×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podróży Memories Vacations


 10

/10

Memories VacationsMemories Vacations jest organizatorem luksusowych wakacji w egzotycznych krajach. Biuro oferuje podróże „szyte na miarę”, a więc każdy program dopasowany zostaje do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Klienta. W ofercie biura znajdują się pełne przygód wyprawy do krajów Azji Południowo-Wschodniej, niezapomniane safari w Kenii i Tanzanii oraz wypoczynek w domkach na wodzie i luksusowych hotelach w Polinezji Francuskiej, Fidżi oraz na Mauritiusie. Pracownicy biura osobiście odwiedzili oferowane kraje oraz starannie wyselekcjonowali hotele i lokalne atrakcje, dzięki czemu każdy program podróży jest doskonale zaplanowany i zorganizowany. Oferta Memories Vacations zbudowana jest w oparciu o loty rejsowe, ekskluzywne hotele oraz sprawdzonych lokalnych kontrahentów.

Opinie o biurze podróży Memories Vacations

Zalety: Wszystko
Wady: Brak
10

/10

23/03/2020 12:27,  
Zalety: W 100% profesjonalne Biuro Podróży. Memories Vacation bardzo indywidualnie podchodzi do swoich klientów. Cała współpraca to jeden wielki przykład, jak należy traktować swoich klientów. Przygotowania do stworzenia oferty firma rozpoczęła od wnikliwego poznania naszych preferencji i potrzeb. Pan Łukasz cierpliwie odpowiadał na liczne pytania i wątpliwości. Oferta i obsługa spełniła wszystkie nasze oczekiwania.
Wady: brak
10

/10

09/12/2018 19:58,  
 - Profil
Zalety: Zorganizowaliśmy z biurem podróży Memories nasz miesiąc miodowy. Było to prywatne safari w Tanzanii połączone z Zanzibarem. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej podróży poślubnej. Wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione i zrealizowane. Safari z przewodnikiem było największą przygodą naszego życia. Na Zanzibarze obsługa hotelowa miała do nas dodatkowe pytania związane z rezerwacją - biuro Memories natychmiast się tym zajęło tak żebyśmy my nie musieli się niczym przejmować. Przez dwa tygodnie realizowaliśmy marzenie i Memories nam to umożliwiło. Polecamy z całego serca, żadna opinia o tym biurze nie jest przesadzona.
Wady: Nie zaobserwowano.
10

/10

29/10/2018 09:43,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie