Biuro podróży Memories Vacations

Lotnisko  Biuro podróży Memories Vacations 10 Memories Vacations jest organizatorem luksusowych wakacji w egzotycznych krajach. Biuro oferuje podróże „szyte na miarę”, a więc każdy program dopasowany zostaje do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Klienta. W ofercie biura znajdują się pełne przygód wyprawy do krajów Azji Południowo-Wschodniej, niezapomniane safari w Kenii i Tanzanii oraz wypoczynek w domkach na wodzie i luksusowych hotelach w Polinezji Francuskiej, Fidżi oraz na Mauritiusie. Pracownicy biura osobiście odwiedzili oferowane kraje oraz starannie wyselekcjonowali hotele i lokalne atrakcje, dzięki czemu każdy program podróży jest doskonale zaplanowany i zorganizowany. Oferta Memories Vacations zbudowana jest w oparciu o loty rejsowe, ekskluzywne hotele oraz sprawdzonych lokalnych kontrahentów.

Opinie o biurze podróży

TADEUSZ2000 23/03/2020 12:27   
TADEUSZ2000 - Profil TADEUSZ2000
10 Zalety: Wszystko

Wady: Brak
magkar 09/12/2018 19:58   
magkar - Profil magkar
10 Zalety: W 100% profesjonalne Biuro Podróży. Memories Vacation bardzo indywidualnie podchodzi do swoich klientów. Cała współpraca to jeden wielki przykład, jak należy traktować swoich klientów. Przygotowania do stworzenia oferty firma rozpoczęła od wnikliwego poznania naszych preferencji i potrzeb. Pan Łukasz cierpliwie odpowiadał na liczne pytania i wątpliwości. Oferta i obsługa spełniła wszystkie nasze oczekiwania.

Wady: brak
29/10/2018 09:43   
 - Profil
10 Zalety: Zorganizowaliśmy z biurem podróży Memories nasz miesiąc miodowy. Było to prywatne safari w Tanzanii połączone z Zanzibarem. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej podróży poślubnej. Wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione i zrealizowane. Safari z przewodnikiem było największą przygodą naszego życia. Na Zanzibarze obsługa hotelowa miała do nas dodatkowe pytania związane z rezerwacją - biuro Memories natychmiast się tym zajęło tak żebyśmy my nie musieli się niczym przejmować. Przez dwa tygodnie realizowaliśmy marzenie i Memories nam to umożliwiło. Polecamy z całego serca, żadna opinia o tym biurze nie jest przesadzona.

Wady: Nie zaobserwowano.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama