×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Itaka


 6.1

/10

ItakaBiuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r. i posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Na przestrzeni 2000 i 2003 roku, Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe. Kooperuje z dużą liczbą biur podróży, hoteli na świecie, a także z wieloma liniami lotniczymi. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Opinie o biurze podróży Itaka

Zalety: wszystko zgodne z katalogiem, transfert z/na lotnisko bez zastrzeżeń, z pomocy rezydentki nie korzystaliśmy bo ona nie służy do podcierania d...;)
Wady: brak
10

/10

26/07/2018 19:03,  
Zalety: Mam same pozytywne wspomnienia związane z tym biurem podróży. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, zawsze służyli pomocą jak miałam jakieś pytania czy wątpliwości :) Wycieczki na których był w przeciągu kilku lat były bardzo udane
Wady: nie ma
10

/10

18/07/2018 12:29,  
Zalety: Według mnie biuro spełnia kryteria organizacyjne i to bardzo dobrze, podróżuje z nimi już 3 raz i nigdy nie miałem złej sytuacji, albo jakiś nagłych zmian. Z samym biurem jest dobry kontakt i organizacja też jest na wysokim poziomie ;)
Wady: Nie zauważam
10

/10

16/07/2018 13:06,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie