Baza Ryanaira w Modlinie otwarta

Baza Ryanaira w Modlinie otwarta W kolejnych latach planowane jest zwiększenie liczby maszyn nawet do pięciu. Uruchomienie bazy wiąże się z wydłużeniem czasu operacyjnego lotniska, oraz czasu pracy terminala. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji więcej połączeń (ponieważ samoloty będą wcześniej startować i później wracać na lotnisko), co dla portu oznacza większą liczbę startów i lądowań...
23/10/2014 14:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
haile_cracovia 2014-10-24 17:01   
haile_cracovia - Profil haile_cracovia
KRK leży w obniżeniu terenu, nie najlepiej przewietrzanym, i dlatego wczesnym rankiem jesienią i zimą lubi tam się zbierać mgła. A o tej porze z KRK odlatuje sporo więcej samolotów niż z WMI. I dlatego takie a nie inne statystyki odwołań.
ps. Mniej szalikowstwa i czepiania się słówek, a więcej rozmowy na temat. Peace.
afrykaner 2014-10-24 16:38   
afrykaner - Profil afrykaner
Marlena, to może wyjaśnij o czym piszesz, bo my maluczcy nie rozumiemy. Najpierw cały czas bębnisz o ryzyku przesiadek z WMI, po czym gdy Ci ktoś mówi, że to ryzyko jest MINIMALNE, to zarzucasz mu czepianie się. A czy czepianiem nie jest wklejanie wywiadu prezesa WMI z dopiskiem "głupota"? A niby co głupiego w nim jest? Przypomnij sobie to wszystko, co wygadywały władze LUZ o nowych przewoźnikach. Tam to dopiero były cuda wianki. Jakoś wtedy głupoty nie widziałaś, podkopywania pozycji negocjacyjnej lotniska także. Podwójne standardy? W porównaniu z nimi prezes WMI jest bardzo ostrożny w deklaracjach.
usuniety 2014-10-24 16:05   
usuniety - Profil usuniety
@afrykaner ja o jednym, ty dalej o tym. Ale jak już chcesz się tak czepiać tych statystyk, to może sprawdź ile operacji dziennie się odbywa w KRK, w jakich godzinach i może dojdziesz dlaczego porównywanie tego do WMI nie ma sensu. Już nie mówiąc o chwaleniu się, że w KRK, czy GDN przekierowują, a u nas nie. "WMI na czysto", ale nie dodałeś "wydaje mi się, że..", bo nie masz racji.
afrykaner 2014-10-24 15:36   
afrykaner - Profil afrykaner
Marlena, ale do czego mamy się odnosić, jeśli nie do statystyk? Liczby nie kłamią, WMI miało mniej przekierowań w zeszłym sezonie niż wiele lotnisk w Polsce. Zobacz ile w bieżącym sezonie było już przekierowań chociażby w Krakowie. Na Okęciu były także. WMI na czysto. To są fakty, a nie zaklęcia czy wymysły. A jeśli chodzi o wykorzystanie krajówek do przesiadek, to ryzyko na WMI jest minimalne i tak jak napisał mietek, dokładnie takie same, jak na innych lotniskach tego typu, gdzie są osobne bilety. A przewrażliwieni na tym punkcie, jak nie będą układać przesiadki na styk, tylko z odpowiednim zakresem czasowym, to nawet z Okęcia zdążą dojechać.
haile_cracovia 2014-10-24 15:10   
haile_cracovia - Profil haile_cracovia
Normalnie prawie tu jak na forum szalikowców ;P
usuniety 2014-10-24 14:49   
usuniety - Profil usuniety
@afrykaner z tymi statystykami nie ma co się rozpędzać, bo zobacz w jakich godzinach na tamtych lotniskach operowały samoloty, ale przecież tutaj nie o to chodziło. Cały czas chodzi o wykorzystanie krajówek GDN-WMI, WRO-WMI i innych do WMI jeżeli się pojawią do lotów dalej przez WMI. Na tamtych lotniskach, to raczej cięzko mówić o przesiadkach. Możemy co najwyżej rozmawiać o przesiadkach WAW vs WMI, czyli pewność, ale standardowa cena vs ryzyko, ale cena bardzo niska.
mietek 2014-10-24 14:43   
mietek - Profil mietek
Przesiadki na WMI są dokładnie tego samego typu co w Paryżu czy Brukseli na lotniska LC. Kto z nich korzysta zna ryzyko i to, że są to dwa osobne bilety. Więc nie ma co tak ostrzegać Marlena, bo Ci którzy korzystają zdają sobie z tego sprawę. Co do Infomodlin to bez wątpienia zapałem może dorównywać niektórym zwolennikom lotniska w Lublinie. Może czasami jest zapalczywy i zbyt agresywnie reaguje na hejty i docinki ale generalnie nie gada głupot więc jak dla mnie jest ok.
afrykaner 2014-10-24 14:13   
afrykaner - Profil afrykaner
Marlena, przestudiuj sobie dokładnie statystyki przekierowań z poprzedniego sezonu to zobaczysz, że WMI miał niższy procent niż Kraków, Poznań czy Gdańsk. Dlaczego więc ktoś ma się zastanawiać przed przesiadkami w WMI, a nie na tamtych lotniskach? Kasjanek, Kelo, jsg, nie interesują Was informacje o Modlinie, nie wchodźcie w tematy o nim. Proste. Jeśli ktokolwiek jest tu trollem, to właśnie Wy. Infomodlin może jest trochę zbyt zapalczywy, ale wniósł do tego forum mnóstwo cennych informacji. Pamiętam jak podobni Wam rok temu twierdzili, że za miesiąc Modlin zostanie zaorany, a jak Info wspominał o bazie, lotach krajowych itd był wyzywany od przygłupów.
Kelo 2014-10-24 13:55   
Kelo - Profil Kelo
kasjanek, jsg, gość_fe1c6 : 100% zgody
gość_c9d89 2014-10-24 13:28   
gość_c9d89 - Profil gość_c9d89
gość_fe1c6, jsg, kasjanek: Taki troll, że większość jego zapowiedzi się dotychczas sprawdziła. Ja bym więc radził cierpliwie zaczekać (choć też już bym chciał wiedzieć coś więcej o 2-gim przewoźniku).
gość_d9fd6 2014-10-24 13:19   
gość_d9fd6 - Profil gość_d9fd6
infomodlin o profesjonalizmie zarządu Wmi swiadczyly negocjacje z Wizzem. Zarzad na konferencji nie był tylko pewien daty powrotu Wizza a Wizz lata z Okecie :)
usuniety 2014-10-24 12:13   
usuniety - Profil usuniety
Dokladnie, modlinski troll wypisuje bzdury i nie warto tego w ogole czytac. Gdy sie cos nowego wydarzy, dowiemy sie o tym, i nikt nie musi zmyslac bajek i opowiadac ich rok przed mozliwym pojawieniem sie nowego przewoznika.Nikomu to do niczego nie potrzebne. Proponowalbym ignorowac i.m. bo ma tylko parcie na szklo
jsg 2014-10-24 11:49   
jsg - Profil jsg
Bo to troll internetowy z Modlina.
gość_09b23 2014-10-24 11:21   
gość_09b23 - Profil gość_09b23
Marlena - a co dziwnego i nieprofesjonalnego jest w tym, że Prezes potwierdza fakt rozmów z innymi przewoźnikami niż tem, który obecny jest w WMI? Przecież to jest oczywiste, że nowe lotnisko jakim jest WMI będzie się starało pozyskać przewoźników. I w FR doskonale o tym wiedzą - nawet jak Prezes tego nie powie w wywiadzie :)
gość_fe1c6 2014-10-24 10:42   
gość_fe1c6 - Profil gość_fe1c6
kurde, nie wiem jak innym forumowiczom, ale wszystkowiedzący - w jego mniemaniu- infomodlin działa na nerwy. sposób wypowiedzi, obrażanie innych to mało kulturalne. Pisanie bzdur dla samego pisania to lekka pomyłka, a ostatni samo zachwyt nad nadchodząca konferencją MOL to już żenada. Jak masz jakieś konkrety to pisz, ale po kiego grzyba pisać bzdury albo podkręcać atmosferę. Fajnie Modlin się rozwija, ale pianie peanów to jest dopiero prowincjonalizm. relax man!
usuniety 2014-10-24 10:35   
usuniety - Profil usuniety
A to już jest prawdziwa głupota prezesa:

"Czy to oznacza, że w Modlinie od nowego sezonu pojawi się nowy przewoźnik? Krążą plotki, że to EasyJet…

Nie będę zaprzeczał. Rzeczywiście rozmawialiśmy i rozmawiamy z EasyJetem, ale nie tylko z nim. Prawda jest taka, że cały czas się rozwijamy a wraz z tym rozwijają się nasze rozmowy z różnymi przewoźnikami. Na dzień dzisiejszy trudno mi powiedzieć, która linia i kiedy dokładnie mogłaby się u nas jeszcze pojawić. Na razie cieszymy się z dużej liczby pasażerów Ryanair i z tego, że przewoźnik otworzył u nas bazę. Chcemy sprostać temu zadaniu."
zobacz link
usuniety 2014-10-24 10:22   
usuniety - Profil usuniety
@infomodlin Oj nie będziemy się licytować kto więcej wie;). Mogę tylko zapewnić, że w temacie jednak jestem.

Na prawdę nie rozumiesz co ma Ryanair do nowej linii? Konkurencja, budowanie jakiejkolwiek pozycji negocjacyjnej lotniska...

Tutaj sobie na forum możesz opowiadać o nowym przewoźniku, ale to, że władze WMI to robią jest dalekie od profesjonalizmu nawet jak nie podają co to za przewoźnik (ten prowincjonalizm to pewnie przez pomyłkę napisales;)...
gość_96877 2014-10-24 09:47   
gość_96877 - Profil gość_96877
infomodlin: przeczytaj sobie to zdanie kilka razy, może zrozumiesz: "ie warto trąbić o wejściu innej linii do WMI. Czym więcej się o tym mówi, tym większe prawdopodobieństwo, ze nic z tego nie będzie. Ludzie z Ryanair nie śpią,"
gość_5783d 2014-10-24 09:45   
gość_5783d - Profil gość_5783d
infomodlin wyrocznio nasza bzdury wipisująca, odruchy wymiotne mam jak czytam twoje napinki o tym blaszanym kurniku, zawsze będziecie traktowani przez Ryana jak śmieci a bajki o nowym przewoźniku możesz sobie między bajki włożyć!
infomodlin 2014-10-24 09:38   
infomodlin - Profil infomodlin
marlenax88@ twoje wypowiedzi zawsze traktowałem jak merytoryczne i ciekawe ale tutaj poleciałaś po bandzie :-) :-):-)
zapraszamy do WMI...........
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama