×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podróży Itaka


 6.4

/10

ItakaBiuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży Itaka

Zalety: Dobrze wciskają wycieczki.
Wady: Mamy wpłaconą zaliczkę na wycieczkę do Chin. Chcemy polecieć w innym kierunku, ze względu na koronawirusa. Nie możemy zmienić kierunku tylko zrezygnować z uczestnictwa koszt 600zł. od osoby(5osób). Na siłę chcą nas wysłać na pewną zarazę. Maskra jakaś ostatni raz z tym biurem. Byliśmy stałymi klientami już nie będziemy. Żal że tak podchodzą do klienta. Liczy się tylko kasa.
1

/10

2 dni, 5 godzin temu,  
Zalety: żadne
Wady: Rodzinny, 2 tygodniowy wyjazd na Kubę w okresie świąteczno-noworocznym. Samoloty opóźnione, na Kubę 24 h, powrotny 6 h. Itaka nie uznaje żadnych reklamacji za stracony dzień pobytu, decyzja odmowna... Według Itaka płacisz za 15 dni wakacji/urlopu i nie ważne, ile dni spędzisz na lotnisku, a ile w hotelu... NIGDY WIĘCEj z ITAKA, PRZESTRZEGAM!!!
1

/10

07/02/2020 18:25,  
Zalety: Sposób organizacji wycieczki przez biuro ITAKA jest na wysokim poziomie. O wszystko zadbali, byśmy byli zadowoleni. Wycieczka do Portugalii była fantastyczna.
Wady: brak
10

/10

05/02/2020 22:31,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie