Zarezerwuj hotel
  Wypożycz samochód

pasazer.com Asystent podróży

Pytanie o lot Gdańsk lub Warszawa - Tuluza

Marta Dąbek pyta: Witam! Proszę o pomoc w znalezieniu najlepszego i najtańszego połączenia z Gdańska do Tuluzy. Jeżeli nie ma dogodnego połączenia z Gdańska, to jakąś inną tanią opcję np. z Warszawy.


Opcja przelotu Gdańsk lub Warszawa - Tuluza
Wylot z:    Gdańsk lub Warszawa (WAW)
Przylot do:    Tuluza (SAH)


Dane przelotu:
w dwie strony w jedną stronę
Data wylotu: Data powrotu:
Dorosłych: Dzieci: Niemowląt:
 

Asystent podróży odpowiada:
Pani Marto,
Nie podała Pani daty wylotu i powrotu. A to przedewszystkim od dokładnych dat zależna jest cena. Przykładowo kupując bilety 2 miesiące wcześniej cena będzie wynosiła np. 300 zł, a kupując np. tydzień wcześnie cena będzie wynosiła 800 zł.

Ani z Gdańska, ani z Warszawy nie ma niestety taniego połączenia, ponieważ rozkłady lotów tanich linii lotniczych nie są ze sobą zsynchronizowane jeśli chodzi o dolot do Tuluzy. Zostają więc tradycyjne linie lotnicze.

Wszystko zależy od dat, pzykładowo można lecieć za około 1400 zł (przy rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem)(cena w obie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty lotniskowe) liniami Lufthansa, z przesiadką we Frankfurcie a z powrotem w Monachium.

Lub np. z Warszawy za około 1200 zł ł (przy rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem)(cena w obie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty lotniskowe) liniami Air France z przesiadką w Paryżu.

Można również skorzystać z usług linii SN Brussels i lecieć z Warszawy z przesiadką w Brukseli za około 1250 zł (przy rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem)(cena w obie strony, zawiera wszystkie podatki i opłaty lotniskowe).


Rezerwacje - www.lufthansa.pl , www.airfrance.com , www.flysn.com

Aby zarezerwować lot na trasie Gdańsk lub Warszawa - Tuluza, proszę kliknąć w ten link, który przekieruje do systemu rezerwacji lotów.

Z pozdrowieniami

Karolina Kamińska
asystent podróży

Ostatnio na forum (tylko artykuły)
Informacje z Polski
Zimą polecimy z Warszawy do Kolonii
(18.04) Linie Germanwings będą realizowały rejsy między Warszawą a Kolonią w również w sezonie zimowym 2014/15. P... dalej »
Więcej Lufthansy we Wrocławiu
(17.04) Lufthansa chce przewieźć nawet 30 proc. dodatkowych podróżnych z Wrocławia. W pierwszym kwartale 2014 rok... dalej »
17.04 Eurolot: Q400 polecą dla linii BlueSky
16.04 Ryanair: Zimą bez Kraków-Gdańsk
15.04 5 pytań... o Lufthansę w Lublinie
15.04 Eurolot poleciał do Bydgoszczy
15.04 Baltona wychodzi poza Polskę
15.04 Regiony zyskują na lotach? Nie zawsze
14.04 Konkurs Emirates: Wygraj model A380
13.04 Nowe lotniska są potrzebne. Ale małe