Kup bilety na lot Frankfurt - Santiago


Lot bezpośredni
od 2020-06-30
12 100 km
Odwróć rotację

Kup bilet

Pasażerowie:

Kupuj bilety w Pasazer.com

Kupując bilet za pośrednictwem portalu Pasazer.com otrzymujesz:
 • dostęp do najlepszych ofert na rynku,
 • specjalne okazje i promocje,
 • system przeszukujący loty wszystkich linii,
 • bezpłatną infolinię,
 • dostęp do wykwalifikowanych kasjerów,
 • indywidualne przygotowywanie zamówienia
 • Zarezerwuj bilet lotniczy z Pasazer.com!

  Okazje na trasie Frankfurt - Santiago

  Zarezerwuj hotel w Santiago

  Wypożycz auto na lotnisku Santiago

  Twoja podróż

  Loty na trasie z Frankfurt do Santiago (SCL) w Chile obsługują linie lotnicze LAN Airlines / LAN Chile. Lot wykonywany jest bezpośrednio, bez międzylądowania. Czas przelotu wynosi około 15 godzin 0 minut, odległość pomiędzy miastami wynosi 12 100 km.

  Stolicą kraju do którego się wybierasz jest Santiago, a obowiązującym językiem państwowym jest hiszpański. Chile zajmuje obszar 756 950 km², a jej populacja liczy 17 063 000 osób. Oficjalną walutą kraju jest peso chilijskie.

  Opinie o LAN Airlines / LAN Chile

  mankut1980 31/01/2017 17:21   
  mankut1980 - Profil mankut1980
  8 Zalety: Miła obsługa. Przekąski, napoje, czysto. Samoloty stosunkowo młode wiekiem. Latalem LAN Peru. Stego co mi opowiadali LAN ma to do siebie, co kraj to inna jakość. Peru super. W Argentynie może być inaczej.

  Wady: Ceny. Nie istnieje coś takiego jak zmienność cen względem czasu rezerwacji. Ceny stałe dość wysokie. Z językiem Angielskim średnio na obsłudze lotniska . Ale to było nawet zabawne. Nadrabiali uśmiechem.
  ortler 30/01/2014 18:02   
  ortler - Profil ortler
  8 Zalety: Całkiem przyzwoita linia południowoamerykańska nie różniąca się zbytnio od flagowych linii europejskich. Przelot tam i z powrotem punktualny. W samolocie czysto i sympatycznie. Z załogą można porozumieć się po angielsku, co nie zawsze spotyka się na południowoamerykańskich liniach. Opinia na podstawie przelotu EZE - SCL return, econmy.

  Wady: Poczęstunek na linii średniodystansowej EZE - SCL składał się głownie z dużej kanapki. Pieczywo w kanapce ciężkie i gliniaste, jak zresztą pieczywo w całym Chile.
  ortler 06/11/2013 14:06   
  ortler - Profil ortler
  8 Zalety: Flight EZE - SCL & return, economy. Jedna z najlepszych południowoamerykańskich linii lotniczych. Wyloty z Buenos Aires oraz z Santiago punktualne. Samolot może już nie najnowszy, ale odświeżony i czysty. Siedzenia wygodne, odstępy miedzy rzędami siedzeń wystarczające. Obsługa profesjonalna, choć niezbyt zaangażowana i trochę "kostyczna". Nie ma problemu z porozumieniem się po angielsku z personelem, co zdarza się na wielu południowoamerykańskich liniach. W czasie lotu wspaniałe widoki na Andy, m.in. na Aconcague i Mercedario. Do posiłku podają dobre chilijskie wino w dowolnych ilościach, a także napoje alternatywne. Generalnie polecam.

  Wady: Posiłek to kanapka z wkładką, choć to wystarcza jak na dwu i pół godzinny lot. Jakość pieczywa w kanapce kiepska, ale wiadomo, że w Chile pieczywo jest fatalne, niesmaczne, a poza tym przeważnie twarde i gliniaste.
  ortler 17/12/2012 13:22   
  ortler - Profil ortler
  8 Zalety: Całkiem przyzwoita linia nie różniąca się od tradycyjnych linii europejskich

  Wady: Nie zauważono
  Filip Maciągowski 21/06/2012 11:08   
  Filip Maciągowski - Profil Filip Maciągowski
  9 Zalety: Nowe samoloty, wygodne skórzane siedzenia, przywoity catering - na trasach krajowych sympatyczny sodki zestaw, na dłuższych trasach sztućce i szklanki! Dobre ceny jak na Ameryke PD. Miła pomocna obsługa na lotnisku:) Polecam!

  Wady: Część obsługi naziemnej nie mówi po ang. więc musiałem produkowąc się po hiszpańsku:) Błędy na stornie interntowej, kóre spowodowały problem z rezerwacją.
  Kup bilet Więcej
  Rezerwuj loty
  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Wypożycz samochód
  Rezerwuj hotel
  Wizy
  Okazje z lotniska
  Okazje pasażera
  Reklama