Sprawa humbaka

Cóż mogę powiedzieć... Odpowiedzią niech będzie fragment korespondencji Mariusza Miśkiewicza przesłanej do mnie po odmowie zablokowania humbaka na jego wniosek: Całkowicie sie z Tobą nie zgadzam w kwesti możliwości usunięcia z portalu Jedrzejczaka. (...) Opierasz sie na regluaminie - ze go nie lamie. Regluamin mozna zmienic i dodac do niego odpowiednio sformuowany zapis ktory by pozwolil wtedy zgodnie z nim usunac go z portalu. (...) A uslyszane w realu w Gdańsku opowiesci i historie o nim sklonily mnie do wystosowania ponownie takiego wniosku ktory napisalem no i skoro odmowiles to po prostu mi sie to w glowie nie miesci i calkowicie nie moge sie z tym zgodzic, jakbym sie zgodzil to znaczy ze bym tez na to pozwolil, odarl sie z etyki, morlanosci, uczuc wspol ludzkich . Portal nie może i nie będzie ingerować w prywatne sprawy pomiędzy dorosłymi użytkownikami nie mającymi żadnego związku ze sprawami forum. Od tego jest policja, prokuratura i sądy. Forum ma swój regulamin, którego przestrzegania egzekwuje.
23/04/2011 17:13  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2011-04-23 22:33   
jurek - Profil jurek
4techu będę teraz 'advocatus diaboli'. Nie baw się w sędziego. Takie 'głosowanie' kogo usunąć lub nie przypomina mi partyjne czystki z czasów PRL. Humbak niezależnie od tego co nawyczyniał w życiu prywatnym nie złamał regulaminu forum. (Chociaż przypominam sobie, że raz już został zablokowany jak skończył pracę dla portalu. Czy ktoś wie czy wtedy złamał regulamin ?)
4tech 2011-04-23 22:13   
4tech - Profil 4tech
adminie, chcesz znać moją prywatną opinię? proszę, dla wizerunku portalu, jego odbioru wśród społeczności portalowej ale i nie tylko jej, jestem za. A co Ty z tym zrobisz to już Twoja osobista sprawa. I tyle z mojej strony.
admin 2011-04-23 21:58   
admin - Profil admin
driver: to proszę nie zestawiaj takich oskarżeń z częścią mojej wypowiedzi, bo ktoś może opatrznie zrozumieć. 4tech: Ja nie czuje się władny decydować o jego winie i występować w roli sędziego w tej sprawie. Osobiście mi się to bardzo nie podoba co do mnie dociera, nie mniej jednak humbak nie łamie regulaminu forum i domaganie się jego usunięcia z forum jest ok?
jurek 2011-04-23 21:54   
jurek - Profil jurek
To ja tylko przypomnę autora i tekst pierwszego wpisu na ten temat w wątku o zlocie w GDN : " humbak napisał przedwczoraj o 16:44 -
Podobno zostala powzieta uchwala na zlocie, aby zablokowac moja osobe na forum tutaj? :o)" / No to koledzy przyznawać się. Bo najwyraźniej było jakieś supertajne zgromadzenie o którym wie tylko pytający.
2011-04-23 21:31   
 - Profil
Forumowiczów oskarża ten, co powiedział, że na zlocie została powzięta taka a nie inna uchwała, ktokolwiek to był.
4tech 2011-04-23 21:30   
4tech - Profil 4tech
adminie, jednakże portal ( osoby odpowiedzialne) może i powinien mieć wpływ ( posiadajac oczywiście pewna wiedzę, a w tym przypadku te wiedzę posiadasz jako admin, ba nawet osobistą jak i "służbową") na to jacy ludzie maja możliwość korzystania z forum. A z przykrością stwierdzam ze stenus vel humbak kojarzony jest przede wszystkim z portalem p.com. Oczywiście p.com nie może i nie jest władny w tym aby rozstrzygać prywatne spory finansowe użytkowników forum, ale ma realny wpływ na to kto może "pisać" na forum aby właśnie nie dochodziło podobnych dyskusji i wymiany epitetow. Swoista selekcja, ktoś powie, ale selekcja wynikającą z "troski" o jakość portalu.
jurek 2011-04-23 20:58   
jurek - Profil jurek
Never ending story :D
admin 2011-04-23 20:57   
admin - Profil admin
4tech: mi się wydaje, że portal nie jest od wyławiania i wymierzania kar dla oszustów i złodziei. Od tego są odpowiednie organy, gdzie pokrzywdzone osoby powinny zgłosić ten fakt. driver: Kto oskarża forumowiczów? Z moich ust padło stwierdzenie, że po zlocie w Gdańsku Mariusz Miśkiewicz zażądał (po raz kolejny) usunięcia humbaka z forum z powodu jego relacji finansowych.
4tech 2011-04-23 20:02   
4tech - Profil 4tech
adminie, bezpośrednio oczywiście że nie, pośrednio już tak. " Sprawa stenusa/humbaka" ciąży na portal a na jego forum w szczególności.
2011-04-23 19:49   
 - Profil
Na zlocie nie "było omawiane, aby Cię Humbaku zablokować", ani z zamieszczonego poniżej obszernego cytatu nie wynika, "że była podjęta jakakolwiek na zlocie uchwała". Zatem ktoś się dopuścił nadużycia "oskarżając" wszystkich zlotowiczów o to, o czym tutaj mowa, wrzucając ich tym samym do jednego wora. Nadużycia, co by nie rzec manipulacji mimo, że "portal nie będzie ingerować w prywatne sprawy pomiędzy dorosłymi użytkownikami nie mającymi żadnego związku ze sprawami forum." Wracając do tematu i meritum, oraz korzystając z możliwości wypowiedzenia: mi to dynda :D
admin 2011-04-23 19:30   
admin - Profil admin
4tech: Ale są to sprawy poza tym forum i poza tym portalem. A od tego są odpowiednie organy państwowe. Portal i forum nie jest od ingerowania w prywatne sprawy forumowiczów.
rafciooo77 2011-04-23 18:24   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Ale jaja, przynajmniej się okazało, że nie tylko ja mam miękkie serce :)
4tech 2011-04-23 18:00   
4tech - Profil 4tech
humbaku, a dziwisz się że jest grupa osób która nie jest zaiteresowana " znajomością z Tobą"? Przecież to Ty jesteś tego powodem, Ty i nikt inny. Przypomnę to napisałem poprzednio, [...] o tematu humbaka mogę tylko tyle dodać ze w trakcie zlotu w Gdańsku "temat rozliczeń finansowych" miedzy zainteresowanymi nie był poruszany ( przynajmniej w mojej obecności ) natomiast były omawiane/poruszane inne kwestie związane z humbakiem/ stenusem również natury finansowej ( jak choćby sprawa rozliczenia za zlot w Palermo) i innych.[...]. I wyjaśniam abyś zrozumiał, " zainteresowanych" odnosi się do Twojej osoby i Mariusza. Rozliczenia finansowe za Palermo ( czyt. pożyczka kasy od kolegi z południa Polski na wpłatę zaliczki za hostele w Palermo i oddanie długu za bilet do USA, gdyż zaliczki które pobrałeś od zlotowiczow wykorzystałeś na zakup biletów lotniczych "na latanie" po USA) była poruszana kwestia rozliczeń za grilla w Porto i Palermo gdzie zebrales kasę od zlotowiczow na zakup " grillowego prowiantu i nie rozliczyłeś się z reszty gdyż owa reszta "wylądowała" w Twojej prywatnej kieszeni. Dlatego nie udawaj " Greka". Nie jestem upoważniony przez Twoich wierzycieli do informowania na forum portalu p.com ile i komu jesteś winny pieniędzy, mogę tylko tyle napisać ze są to osoby z południa Polski, z podkarpacia, z Dolnego i Górnego Śląska, z Małopolski, z zachodniopomorskiego, czy tez z Gdanska i okolic Bydgoszczy.
humbak 2011-04-23 17:23   
humbak - Profil humbak
jurku, pragne tylko przypomniec, ze przyczyna rozpoczecia tego watku nie jestem ja, odezwal sie do mnie admin ze na zlocie bylo omawiane, aby mnie zablokowac, o co wnosil mariusz.m. Zate3m chcialbym sprawe wyjasnic, jak bylo, bo widze, ze zapanowala oglna amnezja. Nic o nas, bez nas. :o)
humbak 2011-04-23 17:21   
humbak - Profil humbak
jurku, na FB sie nie da, bowiem ani 4tech, ani mariusz.m (jak i kilkoro innych) nie sa moimi znajomymi.
humbak 2011-04-23 17:21   
humbak - Profil humbak
adminie, brzmi prawie jak "Sprawa Gorgonowej". :o)
admin 2011-04-23 17:13   
admin - Profil admin
Wątek humbaka przeniesiony został z wątku zlotu w Rydze tutaj.
4tech 2011-04-23 16:18   
4tech - Profil 4tech
Jurku, na FB nie da rady;) /// humbaku, zrozumialeś już, czy może dalej będziesz udawał że nie rozumiesz?
jurek 2011-04-23 16:09   
jurek - Profil jurek
Mam do Was taki apel. Doskonałym miejscem do takich dyskusji jest FB i różne grupy. A zlot był fajny i proszę tu smrodku nie rozpylać. Apel kieruję szczególnie do humbaka, który na zlocie X nie był a w tym wątku zawraca wszystkim gitarę swoimi problemami :P
4tech 2011-04-23 16:08   
4tech - Profil 4tech
humbak, przeczytaj wolno i na głos. Jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem aby zrozumieć to co ktoś inny napisał.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N