Biuro podróży Itaka

Lotnisko  Biuro podróży Itaka 6.4 Biuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży

usuniety 03/04/2020 18:57   
usuniety - Profil usuniety
1 Zalety: UWAGA NA WYJAZDY Z ITAKA! Po wybraniu swoich wymarzonych wakacji, opcji które pasują Ci pod każdym względem, może okazać się po przylocie, że dostajesz miejsce w przeciwnym końcu wyspy w zupełnie innych warunkach, skrajnie odmiennych opcjach niż zapłaciłeś i wymarzyłeś! i jeszcze powinieneś się cieszyć! Itaka mając 2 miesiące od rezerwacji nie informuje o zmianie, bo po co? jeszcze zrezygnują, a tak nie ma już odwrotu, chyba że zainwestujesz własną kasę i znajdziesz wolne miejsce w samolocie na powrót do kraju, a potem będziesz się sądzić latami!

Wady: UWAGA NA WYJAZDY Z ITAKA! Po wybraniu swoich wymarzonych wakacji, opcji które pasują Ci pod każdym względem, może okazać się po przylocie, że dostajesz miejsce w przeciwnym końcu wyspy w zupełnie innych warunkach, skrajnie odmiennych opcjach niż zapłaciłeś i wymarzyłeś! i jeszcze powinieneś się cieszyć! Itaka mając 2 miesiące od rezerwacji nie informuje o zmianie, bo po co? jeszcze zrezygnują, a tak nie ma już odwrotu, chyba że zainwestujesz własną kasę i znajdziesz wolne miejsce w samolocie na powrót do kraju, a potem będziesz się sądzić latami!
KamilaS 01/04/2020 21:07   
KamilaS - Profil KamilaS
10 Zalety: Te negatywne opinie mnie bardzo zastanawiają, bo mnie nic niezadowalającego ze strony biura nie spotkało. Byłam na dwóch wycieczkach i obie bardzo miło wspominam. Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak po prostu polecić to biuro podróży innym.

Wady: brak
KaKu 16/03/2020 19:21   
KaKu - Profil KaKu
10 Zalety: Bardzo dobre biuro podróży. Organizacja na wysokim poziomie, mili i kompetentni pracownicy. Wysokie standardy bezpieczeństwa podróżujących. Polecam

Wady: Nie dopatrzyłam się
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama