×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Rainbow Tours


 6.3

/10

Rainbow ToursRainbow Tours jest obecny na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 23 lat ma ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW.

Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Zalety: Nie widzę.
Wady: Uwaga na wycieczki fakultatywne sprzedawane na stronie r. pl. Oczywiście biuro nie informuje, że kupując wycieczkę fakultatywną tylko placi sie za nią, a faktyczny zapis na wycieczkę jest u rezydenta. Nawet w umowie nie ma takiego zapisu. Gdy ktoś nie wyrwie od rezydenta biletów na wycieczkę, nie pojedzie i nie zwrocone zostaną mu pieniądze. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale tak mnie się przydarzyło. Biuro nie chce zwrócić pieniędzy , nie mówiąc o jakimś zadoscuczynieniu za zmarnowany urlop. Po prostu zwykła kradzież, którą trzeba udowodnić w sądzie. Za moje miejsce na tej wycieczce biuro zapłaciło 0 PLN, czyli całą kwotę wzięło dla siebie. Zapomnijcie też o zadośćuczynieniu za skrócony pobyt o 12 dziennych godzin. Biuro z typowym dla siebie lekceważeniem klienta opowiada bzdury śmiejąc sie w oczy. A sniadanie w postaci pieczywa tostowego z masłem i dżemem uważa za standard w hotelu z opcję all inclusive.
1

/10

05/01/2019 22:03,  
Zalety: Rzetelne biuro, któremu ufam ja oraz cała moja rodzina od przeszło 9 lat. Nigdy nie zrobiło nam żadnego psikusa, a takowe nam się przydarzały, gdy zdarzyło nam się od Rainbow na chwilę odejść.
Wady: -
10

/10

27/12/2018 22:19,  
Zalety: w miarę dobrzy piloci
Wady: masakara - cena wyjazdów nie zawiera mnóstwa dodatkowych kosztów doliczanych "małą czcionką" co sprawia, że cena końcowa jest zawsze o 30-40% większa od cen katalogowych - "reklama" zabija, za każdym razem promocja -60% UOKiK powinien się tym w końcu zająć!!!
1

/10

23/12/2018 16:34,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie