Kup bilety na lot Mediolan Malpensa - Stambuł


Lot bezpośredni
od 2010-04-01
1 742 km
Odwróć rotację

Kup bilet

Pasażerowie:

Kupuj bilety w Pasazer.com

Kupując bilet za pośrednictwem portalu Pasazer.com otrzymujesz:
 • dostęp do najlepszych ofert na rynku,
 • specjalne okazje i promocje,
 • system przeszukujący loty wszystkich linii,
 • bezpłatną infolinię,
 • dostęp do wykwalifikowanych kasjerów,
 • indywidualne przygotowywanie zamówienia
 • Zarezerwuj bilet lotniczy z Pasazer.com!

  Okazje na trasie Mediolan Malpensa - Stambuł

  Zarezerwuj hotel w Stambuł

  Wypożycz auto na lotnisku Stambuł

  Twoja podróż

  Loty na trasie z Mediolan Malpensa do Stambuł (SAW) w Turcja obsługują linie lotnicze Luke Air. Lot wykonywany jest bezpośrednio, bez międzylądowania. Czas przelotu wynosi około 2 godzin 10 minut, odległość pomiędzy miastami wynosi 1 742 km.

  Stolicą kraju do którego się wybierasz jest Ankara, a obowiązującym językiem państwowym jest turecki. Turcja zajmuje obszar 783 562 km², a jej populacja liczy 72 561 312 osób. Oficjalną walutą kraju jest lira.
  sophio 19/07/2021 10:11   
  sophio - Profil sophio
  10 Zalety: To był mój pierwszy lot linią Luke Air (ex Blue Panorama). Trasa Warszawa-Zanzibar, 8 godzin lotu, delikatne opóźnienie z Warszawy. W trakcie lotu rozrywka pokładowa (filmy, muzyka, gry) po połączeniu z WiFi. Dwa posiłki oraz napoje (kawa, herbata, woda, coke, alkohol- wino) w trakcie lotu.

  Wady: Brak
  gabi6666 30/12/2019 15:11   
  gabi6666 - Profil gabi6666
  8 Zalety: Oceniam na podstawie lotu na trasie KTW_FUE_KTW AMQ0184/5 9/16.12.2019. Oba loty bardzo punktualne a nawet lądowanie przed czasem, kilka razy byłam już na Fuercie ale tak szybko (4 i pół h) jak teraz w obie strony nigdy sie nie udało. Siedziałam w obie strony w rzędzie awaryjnym 17tym, także miejsca miałam sporo. Plus że te miejsca są bez dopłaty jak w niektórych innych czarterach :-) Samoloty 9H-GFP i 9H-GAW około 20letnie. cabin crew ok poza małym śmiesznym wątkiem opisanym poniżej.

  Wady: Tak wiem samoloty są dobrze utrzymane , mają wszystkie niezbędne przeglądy etc. ale widać po ich wnętrzu już trochę te lata, fajnie jakby z czasem flota była odmłodzona- ale to tylko taki mały minus. Na rejsie powrotnym 16.12.2019 z FUE do KTW pan steward z tylnej części pokładu jadąc wózkiem z barkiem na wysokości mojego rzędu skomentował głośno na kilka najbliższych rzędów że cóż za głupoty tu piszą- wskazując na moją książkę napisaną przez... doświadczonego pilota Patricka Smitha(na pewno jej nie czytał ale to tym bardziej nie na miejscu takie komentarze- chyba chciał być śmieszny a wyszło żałośnie-nikt się nie śmiał, a właśnie książka obala różne głupie mity nt. latania a nie je propaguje- wstyd, polecam panu lekturę jakby co :-D ) poza tym brak wad.
  Kup bilet Więcej
  Rezerwuj loty
  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Wypożycz samochód
  Rezerwuj hotel
  Wizy
  Okazje z lotniska
  Okazje pasażera
  Reklama