Drugi pilot chciał rozmawiać z Bogiem

Drugi pilot wywołał zamieszanie na pokładzie samolotu linii Air Canada. Chciał rozmawiać z Bogiem. Niezwykła przyczyna ośmiogodzinnego opóźnienia samolotu lecącego z Toronto do Londynu. Tym razem to nie pasażer, ale drugi pilot wywołał zamieszanie na pokładzie. Podczas lotu nad Atlantykiem mężczyzna zaczął głośno krzyczeć, że chce rozmawiać z Bogiem. Ponieważ nie można było z nim nawiązać kontaktu i zachowywał się niespokojnie został obezwładniony przez załogę, wyniesiony z kabiny pilotów i przywiązany do fotela wśród pasażerów w klasie ekonomicznej. Samolot wylądował na lotnisku Shannon na zachodnim brzegu Irlandii, skąd chorego zabrała do szpitala karetka pogotowia. Lot wznowiono już z nową załogą. W środowisku pilotów incydent ten skomentowano mówiąc, że coraz więcej z nich skarży się na przemęczenie. Można więc spodziewać się, ż podobne przypadki będą się powtarzać. (Mariusz Kukliński, RadioZet)
30/01/2008 23:05  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Cezary 2008-01-31 18:52   
Cezary - Profil Cezary
paolo-79: a może to nie impuls od Boga tylko kosmiczne promieniowanie, na które kiedyś jak czytałem skarża sie stewardessy i piloci że są długotrwale zawodowo narażeni...
Cezary 2008-01-31 18:48   
Cezary - Profil Cezary
Widocznie nie miałem okazji zauważyć tego programu. Dotyczy lotu z egipskiego kurortu czy z Cypru ?
qshshyeck 2008-01-31 18:44   
qshshyeck - Profil qshshyeck
Cezary: jest już dawno wyjaśniona. Proram wyjaśniający pojawia się od czasu do czasu na national GEographic
Cezary 2008-01-31 18:40   
Cezary - Profil Cezary
Jak lecę samolotem wolałbym żeby piloci byli zrównoważeni psychicznie i nie doznawali objawień, impulsów od Boga itp.
Nie tak dawno w locie charterowym chyba z Egiptu do Francji pilot postanowił popełnić samobójstwo. Przy okazji zginęli turyści. Do dziś jest chyba także nie wyjaśniona sprawa feralnego lotu z Cypru do Aten. Samolotu, który leciał na autopilocie i wszyscy w czasie lotu zamarzli.
paolo-79 2008-01-31 18:28   
paolo-79 - Profil paolo-79
mial blisko do Boga...moze dostal impuls;)
Cezary 2008-01-30 23:15   
Cezary - Profil Cezary
Cały czas się dziwię że takiego incydentu nie było do tej pory na liniach krajowych. Piloci LOTu i EURO-LOTu najwyrazniej są niezniszczalni.....
maxx 2008-01-30 23:05   
maxx - Profil maxx
Drugi pilot wywołał zamieszanie na pokładzie samolotu linii Air Canada. Chciał rozmawiać z Bogiem.

Niezwykła przyczyna ośmiogodzinnego opóźnienia samolotu lecącego z Toronto do Londynu.
Tym razem to nie pasażer, ale drugi pilot wywołał zamieszanie na pokładzie. Podczas lotu nad Atlantykiem mężczyzna zaczął głośno krzyczeć, że chce rozmawiać z Bogiem.

Ponieważ nie można było z nim nawiązać kontaktu i zachowywał się niespokojnie został obezwładniony przez załogę, wyniesiony z kabiny pilotów i przywiązany do fotela wśród pasażerów w klasie ekonomicznej.

Samolot wylądował na lotnisku Shannon na zachodnim brzegu Irlandii, skąd chorego zabrała do szpitala karetka pogotowia. Lot wznowiono już z nową załogą.

W środowisku pilotów incydent ten skomentowano mówiąc, że coraz więcej z nich skarży się na przemęczenie. Można więc spodziewać się, ż podobne przypadki będą się powtarzać.
(Mariusz Kukliński, RadioZet)
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama