Kup bilety na lot Bangkok - Wiedeń


Lot bezpośredni
od 2017-11-16
8 451 km
Odwróć rotację

Kup bilet

Pasażerowie:

Kupuj bilety w Pasazer.com

Kupując bilet za pośrednictwem portalu Pasazer.com otrzymujesz:
 • dostęp do najlepszych ofert na rynku,
 • specjalne okazje i promocje,
 • system przeszukujący loty wszystkich linii,
 • bezpłatną infolinię,
 • dostęp do wykwalifikowanych kasjerów,
 • indywidualne przygotowywanie zamówienia
 • Zarezerwuj bilet lotniczy z Pasazer.com!

  Okazje na trasie Bangkok - Wiedeń

  Zarezerwuj hotel w Wiedeń

  Wypożycz auto na lotnisku Wiedeń

  Twoja podróż

  Loty na trasie z Bangkok do Wiedeń (VIE) w Austria obsługują linie lotnicze Thai Airways International. Lot wykonywany jest bezpośrednio, bez międzylądowania. Czas przelotu wynosi około 10 godzin 30 minut, odległość pomiędzy miastami wynosi 8 451 km.

  Do Wiedeń dolecisz także na pokładach samolotów linii Air Berlin.

  Stolicą kraju do którego się wybierasz jest Wiedeń, a obowiązującym językiem państwowym jest niemiecki. Austria zajmuje obszar 83 872 km², a jej populacja liczy 8 356 707 osób. Oficjalną walutą kraju jest Euro.

  Kilka słów o Wiedeń

  Stolica Austrii leży w północno-wschodniej części kraju, gdzie Dunaj przepływa przez jego północne przedmieścia. Ringstrasse tworzy granice tzw. Wewnętrznego Miasta lub Innenstadt, z jego piękną architekturą, sklepami i hotelami. Atmosfera elegancji i styl końca wieku " fin du siecle", oddziaływują właśnie z tego miejsca, które powinniśmy zwiedzać pieszo. Budynki Art. Nouveau, takie jak Majolikahaus, wyznaczają bieg ulic do innych dzielnic, podobnie jak Wiedeń wyznaczył ten później kontrowersyjny styl. Austriacka Biblioteka Narodowa na placu Józefa jest niezwykłym przykładem...

  Opinie o Thai Airways International

  MAJKEL 19/03/2018 15:25   
  MAJKEL - Profil MAJKEL
  8 Zalety: Bardzo fajna linia lotnicza z duża flotą. Lot z LHR do BKK a380 czysty samolot, miła obsługa. 2x loty krajowe jeden- a330 miły personel, kattering na pokładzie (1h20 lotu) i jeden 747 dość wysłużony samolot lot ok 1h20. Miła obsługa i ładna kolorystyka samolotów w srodku. napoje alko i inne bez ograniczeń i dobrych marek. Personel na 3 z 4 lotów na 5+. Zero opóźnień.

  Wady: brak udogodnień typu zatyczki do uszu, opaski na oczy itp. w EC. na lotach 12-14godzinnych tylko koc i poduszka. troche słabo. Jedzenie mało ciekawe.
  andrzejk85 17/03/2015 13:34   
  andrzejk85 - Profil andrzejk85
  10 Zalety: Trasa Khon Kaen - Bangkok, 1h lot. Samolot Airbus A330-300. Bardzo czysta i piękna kabina. Luksusowe wnętrze. Dbałość i pasażera na każdym kroku. Cena tez była bardzo dobra. Zdecydowanie polecam.

  Wady: Brak
  miroso 24/09/2014 10:13   
  miroso - Profil miroso
  10 Zalety: Krajowy lot BKK-CNX. Punktualnie, bezproblemowa odprawa. Na pokładzie przyjemny serwis (trasa na nieco ponad godzinny lot). Airbus A330 - czysty, choć nieco już wysłużone wnętrze. Miły CC.

  Wady: Brak
  Kup bilet Więcej
  Rezerwuj loty
  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Wypożycz samochód
  Rezerwuj hotel
  Wizy
  Okazje z lotniska
  Okazje pasażera
  Reklama