Wypadek na Heathrow

Lecący z Pekinu Boeing linii British Airways nie zdołał wylądować na pasie lotniska Heathrow. Stojącą na skraju pasa maszynę otoczyły wozy strażackie. Na miejsce wysłano sześć karetek pogotowia. Jednak tylko trzy osoby odniosły lekkie obrażenia. Pasażerowie musieli opuścili maszynę awaryjnymi zjeżdżalniami. REKLAMA Czytaj dalej Brytyjska policja poinformowała, że nic nie wskazuje na to, by incydent miał coś wspólnego z aktem terrorystycznym. Prawdopodobną przyczyną wypadku był błąd pilota. W trakcie manewru poważnie uszkodzone zostało jedno ze skrzydeł. Cały ruch na lotnisku został wstrzymany i samolot premiera Gordona Browna, który miał lecieć z wizytą do Chin i Indii, nie może wystartować. Koła samolotu nagle opadły, drzwi były otwarte - wspomina naoczny świadek.
17/01/2008 15:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bavok 2008-01-17 16:01   
bavok - Profil bavok
No to niezłe będą opóźnienia przy jednym czynnym pasie :|
aynis 2008-01-17 15:30   
aynis - Profil aynis
Lecący z Pekinu Boeing linii British Airways nie zdołał wylądować na pasie lotniska Heathrow. Stojącą na skraju pasa maszynę otoczyły wozy strażackie.


Na miejsce wysłano sześć karetek pogotowia. Jednak tylko trzy osoby odniosły lekkie obrażenia. Pasażerowie musieli opuścili maszynę awaryjnymi zjeżdżalniami.


REKLAMA Czytaj dalejBrytyjska policja poinformowała, że nic nie wskazuje na to, by incydent miał coś wspólnego z aktem terrorystycznym. Prawdopodobną przyczyną wypadku był błąd pilota. W trakcie manewru poważnie uszkodzone zostało jedno ze skrzydeł.

Cały ruch na lotnisku został wstrzymany i samolot premiera Gordona Browna, który miał lecieć z wizytą do Chin i Indii, nie może wystartować.

Koła samolotu nagle opadły, drzwi były otwarte - wspomina naoczny świadek.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy