Z Łodzi do Edynburga już w styczniu

Z Łodzi do Edynburga już w styczniu Ryanair przywraca zawieszone na sezon zimowy połączenie z Łodzi do Edynburga już w sezonie zimowym. Po zimowej przerwie z Łodzi do stolicy Szkocji polecimy od 24 stycznia. - Miło nam poinformować, że linie lotnicze Ryanair wznawiają operacje z Łodzi do Edynburga. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu w czwartki i w niedziele. Przylot...
10/12/2012 14:11   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
john45 2012-12-12 00:18   
john45 - Profil john45
adios nasz LOT'cie, wielu śmiało się z CSA a to my bedziemy pierwsi .......W tej chiwli wszyscy o zdrowych zmyslach powinni trzymac kciuki za jego naturalny upadek. Osobiscie chciałbym, żeby utrzymali się na rynku ale NIE ŻYCZĘ sobie abym po raz kolejny został okradziony przez (tym razem) rząd PZPR'owskiego PO pana Donka Tuska...... kazde dofinansowanie tej komunistycznej firmy spowoduje nic innego jak stagnację. Ludzie zastańówcie się z kim macie do czynienia ?

Za raz mnie zaatakują fanatycy, ale prawda jest taka że ten GównoLiner G787 jest gwozdziem do trumny. JEst to za drogi, za duży oraz za nowoczesny samolotw dla POLSKI i POLAKÓW. Wiem , ze macie kompleksy, ale Polska nie jest bogatym krajem gdzie ludzie kupują drogie lepszę żarcie czy bilety lotnicze. Zamiast wymienić flotę na nowe B767-300ER z wingletami/CF-6/systemem rozrywki niejaki prezesik (Belka ? Kłoda?) podpisali tę chaniebną umowę !! Jakim prawem jako pierwsza linia lotnicza w Europie nie załatwili sobie szkoleń dla TECHNIKI (potem zwanej LOT AMS) ??? Czy Was to nie zastanawia dlaczego ? ABy potem można byłosię nachapać z kontaktu dla Monarcha !!!!!!

narazie to tyle

TYLKO UPADEK LOT może uzdrowić POLSKIE LOTNICTWO

PRECZ Z KOMUNĄ
gosc_a08a2 2012-12-11 23:38   
gosc_a08a2 - Profil gosc_a08a2
Rzeczywiście, biję się w pierś i przepraszam bo nie sprawdziłem dokładnie sprawy. Byłem przekonany że kolejny raz ktoś narzeka na różnicę w cenie 100-200 zł bo takie najczęściej głosy się pojawiały. Oczywiście tak duża różnica w cenie nie wymaga żadnego dodatkowego komentarza z mojej strony, jest to nie do przyjęcia. Żeby te ceny były mniejsze musi być jakaś konkurencja i tu przydałaby się teraz lufa z którą jak wiemy jest jak jest niestety. Te terminy o których Pan pisał z drugiej strony są również "na ostatnią chwilę", i tak wysokie ceny najprawdopodobniej są spowodowane wysokim obłożeniem. Dużo Pan lata więc o takich rzeczach nawet nie wypada wspominać. Pozdrawiam i życzę dogodniejszych taryf.
gosc_c3566 2012-12-11 23:32   
gosc_c3566 - Profil gosc_c3566
Jeśli np świeżo pozyskany Norwegian lub inny przewoźnik dałby w LCJ takie same ceny do Skandynawii jak w WAW lub GDN czy KRK to SAS byłby też do tego zmuszony ...
gosc_59e6f 2012-12-11 21:12   
gosc_59e6f - Profil gosc_59e6f
Do gosc_4995a z 11:40 nie wiem kto pisze na na grupie lotniska, ale widać z tego, ze problem widzi więcej osób. Ja wczoraj chciałem kupić bilet z Łodzi do Duesseldorfu cena w SAS na 13.12.12 powrót 19.12 3570,67zł ta sama cena i trasa z WAW do DUS 828,58zł LOT-em jest to ponad 4 razy drożej. Nie wiem dla jakiego biznesu są to ceny, ale ja często jeżdżę do Niemiec w interesach i różnica w cenie 2742,09zł nie jest mi obojętna, nawet jakbym miał taksówką dojechać na Okęcie ( dojazd byłby godzinę dłuższy) to 2000zł zostaje w kieszeni. Podobna sytuacja jest przy wyjazdach do Monachium, czy ten kto nie chce dać się okradać jest "be". Napisałem okradać bo ten sam SAS z innych portów ma ceny o ponad 2000 zł niższe niż z Łodzi( SASem w tych samych datach z przesiadką w CPH do DUS 1405,04zł, czyli o 2165,63 zł taniej niż z Łodzi. Czy "jęczeniem" jest pokazywaniem o jakich różnicach cen mówimy, co to za biznes dla którego różnica ponad 2000 zł w cenach nie ma znaczenia. To co SAS pokazuje w Łodzi to patologia biznesu, woli wozić po 8 paxów na rejs zamiast obniżyć ceny do poziomu z sąsiednich lotnisk. Przywołałem tutaj tylko 2 lotniska DUS i MUC ale podobnie jest w innych przypadkach. A nazywanie CPH hubem to raczej przesada, nawet na popularnych trasach latają małe samoloty, gdzie w piątki trzeba w CPH klincować na wieczorne połączenie bo wcześniej jest full. Łódź ma szansę rozwinąć skrzydła tylko wtedy gdy ceny będą porównywalne z WAW i POZ, a normalny biznes też umie liczyć.
gosc_221bc 2012-12-11 15:54   
gosc_221bc - Profil gosc_221bc
dokladnie tak, to godziny lotow sa problemem ale moze zmienia jeszcze
gosc_4fa5f 2012-12-11 15:28   
gosc_4fa5f - Profil gosc_4fa5f
To dobrze że RYANAIR oraz SAS idą na rękę pasażerom w LCJ, ale korzystanie z hubu w CPH jest ograniczone głównie godziną przylotu z Łodzi ...
gosc_4995a 2012-12-11 11:40   
gosc_4995a - Profil gosc_4995a
sas stawia na klienta biznesowego i nie narzeka, polaczenie sie rozkreca, biznes lata a bilety wcale nie maja cen z kosmosu. Czemu ma sluzyc to ciagle jeczenie ze Sas jet "be"? Mam wrazenie ze pisze te wywody ta sama osoba co na grupie lotniska.
gosc_81573 2012-12-11 06:07   
gosc_81573 - Profil gosc_81573
EDI to dobra wiadomość biorąc pod uwagę 27% spadek ilości pasażerów w listopadzie. Od kilku lat Łódź drepcze w miejscu, co oznacza, że się cofa porównując z innymi portami. Nowy terminal - stare problemy. Jaskółką miał być SAS, ale ma ceny z kosmosu , a ofertę połączeń też mało konkurencyjną, bo kto wybierze SAS skoro z lotnisk oddalonych o 130-200km od Łodzi można polecieć do tego samego portu w Europie (regularną linią) 3x taniej niż z Łodzi!!! Aby rozwijać połączenia trzeba mieć konkurencyjną ofertę, a takiej nie ma SAS.
gosc_12f31 2012-12-10 19:31   
gosc_12f31 - Profil gosc_12f31
Wspaniała wiadomość że FR będzie wreszcie latał bezpośrednio z EDI do LCJ i na inne lotniska w PL. Niestety na Święta muszę skorzystać z innych linii ...
gosc_e7f0c 2012-12-10 15:29   
gosc_e7f0c - Profil gosc_e7f0c
Wiadomo coś o jakiś nowościach na lato? A przynajmniej są jakieś pogłoski?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy