Szalona promocja w LOT

Szalona promocja w LOT LOT przygotował specjalną promocję na koniec roku - przez 48 godzin będziemy mogli kupić bilety tańsze nawet o 50% na wybranych trasach. Promocja ruszy 27 grudnia 2012 roku, w obniżonych cenach ma się znaleźć 100 tys. biletów do ponad 30 miast dostępnych w siatce naszego narodowego przewoźnika.Anna Żuchlińska
20/12/2012 22:07   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_317df 2012-12-31 21:00   
gosc_317df - Profil gosc_317df
prędzej czy później lot i tak zbankrutuje
co roku przynosi milionowe straty liczone nie w dziesiątkach ale setkach i jak do tej pory nikogo to nie obchodziło
dlaczego wcześniej nigdy nie słyszałem aby pracownicy lotu protestowali w sprawie niegospodarności w tej spółce
gosc_5f9f6 2012-12-27 14:27   
gosc_5f9f6 - Profil gosc_5f9f6
No niestety to wielka lipa się okazała. Strona LOT wykrzacza się za każdym razem przy przechodzeniu do płatności - i tylko w przypadku biletów objętych tą promocją. Nawet gdy ten sam (drogi) bilet próbuję kupić przez zakładkę z promocją, to się wykrzacza, a poza nią już nie.
gosc_08af4 2012-12-22 16:29   
gosc_08af4 - Profil gosc_08af4
gosc_e8430, LO podaje na ogol straty na dzialalnosci operacyjnej
hariko 2012-12-21 17:17   
hariko - Profil hariko
andrzej, przyznam szczerze, ze ja nigdy na nia nie trafilem, a latam do niej srednio raz czasami 2 razy w miesiacu...
andrzej 2012-12-21 17:02   
andrzej - Profil andrzej
hariko: bywała Moskwa w SŚ. Nie często ale można było trafić.
marcowy 2012-12-21 15:48   
marcowy - Profil marcowy
czyli tracił 2 bańki dziennie...nieźle
gosc_e8430 2012-12-21 14:47   
gosc_e8430 - Profil gosc_e8430
Lot będzie miał 220 milionów straty w tym roku, a pomijając pozbycie się spółki AMS i nieruchomości, to 800 milionów straty.
Prezes Piróg przyznał, że firma ma problemy z płynnością finansową i nigdy nie płaci w terminie.
gosc_933b8 2012-12-21 11:14   
gosc_933b8 - Profil gosc_933b8
Wroble coraz głośniej ćwierkają o tym, że rząd juz przelał 400 mln zł LOTowi nie czekajac na zgode KE i stad ta promocja. Czyli jak widac sami z naszych podatkow pokryjemy te 50 % znizki dla 100 tys. osob...
hariko 2012-12-21 10:14   
hariko - Profil hariko
mietek; o ile mnie pamiec nie myli...to Moskwy chyba nigdy nie bylo...jesli sie myle, to mnie popraw...
mietek 2012-12-21 10:12   
mietek - Profil mietek
Będzie Moskwa?
gosc_5fd3e 2012-12-21 08:27   
gosc_5fd3e - Profil gosc_5fd3e
flight007eu - święta racja. Ale nasz naród jest zakłamany. Z jednej strony nasza duma narodowa każe bronić co polskie, ale z drugiej strony nasi rządzący (posłowie i inni) latają LH - oczwywiście za naszą kasę - bo za loty z przesiadką dostają więcej mil na prywatne konta M&M !!!

Ręcę opadają?! I co Wy na to?
maciek_waw 2012-12-21 01:54   
maciek_waw - Profil maciek_waw
Nie tylko Ty @flight007eu nie możesz tego zrozumieć. Taka mentalność niektórych i nie tylko w tej, ale w wielu sprawach dotyczących Polski.
gosc_231a0 2012-12-21 01:50   
gosc_231a0 - Profil gosc_231a0
flight007eu - to wszystko ma pewien sens, ale problem jest taki, że powoli nie stać nas na ten folwark.
LOT pochłania olbrzymie ilości kasy, nie ma żadnego majątku, a większość działów firmy też została sprzedana i outsourcowana (mechanicy, catering, kasjerzy, obsługa klienta, a teraz dojdą też załogi).
To jest przewoźnik, który ma olbrzymie długi, słaby potencjał chwilowo (żeby to zmienić trzeba dużo czasu i pieniędzy i szczęścia w zarządzaniu) i w zasadzie ostała się tylko historia i marka.
Polska to nie Emiraty, żebyśmy mogli pompować w linie lotnicze tony gotówki. LOT nie jest firmą pierwszej potrzeby i w tym kraju jest naprawdę wiele innych bardziej palących problemów, gdzie brakuje paru milionów, które zostaną przelatane przez PLL LOT i jego pasażerów (czyli garstkę populacji).
A i tak po tych wszystkich dotacjach skończy się tak, że ktoś to przejmie za bezcen.
LOT to nie jest symbol państwowości. Sorry, to boli, ale taka jest prawda.
PanAM upadł to i LOT może upaść.
Czasem lepiej pozwolić umrzeć i stworzyć coś nowego.

Osobiście jestem wielkim fanem LOTu, chociaż uważam, że mają dość niską jakość usług. Ale lubię wracać do historii i czasów świetności tego przewoźnika. Wolałbym, żeby LOT latał dalej i był wiodącą marką, ale nie oddam za niego nerki i płuca.
flight007eu 2012-12-21 00:40   
flight007eu - Profil flight007eu
@ hariko, piekne slowa! Zgadzam sie w 100%. ja mieszkam w UK i musze dodac ze niektore brytyjskie firmy lataja tylko BA bo popieraja swoje, narodowe i sa z tego dumni (keeping flag flying). Nikt tu sobie nie wyobraza upadku BA !!!! Jest to jak najbardziej pewnego rodzaju wyraz patriotyzmu, zaznaczenia obecnosci w swiecie ( a Polska nie jest jeszcze swiatowo rozpoznawalna marka) oraz PROMOCJA kraju!!! Jestem ciekaw czy jak bedzie ktos np w Pekinie czy w NYC na JFK lub na LHR i zobaczy i polski samolot nie zrobi mu sie milo? Czy trzeba byc tylko zakompleksonym frustratem ktory tylko korzysta z cudzego? a potem utyskiwanie ze berzrobocie rosnie itp! Ja tez dokladam sie do linii kupujac bilety LOTU jak tylko odpowiada mi czas rejsu i cena jest normalna a nawet wieksza ale w rozsadnym przedziale . Zabory , okupacja i komunizm niestety zniszczyly w Polsce poczucie panstwowosci nie mylic z nacjonalizmem, obserwujac to z pozycji emigranta ktory zawsze duzo mowi obcym o Polsce nie moge doprawdy tego zrozumiec:((((
hariko 2012-12-21 00:14   
hariko - Profil hariko
flight007eu: ja osobisice uwazam, ze wlasne linie lotnicze swiadcza miedzy innymi o tzw panstwowosci, stad chec utrzymania za wszelka cene chcociazby Estonian czy Latvian Airlines, nie chcialbym aby moj narodowy przewoznik, bez wzgeldu na to, czy nim latam czy nie, dostal sie w inne niz nasze rece, gdzies pewnie drzemie w nas wszystkich patriotyzm..jakby na to nie patrzec...zwlaszcza, ze mamy szmat dobrej historii za soba!!!
gosc_4437e 2012-12-21 00:03   
gosc_4437e - Profil gosc_4437e
flight007eu : zdecydowanie tak, my mozemy tylko podyskutowac tutaj ale to niczego nie zmieni...niestety...a co do gosc_397f7 ; nikt nikomu nie nakazuje kupna biletu jednego z tych 100tys...nasze dyskusje tutaj sa i tak jak przelewanie pustego w prożne...
flight007eu 2012-12-20 23:58   
flight007eu - Profil flight007eu
@ hariko popieram, jest ciezko ale czy 40 miln narod nie moze miec sredniej wielkosci linii dobrze zarzadzanej???? Za duzo przez lata bylo zbednej polityki w Locie i to sie teraz msci, ciekawe jak dlugo jeszcze beda takie gierki , az firma pojdzie na dno? Sztuka jest przetrwac trudny czas i nadal dzialac ale LOT musi sie zmienic i sprywatyzowac przynajmniej czesciowo!
gosc_397f7 2012-12-20 23:58   
gosc_397f7 - Profil gosc_397f7
Wyglada na to ze 37 milionow Polakow bedzie musialo doplacic 50 % ceny tych 100 tys. biletow ... LOT znowu sobie robi jaja za nasze pieniadze..
hariko 2012-12-20 23:49   
hariko - Profil hariko
nie sztuka jest oglosic upadlosc, sztuka jest znalezienie mozliwosci wyjscia obronna reka z tej jakze kryzysowej sytuacji, moze kazdy z nas, Polakow, moglby nabyc pakiet akcji LOT-u?? Ja osobisicie chetnie !
flight007eu 2012-12-20 23:47   
flight007eu - Profil flight007eu
No wlasnie, zgadzam sie z przedmowca ( katowiczan) ...zawsze znajdzie sie jakis frustrat zyczacy narodowemu przewoznikowi upadku za kare ze nie laa z jego miejscowosci...takie "onetowe" glupie opinie nalezy po prostu olewac, nie sa w zaden sposob przyczynkiem do jakiejkolwiek powaznej polemiki, zenada polaczaona z jakimis blizej nieokreslonymi komplkeksami, chyba praca dla dobrego psychologa przyda sie w przypadku tego goscia_7b5d8 , he he!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy