii lotniczych w kryzysie . Najważniejsza jest prywatyzacja PPL póki czas , wtedy wreszcie zmieni się sytuacja na polskich lotniskach .
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy