×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Rainbow Tours


 6.4

/10

Rainbow ToursRainbow Tours jest obecny na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jest jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 23 lat ma ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW.

Opinie o biurze podróży Rainbow Tours

Zalety: Z biurem Rainbow z przerwami romansuję od 5 lat. Generalnie opinię mam bardzo dobrą, ale w tym roku skorzystałam z usługi R, dzięki której mogę powiedzieć: wow! A mianowicie z figloklubów, a więc opcji animacji dla dzieci w hotelu, organizowanych przez animatorów biura. Zajęcia są kreatywne i ciekawe, a animatorzy prawdziwie zaangażowani swoją pracę. Usługa jest za darmo, nie trzeba się zapisywać, same udogodnienia.
Wady: -
10

/10

01/10/2018 23:14,  
Zalety: Byłam z tym biurem na kilku wyjazdach i generalnie było ok.
Wady: Mój ostatni wyjazd z tym biurem obfitował w bardzo nieprzyjemne sytuacje (dotyczy hotelu w którym byłam zakwaterowana), czemu chciałam dać wyraz pisząc opinię na tronie touroperatora. I co ? RAINBOW nie opublikował opinii, bo była nieprzychylna :( Więcej się z nimi nigdzie nie wybiorę, bo straciłam zaufanie. Biuro, które cenzuruje opinie o obiektach/trasach/prowadzących musi mieć wiele do ukrycia.
2

/10

20/09/2018 15:03,  
Zalety: W tym roku zdecydowałem z rodziną wybrać się na Rodos, znaleźliśmy ofertę, pojechaliśmy do biura, obsłużyła nas nie zwykle miła osoba! (bez sarkazmu) Doradziła nam wszystko co mogła. Rezerwacja szybka i bez problemowa. Hotel Amathus Beach Rhodes, taki jak na zdjęciach. Może trochę inny no, ale było nieźle. Wykupiliśmy pokój Sea View, nie mieliśmy opcji by dostać 3 razy większy od pokoju bungalow, ale po dotarciu na miejsce otrzymaliśmy bungalow na 12 piętrze. Bardzo miło ze strony biura, że rezerwują w tym hotelu tylko bungalowy ;) Widok na może przez drzewa, ale jak przeszło się parę kroków, widać było pięknie oświetloną główną drogę do miasta Rodos z lotniska. Kontakt z rezydentem bez problemowy, dzwonisz nie odbierze, 2 minuty później telefon od rezydenta i przeprosiny z powodu nie odebrania :) Profesjonalna obsługa w biurze, miła załoga na miejscu, autokar na lotnisko z hotelu miał być 5:40 był 5:40. Myślę, że kiedyś jeszcze wybierzemy biuro Rainbow :3
Wady: Nie znalazłem żadnych :D
10

/10

15/09/2018 21:37,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie