Zarezerwuj hotel
  Wypożycz samochód

pasazer.com Asystent podróży

Pytanie o lot Gdańsk lub Warszawa - Tuluza

Marta Dąbek pyta: Witam! Proszę o pomoc w znalezieniu najlepszego i najtańszego połączenia z Gdańska do Tuluzy. Jeżeli nie ma dogodnego połączenia z Gdańska, to jakąś inną tanią opcję np. z Warszawy.


Opcja przelotu Gdańsk lub Warszawa - Tuluza
Wylot z:    Gdańsk lub Warszawa (WAW)
Przylot do:    Tuluza (SAH)


Dane przelotu:
w dwie strony w jedną stronę
Data wylotu: Data powrotu:
Dorosłych: Dzieci: Niemowląt:
 

Asystent podróży odpowiada:
Pani Marto,
Nie podała Pani daty wylotu i powrotu. A to przedewszystkim od dokładnych dat zależna jest cena. Przykładowo kupując bilety 2 miesiące wcześniej cena będzie wynosiła np. 300 zł, a kupując np. tydzień wcześnie cena będzie wynosiła 800 zł.

Ani z Gdańska, ani z Warszawy nie ma niestety taniego połączenia, ponieważ rozkłady lotów tanich linii lotniczych nie są ze sobą zsynchronizowane jeśli chodzi o dolot do Tuluzy. Zostają więc tradycyjne linie lotnicze.

Wszystko zależy od dat, pzykładowo można lecieć za około 1400 zł (przy rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem)(cena w obie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty lotniskowe) liniami Lufthansa, z przesiadką we Frankfurcie a z powrotem w Monachium.

Lub np. z Warszawy za około 1200 zł ł (przy rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem)(cena w obie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty lotniskowe) liniami Air France z przesiadką w Paryżu.

Można również skorzystać z usług linii SN Brussels i lecieć z Warszawy z przesiadką w Brukseli za około 1250 zł (przy rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem)(cena w obie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty lotniskowe).


Rezerwacje - www.lufthansa.pl , www.airfrance.com , www.flysn.com

Aby zarezerwować lot na trasie Gdańsk lub Warszawa - Tuluza, proszę kliknąć w ten link, który przekieruje do systemu rezerwacji lotów.

Z pozdrowieniami

Karolina Kamińska
asystent podróży

Ostatnio na forum (tylko artykuły)
Informacje z Polski
Enter: Kolejne kierunki w sprzedaży
(29.07) Linia Enter Air wprowadziła dziś (29.07) do sprzedaży indywidualnej bilety na trasach z Warszawy do Olbii... dalej »
Ruch nad Polską wzrósł o 5 proc.
(29.07) Pasażerowie, których loty do Izraela lub na Ukrainę zostały odwołane, mogą domagać się zwrotu kosztów lub... dalej »
29.07 KE zgadza się na pomoc dla LOT-u
28.07 LOT: Zamów posiłek i bagaż online
28.07 Bliżej świata: Eurolotem na Uznam
26.07 Babimost chce do Krakowa
24.07 LOT i Wizz Air wznawiają loty do Izraela
24.07 Wizz: 11 milionów w Katowicach
22.07 Przemysł lotniczy ze wsparciem MG
21.07 Bliżej świata: Sozopol (Bułgaria)