×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Itaka


 6.2

/10

ItakaBiuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży Itaka

Zalety: Super biuro podróży, które ma w zanadrzu bardzo ciekawie i atrakcyjne oferty. Urlop w Hiszpanii bardzo udany! :)
Wady: Brak!!
10

/10

1 dzień, 11 godzin temu,  
Zalety: Brak - przykro to stwierdzić, ale wszystkie poprzednie pozytywne opinie zostały wystawione przez podstawione osoby - pewnie z itaki - zbliża się sezon więc trzeba się zareklamować - szkoda, że Admin tego nie kontroluje
Wady: Byłem raz i był to najgorszy wyjazd na świecie z najgorszym biurem dotychczas
1

/10

2 dni, 12 godzin temu,  
Zalety: Super wakacje za każdym razem. Nie ważne jaki kierunek, czy to Tunezja, czy Hiszpania, czy Bułgaria - zawsze urlop jest tak samo udany bo Itaka zapewnia super nocleg i standardy, oraz bardzo wygodny przelot samolotem. Polecam!
Wady: Brak
10

/10

4 dni, 11 godzin temu,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie