×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Grecos Holiday


 6.1

/10

Grecos HolidayGrecos Holiday to touroperator specjalizującym się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek w basenie Morza Śródziemnego.

Opinie o biurze podróży Grecos Holiday

Zalety: Przeżyłem.
Wady: Hotel Belvedere na Skiatos miał być 4 gwiazdkowy. Rozumiem że, grecki właściciel hotelu załatwił sobie te gwiazdki w jakiś sposób. Ale zupełnie nie rozumiem dlaczego Grecos ma ten hotel w swojej ofercie jako 4 gwiazdkowy. Może w ogóle go nie widzieli? Fatalny standard wykonania hotelu i utrzymania go . Wyżywienie trochę lepsze , ale na pewno nie 4 gwiazdkowe. Pierwszy i ostatni mój pobyt z Grecosem. Nie polecam.
2

/10

5 dni, 6 godzin temu,  
Zalety: Dziadostwo nic po za tym
Wady: Steward nie maił reszty, oznajmił że nie ma i nic nie poradzi. Hotel na skiathios żenada 4 gwiazdki, to chyba sami sobie nadali max było 2 gwiazdki. bagaze przyleciały po tygodniu, przez tydzień żadnej informacji kiedy beda i czy znaleźli. do tego dwa razy zmieniali warunki umowy o wakacje, żenada nie polecam gorąco
1

/10

03/07/2019 11:15,  
Zalety: W lipcu 2018 roku miałam przyjemność wybrać się z Grecosem na Chalkidiki. Lot odbył się bez opóźnień na lotnisku zekała Pani, która dała nam podstawowe informacje w kopercie oraz skierowała do odpowiedniego autokaru. Hotel zgodny z opisem, a nawet zrobił na nas lepsze wrazenie, usytuowany na wzgórzu, więc z autokaru pod górę podwiózł nas właściciel hotelu swoim busem. Pani rezydent bardzo miła. Wycieczki, które proponowała nie byly koszmarnie drogie. Dużym plusem są dyżury rezydenta w hotelu inne biura podróży z którymi latałam tego nie oferowały. Powrót również odbył się bez opóźnień, a na lotnisku opiekowała się na nim Pani rezydent. Myślę, że jeszcze wybiorę się gdzieś z Grecosem :)
Wady: Długie czekanie na infolinii przy greckiej muzyce :)
9

/10

21/07/2018 23:41,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie