Kup bilety na lot Nowy Jork - Londyn Gatwick


Lot bezpośredni
od 2021-09-29
5 568 km
Odwróć rotację

Kup bilet

Pasażerowie:

Kupuj bilety w Pasazer.com

Kupując bilet za pośrednictwem portalu Pasazer.com otrzymujesz:
 • dostęp do najlepszych ofert na rynku,
 • specjalne okazje i promocje,
 • system przeszukujący loty wszystkich linii,
 • bezpłatną infolinię,
 • dostęp do wykwalifikowanych kasjerów,
 • indywidualne przygotowywanie zamówienia
 • Zarezerwuj bilet lotniczy z Pasazer.com!

  Okazje na trasie Nowy Jork - Londyn Gatwick

  Zarezerwuj hotel w Londyn Gatwick

  Wypożycz auto na lotnisku Londyn Gatwick

  Twoja podróż

  Loty na trasie z Nowy Jork do Londyn Gatwick (LGW) w Wielka Brytania obsługują linie lotnicze JetBlue Airways. Lot wykonywany jest bezpośrednio, bez międzylądowania. Czas przelotu wynosi około 7 godzin 0 minut, odległość pomiędzy miastami wynosi 5 568 km.

  Stolicą kraju do którego się wybierasz jest Londyn, a obowiązującym językiem państwowym jest angielski. Wielka Brytania zajmuje obszar 243 610 km², a jej populacja liczy 62 041 708 osób. Oficjalną walutą kraju jest funt szterling.

  Kilka słów o Londyn

  Londyn podzielony jest na dwie części. City of Westminster jest pod formalnym zarządem Królowej Anglii - oprócz jej siedziby w pałacu Buckingham mieści się tu większość centralnych instytucji, m.in. gmach parlamentu na Parliament Square z wieżą Big Ben oraz siedziba premiera na Downing Street 10. Są tu też dwa najsłynniejsze parki - Hyde Park i Księcia Edwarda. Z kolei City of London w XVIII i XIX w. było największym światowym centrum międzynarodowego handlu, a dziś jest największym centrum finansów i handlu w Europie (i jednym z trzech największych na świecie). Wieczorami przyjemnie...
  matbit 27/01/2015 20:07   
  matbit - Profil matbit
  10 Zalety: Najlepsze tanie linie lotnicze jakimi leciałem, ogromna ilość miejsca na nogi, dodatkowo w monitorze zamontowanym w każdym fotelu dostęp do ponad 40 kanałów tv, przekąski za free oraz napoje do tego bardzo sympatyczny personel pokładowy, przystępne ceny biletów.

  Wady: brak
  pasazerka 04/09/2014 21:37   
  pasazerka - Profil pasazerka
  10 Zalety: bardzo dobre ceny biletów, bardzo miły i serdeczny personel pokładowy, szybki boarding, lot o czasie, bardzo wygodne siedzenia i jak na USA bardzo korzystne warunki przelotu. Bardzo dobra przekąska.

  Wady: 0
  Waldemar 26/06/2014 14:02   
  Waldemar - Profil Waldemar
  10 Zalety: W maju 2014 cztery loty wewnętrzne w USA na trasie Nowy Jork - Waszyngton - Boston - Buffalo - Nowy Jork za 230 dolarów. Wszystkie loty punktualne, samoloty czyste, system tv na żywo na pokładzie samolotu, drobna przekąska (ciasteczka lub niebieskie chipsy), bardzo miła obsługa .... i zaleta godna najwyższej uwagi - bagaż rejestrowany w - i tak bardzo przystępnej - cenie biletu

  Wady: absolutny brak
  wroord 10/02/2014 15:36   
  wroord - Profil wroord
  8 Zalety: Przede wszystkim duzo miejsca na nogi - odstepy miedzy fotelami 34 cale ( w innych liniach 32/31). Darmowe napoje i przekaski oraz mozliwosc zakupu zestawow. TV-satelitarna na pokladzie.

  Wady: Stosunkowo mala siatka polaczen poza JFK.
  Mark 05/01/2014 20:13   
  Mark - Profil Mark
  10 Zalety: Wszystko punktualnie, bezpłatny bagaż główny, na pokładzie indywidualny system rozrywki na pokładzie Embraera - co nie zdarza się często. Bezpłatne snaki i napoje. Bardzo fajny personel pokładowy. Polecam!

  Wady: brak
  Kup bilet Więcej
  Rezerwuj loty
  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Wypożycz samochód
  Rezerwuj hotel
  Wizy
  Okazje z lotniska
  Okazje pasażera
  Reklama