Wizz Air na Okęciu do 15 stycznia

Wizz Air na Okęciu do 15 stycznia Wizz Air przedłuża swoją obecność na Lotnisku Chopina w Warszawie do 15 stycznia. W związku z pracami naprawczymi drogi startowej przewoźnik nie może przywrócić swojej działalności z Modlina od 6 stycznia, tak jak to pierwotnie planowano. Linie poinformują swoich pasażerów o ponownym przeniesieniu lotów do Modlina, gdy tylko przywrócenie działalności pasa...
04/01/2013 11:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_e3f2e 2013-01-05 20:00   
gosc_e3f2e - Profil gosc_e3f2e
a gdzie podziali się Ci " najstarsi" użytkownicy forum? Zawsze lubiłem czytać toczące się dyskusje zalogowanych użytkowników. Gdzie są: Hamburg, Marecki, Marqoos_pl, 4tech, Miras, disorder, bagi i wielu innych. O ssamoskasowanych:gral, mleko, cezary już nie wspominam. Ze starych został stenus, madej i może paru innych. Gdy wchodzę na portal to widze na żółtym pasku forum samych " gości". Czy W6 wróci czy nie do WMI to decyzja przewoźnika ( czysto biznesowa), dla mnie osobiście budowa WMI nawet biorąc pod uwagę wzrost ruchu lotniczego w PL na poziomie 10-12 procent rocznie była decyzją błędną. Jednak gdy już powstało to lotnisko nie powinne się takie wpadki zdarzać ( pas, obsługa, opóźnienia w odprawie).
gosc_72fe8 2013-01-05 18:00   
gosc_72fe8 - Profil gosc_72fe8
humbak: skąd wiesz, że nie otworzą? Prace zakończyły się dzis, pas jest zgłoszony do odbioru, wiec skad informacje ze nie otworza? Nie otworza bo niby ty tak chcesz, bo ci dobrze jak LCC siedzą na okęciu.
gosc_20bc4 2013-01-05 17:06   
gosc_20bc4 - Profil gosc_20bc4
W6 nie wraca już na Okęcie. To mówiłem ja niezalogowany-zorientowany.
humbak 2013-01-05 16:38   
humbak - Profil humbak
piotrku737: "Odważnych jest sporo tylko czasem dany kraj nie daje Ci gwarancji i możliwości wypowiadania się otwarcie." O czym mówisz?
humbak 2013-01-05 16:37   
humbak - Profil humbak
jsgu: Obawiam się, że jeszcze przez kilka miesięcy będziesz miał "problemy z wizerunkiem WAW" (co to w ogóle za głupie gadanie?), bowiem WMI nie otworzą.
humbak 2013-01-05 16:36   
humbak - Profil humbak
japko69: Przeszkodą są ... pracodawcy.
gosc_eedc9 2013-01-05 16:29   
gosc_eedc9 - Profil gosc_eedc9
Mam wstręt do logowania, dlatego nie mam tutaj konta. Czytam Was od lat. Dla mnie ta sprawa jest jasna. Procentowo jest więcej wpisów kulturalnych, nieagresywnych, apolitycznych i merytorycznych od osób zalogowanych. Od czasu gdy dopuszczono możliwość umieszczania postów przez gości to moim zdaniem ogólny poziom "kultury" forumowiczów wyraźnie się obniżył.
jsg 2013-01-05 16:20   
jsg - Profil jsg
Szkoda, że dopiero od 15.01.2013 W6 przeniesie się do WMI, gdzie jego miejsce. Dla WAW pobyt FR i W6 to żaden zysk, także wizerunkowy.
japko69 2013-01-05 16:08   
japko69 - Profil japko69
Ok, częściowo na pewno macie rację. Na pewno wśród gości są też tacy, którzy dużo wiedzą. Dlaczego jednak się nie zalogują? Argument Humbaka ma sens, aczkolwiek przecież można zalogować się z prywatnego adresu email i nie trzeba podawać prawdziwego nazwiska. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pracownicy linii lotniczych wypowiadali się anonimowo, będąc jednocześnie zalogowanymi.
malin 2013-01-05 15:02   
malin - Profil malin
Moim zdaniem pkt 2 Humbaka trafia w sedno, podobnie jak gościa wcześniejszego na temat ciekawych wpisów anonimowych o OLT i Modlinie.
Dlatego darujcie sobie tą krucjatę przeciwko nielogowaniu, nie pomoże logowanie kiedy człowiek chamowaty. Wystarczy mądra moderacja postów (zalogowanych i anonimowych) zgodnie z zasadami.
pcharasz 2013-01-05 14:43   
pcharasz - Profil pcharasz
Mi się wydaje, że nie chodzi tu o to, czy to zarejestrowani użytkownicy czy też goście są "większymi znawcami lotniczymi" czy też nie, bo naprawdę nie w tym rzecz. Wg. mnie główną zaletą pisania komentarzy tylko przez zalogowanych jest: a) większa odpowiedzialność za swoje wpisy i tym samym możliwość wyrobienia swego rodzaju "systemu reputacji" wśród użytkowników, b) zdecydowanie lepsza możliwość prowadzenia ciągłej dyskusji opierającej się na wymianie argumentów, gdyż możliwe jest zweryfikowanie swojego rozmówcy. Według mnie to te dwa czynniki sprawiają, że komentarze użytkowników zalogowanych są średnio bardziej merytoryczne, nie dlatego, że wśród populacji użytkowników zalogowanych występuje większa proporcja "ekspertów lotniczych" czy jakkolwiek chcecie to nazwać, niż wśród tych niezalogowanych.
gosc_0b5a7 2013-01-05 13:52   
gosc_0b5a7 - Profil gosc_0b5a7
piotrek737 2013-01-05 13:25   
piotrek737 - Profil piotrek737
humbak: Na innych portalach lotniczych też mogą sobie goście pisać, więc nie wiem czemu się wszyscy tak bardzo jakoś uparli na paxa, że on z tego musi zrezygnować natychmiast. Odważnych jest sporo tylko czasem dany kraj nie daje Ci gwarancji i możliwości wypowiadania się otwarcie. Jak sam wiesz po pisaniu tutaj na portal czy gdzie indziej jak w PL łatwo jest kogoś urazić lub zrobić sobie kuku.
piotrek737 2013-01-05 13:21   
piotrek737 - Profil piotrek737
japko69: Ja jestem zalogowany również i jakoś nie zgadzam się w tej kwestii z madejem więc może bez wrzucania wszystkich do jednego worka ;)
humbak 2013-01-05 12:52   
humbak - Profil humbak
Brak logowania ma dwie zalety dla portalu: 1. Więcej gadających głów, a co za tym idzie, więcej klików. 2. Anonimowo mogą się tutaj wypowiadać pracownicy linii, portów lotniczych i wszelkich instytucji związanych z branżą. Jakby byli zalogowani, to by się bali. Mało jest odważnych ludzi na świecie...
kobek 2013-01-05 12:38   
kobek - Profil kobek
Raczej chodzi mi o skalę. Na onecie też od święta trafi się sensowny komentarz.
Zmierzam do tego, że jeżeli ktoś chce uczestniczyć w poważnej dyskusji to niech pokaże kim jest. Informacje od osób niezalogowanych, nawet jeżeli są prawdziwe, są dla mnie mniej wiarygodne i niestety z reguły są pozbawione źródła. Nie twierdzę, że dotyczy to wszystkich wypowiedzi gości ale w mojej subiektywnej ocenie większości.
gosc_de53d 2013-01-05 11:17   
gosc_de53d - Profil gosc_de53d
@kobek
Ja też czytam ten portal regularnie i pamiętam jak w lipcu-sierpniu w komentarzach o planach OLT pojawiały się wpisy gości informujące że ten przewoźnik nie płaci Petrolotowi za paliwo. Zalogowani wówczas użytkownicy (czyli według ciebie znawcy lotnictwa) w podobny sposób co teraz "ignorowali" takie wypowiedzi, nabierając się na puste słowa dyrektora Frankowskiego na temat zagranicznej siatki połączeń (zapewne część z nich zakupiła nawet bilety). Podobnie było gdy już w okoliach października pojawiały się informacje niezalogowanych i jakości pasa w Modlinie. Jakoś ani zalogowani ani portal nie pociągneli tego tematu. Dlaczego? Więc daruj sobie opowiadanie, że ci niezalogowani to onetowi trole, a zalogowani to śmietanka znawców światowego lotnictwa.
gosc_c20d0 2013-01-05 11:12   
gosc_c20d0 - Profil gosc_c20d0
japko69: specjalnie się nie zaloguję, żeby odnieść się do Twojej wypowiedzi ;) uważasz, że odłamki betonu nie mogą spowodować katastrofy? Kawałek metalu potrafił spowodować katastrofę Concorde'a pod Paryżem, tak samo kawałek betonu może spowodować katastrofę Boeinga, albo Airbusa pod Modlinem... I wiem, jestem gościem, to zielonego pojęcia nie mam;)
kobek 2013-01-05 10:39   
kobek - Profil kobek
W pełni popieram madeja i japko69. Zawsze chętnie czytam komentarze pod artykułami, bo wypowiadają się tutaj ludzie, którzy mają pojęcie o lotnictwie. Jednak od czasu udostępnienia komentowania wszelakim gościom bez rejestracji zaczyna się tutaj robić onet.
I jeszcze jedno, to nie jest portal społecznościowy, to jest forum lotnicze.
Dziękuję za uwagę.
japko69 2013-01-05 10:05   
japko69 - Profil japko69
Drogi moderatorze, nie kasuj postów madeja. Ten drugi nie był wcale taki obrażliwy, a wszyscy tutaj ZALOGOWANI piszący całkowicie się z madejem zgadzamy. Rozumiem, że wymóg logowania został usunięty aby zyskać więcej piszących, a tym samym zwiększyć wpływy z reklam. Ale jak tak dalej pójdzie, to te wpływy Wam spadną, bo ludzie którzy znają się na lotnictwie, którzy mają coś z sensem do powiedzenia "w temacie" powoli przestają pisać. My wszyscy mamy po prostu dość gości typu 'gosc_33d89' z ich "dobrymi" radami aby wstrzymać się od latania z Modlina, bo to zakończy się ofiarami. Dziękujemy za takie rady. Jak coś się pisze, to trzba miec przynajmniej minimalną wiedzę na ten temat.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy