LOT przeprowadza się do Terminala 2

LOT przenosi odprawy pasażerów na lotnisku Okęcie do Terminalu 2. W pierwszej kolejności - od 25 marca - z nowej hali odpraw będą korzystać pasażerowie LOT-u podróżujący do Stanów Zjednoczonych i Kanady. 31 marca do Terminalu 2 zostaną przeniesione odprawy pasażerów innych rejsów międzynarodowych LOT-u, a 8 kwietnia odprawy pasażerów rejsów krajowych. „Otwarcie hali odlotów w Terminalu 2 to dobra wiadomość przede wszystkim dla naszych pasażerów. Znacznie podniesie się standard odprawy na wszystkich naszych rejsach. Zwiększy się również komfort podróżnych oczekujących w gate’cie na wejście do samolotu. Przyśpieszenie kontroli bezpieczeństwa w nowym terminalu wpłynie także na poprawę punktualności naszych rejsów” - powiedział Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy PLL LOT. 30 marca w nowym terminalu odprawieni będą pasażerowie inauguracyjnego rejsu z Warszawy do Pekinu. „30 marca wprowadzamy rozkład lotów na sezon letni, w którym częstotliwość rejsów znacznie się zwiększy. Dotyczy to również rejsów transatlantyckich, gdzie liczba jednorazowo odprawianych pasażerów jest największa” – dodaje Kądziołka. Dzięki przeniesieniu odpraw do Terminalu 2, LOT będzie mógł zaoferować pasażerom nowe usługi. Korzystający z odprawy internetowej (Web Check-In) będą mieli możliwość szybkiego nadania bagażu (Fast Bag Drop). Na swojej stronie internetowej zobacz link LOT uruchomił serwis informacyjny poświęcony Terminalowi 2. Od teraz, sprawdzając połączenia, rezerwując bilet, czy korzystając z internetowej odprawy, pasażer otrzymuje pełną informację o tym, jak poruszać się po terminalu i jak najszybciej i najwygodniej dostać się do samolotu. „Otwarcie Terminalu 2 pozwala na zaoferowanie pasażerom kompleksowej usługi na najwyższym światowym poziomie - od momentu zakupu biletu, przez przybycie na lotnisko, aż do opuszczenia samolotu w docelowym miejscu podróży” – mówi Kądziołka.
19/03/2008 18:40  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-03-19 18:41   
szot - Profil szot
LOT przenosi odprawy pasażerów na lotnisku Okęcie do Terminalu 2. W pierwszej kolejności - od 25 marca - z nowej hali odpraw będą korzystać pasażerowie LOT-u podróżujący do Stanów Zjednoczonych i Kanady. 31 marca do Terminalu 2 zostaną przeniesione odprawy pasażerów innych rejsów międzynarodowych LOT-u, a 8 kwietnia odprawy pasażerów rejsów krajowych.
„Otwarcie hali odlotów w Terminalu 2 to dobra wiadomość przede wszystkim dla naszych pasażerów. Znacznie podniesie się standard odprawy na wszystkich naszych rejsach. Zwiększy się również komfort podróżnych oczekujących w gate’cie na wejście do samolotu. Przyśpieszenie kontroli bezpieczeństwa w nowym terminalu wpłynie także na poprawę punktualności naszych rejsów” - powiedział Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy PLL LOT. 30 marca w nowym terminalu odprawieni będą pasażerowie inauguracyjnego rejsu z Warszawy do Pekinu. „30 marca wprowadzamy rozkład lotów na sezon letni, w którym częstotliwość rejsów znacznie się zwiększy. Dotyczy to również rejsów transatlantyckich, gdzie liczba jednorazowo odprawianych pasażerów jest największa” – dodaje Kądziołka.
Dzięki przeniesieniu odpraw do Terminalu 2, LOT będzie mógł zaoferować pasażerom nowe usługi. Korzystający z odprawy internetowej (Web Check-In) będą mieli możliwość szybkiego nadania bagażu (Fast Bag Drop). Na swojej stronie internetowej zobacz link LOT uruchomił serwis informacyjny poświęcony Terminalowi 2. Od teraz, sprawdzając połączenia, rezerwując bilet, czy korzystając z internetowej odprawy, pasażer otrzymuje pełną informację o tym, jak poruszać się po terminalu i jak najszybciej i najwygodniej dostać się do samolotu. „Otwarcie Terminalu 2 pozwala na zaoferowanie pasażerom kompleksowej usługi na najwyższym światowym poziomie - od momentu zakupu biletu, przez przybycie na lotnisko, aż do opuszczenia samolotu w docelowym miejscu podróży” – mówi Kądziołka.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama