×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Rainbow Tours


 6.4

/10

Rainbow ToursRainbow Tours jest obecny na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 23 lat ma ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW.

Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Zalety: Żadnych
Wady: Kompletny brak profesjonalizmu. Brak szacunku i olewanie klienta. Na 3 dniową wycieczkę do Izreala biuro tak zorganizowało podróż, że lecielismy 24 godziny !!!. Od pojawienia się na lotnisku w Balicach o 3.30 brak przedstawiciela firmy. Brak kontaktu ze strony biura po opóźnienia samolotu. Brak informacji o zmianie lotów, sami musieliśmy kontaktować się z biurem. Po przyjechaniu do holetu o godzinie 5 rano otrzymaliśmy informacje że o 6.40 zaczyna się zwiedzanie i przewodnika nie interesuje że nie śpimy od 2 nocy i że nie jest w stanie zmodyfikować programu wycieczki. Totalna katastrofa. Stanowczo odradzam korzystanie z usług tego biura.
1

/10

3 dni, 2 godziny temu,  
Zalety: chciałam pochwalić rainbow za najlepszą objazdówkę w moim życiu, a mianowicie lenia classic. polecam zwłaszcza jeśli to pierwsza wycieczka w głębi afryki. dla mnie nie była, a szkoda. wycieczka eksponuje najpiękniejsze elementy kenijskiej przyrody, bardzo interesującą kulturę, a wypoczynek to bajka, z kenijskimi plażami nie mogą równać się żadne, ani karaibskie ani tajskie.
Wady: raczej nie posiada
10

/10

23/10/2018 17:04,  
Zalety: Z biurem Rainbow z przerwami romansuję od 5 lat. Generalnie opinię mam bardzo dobrą, ale w tym roku skorzystałam z usługi R, dzięki której mogę powiedzieć: wow! A mianowicie z figloklubów, a więc opcji animacji dla dzieci w hotelu, organizowanych przez animatorów biura. Zajęcia są kreatywne i ciekawe, a animatorzy prawdziwie zaangażowani swoją pracę. Usługa jest za darmo, nie trzeba się zapisywać, same udogodnienia.
Wady: -
10

/10

01/10/2018 23:14,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie